Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky
I. Mistrovství České republiky mládeže a dospělých ČABK 2010

18. září 2010, Praha
Turnaje se zúčastnilo 139 závodníků z 15 klubů.

Medailové pořadí klubů
Pořadí  Klub Zlatá Stříbrná Bronzová Počet medailí
1.  SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do 20 11 7 38
2.  SK karate Dragon DDM Neratovice 10 12 8 30
3.  KC Žatec 9 1 5 15
4.  Sportovní klub Budo Hostivař 7 7 8 22
5.  Jukl Karate Team 5 3 2 10
6.  KCK TEAM Letohrad 5 1 2 8
7.  SK MASADA Praha 4 2 2 8
8.  TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 4 1 2 7
9.  Karate Klub Kladno 3 8 1 12
10.  SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV 3 1 1 5
11.  Karate klub Shotokan sport centrum 1 3 0 4
12.  TJ KARATE Praha 1 1 1 3
.13  SK Karate Slavia TU Liberec 1 0 1 2
14.  TJ Elektrárna Mělník 0 2 1 3
15.  Karate Dó Sokol Nymburk 0 0 1 1


001-KATA – Chlapci 6-8let (bílý a žlutý pás)
1. Brejcha Daniel (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Košťál Tobiáš (Karate klub Shotokan sport centrum)
3. Bohuslav Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)

002-KATA – Chlapci 9-10let (bílý a žlutý pás)
1. Jan Filip (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Felkl Jakub (Jukl Karate Team)
3. Le Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)

003-KATA – Chlapci 11-12let (bílý a žlutý pás)
1. MIČIC Petr (SK KESL RYU Shotokan)
2. Novák Filip (SK karate Dragon DDM Neratovice)
3. Le David (SK karate Dragon DDM Neratovice)

004-KATA – Chlapci 13-14let (bílý a žlutý pás)
1. Novák Marek (SK karate Dragon DDM Neratovice)

005-KATA – Dívky 6-8let (bílý a žlutý pás)
1. Soprová Ellen (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Rálišová Jana (Karate klub Shotokan sport centrum)
3. Brejchová Denisa (SK karate Dragon DDM Neratovice)

006-KATA – Dívky 9-10let (bílý a žlutý pás)
1. Ištoková Kateřina (Karate klub Shotokan sport centrum)
2. Čechurová Monika (Jukl Karate Team)
3. Soprová Natálie (SK karate Dragon DDM Neratovice)

007-KATA – Dívky 11-12let (bílý a žlutý pás)
1. Brodská Eva (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Skalníková Martina (SK karate Dragon DDM Neratovice)
3. Přibylová Lenka (TJ Elektrárna Mělník)

009 - KATA – Chlapci - 6, 7 a 8 let (zelený až černý pás)
1. Šimůnek David (SK Masada Praha)

011-KATA – Chlapci 9-10let (zelený a fialový pás)
1. Říha Matěj (SK karate Slavia TU Liberec)
2. SLÁDEK Daniel (SK KESL RYU Shotokan)
3. SANISLO Jonáš (SK KESL RYU Shotokan)

012-KATA – Chlapci 11-12let (zelený a fialový pás)
1. Vébr Patrik (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Novák Tomáš (Sportovní klub Budo Hostivař)
3. Čtvrtek Daniel (SK MASADA Praha)

013-KATA – Chlapci 13-14let (zelený a fialový pás)
1. Hanzalík Jan (Karate Klub Kladno)
2. Jacik Filip (SK karate Dragon DDM Neratovice)
3. Novák Martin (Sportovní klub Budo Hostivař)

014-KATA – Dívky 9-10let (zelený a fialový pás)
1. HUBKOVÁ Erika (SK KESL RYU Shotokan)
2. Koukolíková Magda (Karate Klub Kladno)

015-KATA – Dívky 11-12let (zelený a fialový pás)
1. AUGUSTINOVÁ Zuzana (SK KESL RYU Shotokan)
2. Dolečková Anna (Sportovní klub Budo Hostivař)
3. JANOUŠOVÁ Nikola (SK KESL RYU Shotokan)

016-KATA – Dívky 13-14let (zelený a fialový pás)
1. Rokosová Anna (Sportovní klub Budo Hostivař)
2. Daníčková Kristýna (Karate Klub Kladno)
3. Vávrová Petra (KCK TEAM Letohrad)

018-KATA – Chlapci 11-12let (hnědý až černý pás)
1. Vít Filip (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
2. ŠAFRÁNEK Štěpán (SK KESL RYU Shotokan)
3. KLETEČKA David (SK KESL RYU Shotokan)

019 - KATA – Chlapci - 13 a 14 let (hnědý až černý pás)
1. Vít Filip (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)

021-KATA – Dívky 11-12let (hnědý až černý pás)
1. Jůnová Tereza (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)
2. POLANOVÁ Kay (SK KESL RYU Shotokan)

023-KATA SHOTOKAN – Dorostenci
1. KUMPOŠT Ondřej (SK KESL RYU Shotokan)
2. Vít Filip (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
3. Babor Marek (Sportovní klub Budo Hostivař)

024-KATA SHOTOKAN – Junioři
1. LINKE Tomáš (SK KESL RYU Shotokan)
2. Neubert Tomáš (SK karate Dragon DDM Neratovice)
3. Bareš Martin (Sportovní klub Budo Hostivař)

025-KATA SHOTOKAN – Senioři
1. LINKE Tomáš (SK KESL RYU Shotokan)
2. REICH Tomáš (SK KESL RYU Shotokan)
3. Neubert Tomáš (SK karate Dragon DDM Neratovice)

026-KATA SHOTOKAN – Veteráni 36-45 let
1. KOTĚRA Roman (SK KESL RYU Shotokan)
2. FRÜHAUF Radek (SK KESL RYU Shotokan)
3. Bašus Jiří (Karate Dó Sokol Nymburk)

027-KATA SHOTOKAN – Veteráni 46 let a starší
1. KESL Karel (SK KESL RYU Shotokan)
2. Polák Josef (Karate klub Shotokan sport centrum)
3. CHROUSTOVSKÝ Milan (SK KESL RYU Shotokan)

028-KATA SHOTOKAN – Dorostenky
1. ČÍŽKOVÁ Pavla (SK KESL RYU Shotokan)
2. Horáková Jana (TJ Elektrárna Mělník)
3. Rokosová Anna (Sportovní klub Budo Hostivař)

029-KATA SHOTOKAN – Juniorky
1. PAPÍKOVÁ Lucie (SK KESL RYU Shotokan)
2. Horáková Jana (TJ Elektrárna Mělník)

030-KATA SHOTOKAN – Seniorky
1. KOTĚROVÁ Anežka (SK KESL RYU Shotokan)
2. VAŠÍČKOVÁ Hanka (SK KESL RYU Shotokan)
3. Dvořáková Ivana (Jukl Karate Team)

031-KATA SHOTOKAN – Veteránky
1. ŠIMŮNKOVÁ Marcela (SK KESL RYU Shotokan)
2. Soprová Věra (SK karate Dragon DDM Neratovice)
3. FANTOVÁ Martina (SK KESL RYU Shotokan)

034-KATA GOJU RYU – Senioři
1. Krhut Dan (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)
2. Jirásek Jiří (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)
3. Vrabec Vladimír (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

036 - GOJU RYU - Veteráni - 46 let a starší
1. Jirásek Jiří (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

KATA TEAM
1. SK KESL RYU Shotokan
2. SK karate Dragon DDM Neratovice
3. Sportovní klub Budo Hostivař

101 - KUMITE – Chlapci - 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
1. Vališ Dominik (SK MASADA Praha)

102-KUMITE – Chlapci 9-10let (bílý a žlutý pás)
1. Rauš Lukáš (SK MASADA Praha)
2. Geiger Ladislav (SK MASADA Praha)

103 - KUMITE – Chlapci - 11 a 12 let (bílý+žlutý pás)
1. Polan Nick (SK KESL RYU Shotokan)

104 - KUMITE – Chlapci - 13 a 14 let (bílý+žlutý pás)
1. Novák Marek (SK karate Dragon DDM Neratovice)

105 - KUMITE – Dívky - 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
1. Koukolíková Anna (Karate Klub Kladno)

109 - KUMITE – Chlapci - 6, 7 a 8 let (zelený až černý pás)
1. Šimůnek David (SK MASADA Praha)

111-KUMITE – Chlapci 9-10let (zelený a fialový pás)
1. Stránský Jan (KCK TEAM Letohrad)
2. SANISLO Jonáš (SK KESL RYU Shotokan)
3. Říha Matěj (SK karate Slavia TU Liberec)

112-KUMITE – Chlapci 11-12let (zelený a fialový pás)
1. Vébr Patrik (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Kozák Tomáš (Karate Klub Kladno)
3. Rigl David (SK MASADA Praha)

113-KUMITE – Chlapci 13-14let (zelený a fialový pás)
1. Hanzalík Jan (Karate Klub Kladno)
2. Šrámek Jan (KCK TEAM Letohrad)
3. Novák Martin (Sportovní klub Budo Hostivař)

114-KUMITE – Dívky 9-10let (zelený a fialový pás)
1. HUBKOVÁ Erika (SK KESL RYU Shotokan)
2. Koukolíková Magda (Karate Klub Kladno)

115-KUMITE – Dívky 11-12let (zelený a fialový pás)
1. Krátká Michaela (KCK TEAM Letohrad)
2. JANOUŠOVÁ Nikola (SK KESL RYU Shotokan)
3. Vacková Markéta (KC Žatec)

116-KUMITE – Dívky 13-14let (zelený a fialový pás)
1. Vávrová Petra (KCK TEAM Letohrad)
2. Rokosová Anna (Sportovní klub Budo Hostivař)
3. Daníčková Kristýna (Karate Klub Kladno)

118-KUMITE – Chlapci 11-12let (hnědý až černý pás)
1. SLANAŘ Jakub (SK KESL RYU Shotokan)
2. ŠAFRÁNEK Štěpán (SK KESL RYU Shotokan)
3. KLETEČKA David (SK KESL RYU Shotokan)

119 - KUMITE – Chlapci - 13 a 14 let (hnědý až černý pás)
1. Vít Filip (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)

121 - KUMITE – Dívky - 11 a 12 let (hnědý až černý pás)
1. POLANOVÁ Kay (SK KESL RYU Shotokan)

123-SHOBU SANBON - Dorostenci -60 kg
1. Žádný Ondřej (Sportovní klub Budo Hostivař)
2. Aleš David (Karate Klub Kladno)
3. Truong Tomáš (SK karate Dragon DDM Neratovice)

124 - SHOBU SANBON - Dorostenci - 15, 16 a 17 let -65 kg
1. KUMPOŠT Ondřej (SK KESL RYU Shotokan)

125-SHOBU SANBON - Dorostenci - 70 kg
1. KUMPOŠT Ondřej (SK KESL RYU Shotokan)
2. Nguyen Tom (SK MASADA Praha)
3. Kopecký Jáchym (KCK TEAM Letohrad)

126 - SHOBU SANBON - Dorostenci - 15, 16 a 17 let -75 kg
1. Babor Marek (Sportovní klub Budo Hostivař)

127-SHOBU SANBON - Dorostenci +75 kg
1. Babor Marek (Sportovní klub Budo Hostivař)
2. Elznic Jakub (Karate Klub Kladno)

128 - SHOBU SANBON - Dorostenky - 15, 16 a 17 let -50 kg
1. Koubová Kateřina (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)

130-SHOBU SANBON - Dorostenky +55 kg
1. Krátká Nikola (KCK TEAM Letohrad)
2. Remerová Šárka (SK karate Dragon DDM Neratovice)
3. Slováčková Marie (KC Žatec)

131-SHOBU SANBON - Junioři -65 kg
1. Landa Michael (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Malina Petr (Sportovní klub Budo Hostivař)
3. Bareš Martin (Sportovní klub Budo Hostivař)

134-SHOBU SANBON - Junioři -80 kg
1. Novotný Ondřej (Sportovní klub Budo Hostivař)
2. Kováč Rudolf (Sportovní klub Budo Hostivař)
3. LINKE Tomáš (SK KESL RYU Shotokan)

136-SHOBU SANBON - Juniorky -55 kg
1. Vohradníková Tereza (KC Žatec)
2. Skalníková Petra (SK karate Dragon DDM Neratovice)
3. Koubová Kateřina (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)

139 - SHOBU SANBON - Senioři - 18-35 let -65 kg
1. Svítek Jiří(KC Žatec)

140-SHOBU SANBON - Senioři -70 kg
1. Svítek Jiří (KC Žatec)
2. Landa Michael (SK karate Dragon DDM Neratovice)

141-SHOBU SANBON - Senioři -75 kg
1. Kuthan Rostislav (Jukl Karate Team)
2. Gospodinov Daniel (Jukl Karate Team)

142-SHOBU SANBON - Senioři -80 kg
1. Frydecký Lukáš (KC Žatec)
2. Moravec Jan (TJ KARATE Praha)

143-SHOBU SANBON - Senioři +80 kg
1. REICH Tomáš (SK KESL RYU Shotokan)
2. Kubík Jiří (SK KESL RYU Shotokan)
3. Moravec Jan (TJ KARATE Praha)

144-SHOBU SANBON - Seniorky -55 kg
1. Vohradníková Tereza (KC Žatec)
2. Soprová Věra (SK karate Dragon DDM Neratovice)
3. Koubová Kateřina (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)

145-SHOBU SANBON - Seniorky -60 kg
1. Stehnová Lenka (Jukl Karate Team)

146-SHOBU SANBON - Seniorky +60 kg
1. Stehnová Lenka (Jukl Karate Team)
2. Růžičková Martina (Karate Klub Kladno)
3. Chudáčková Alexandra (Jukl Karate Team)

147 - SHOBU SANBON - Veteráni - 36-40 let - OPEN
1. Moravec Jan (TJ KARATE Praha)

150 - SHOBU SANBON - Veteránky - 36 let a starší - OPEN
1. Soprová Věra (SK karate Dragon DDM Neratovice)

151-SHOBU IPPON – Dorostenci
1. Babor Marek (Sportovní klub Budo Hostivař)
2. KUMPOŠT Ondřej (SK KESL RYU Shotokan)
3. Truong Tomáš (SK karate Dragon DDM Neratovice)

152-SHOBU IPPON – Dorostenky
1. Krátká Nikola (KCK TEAM Letohrad)
2. Remerová Šárka (SK karate Dragon DDM Neratovice)
3. Slováčková Marie (KC Žatec)

153-SHOBU IPPON – Junioři
1. Novotný Ondřej (Sportovní klub Budo Hostivař)
2. Malina Petr (Sportovní klub Budo Hostivař)
3. Bareš Martin (Sportovní klub Budo Hostivař)

154-SHOBU IPPON – Junioky
1. Vohradníková Tereza (KC Žatec)
2. Skalníková Petra (SK karate Dragon DDM Neratovice)

155 - SHOBU IPPON – Senioři - 18-35 let -70 kg
1. Svítek Jiří (KC Žatec)

156-SHOBU IPPON - Senioři +70 kg
1. REICH Tomáš (SK KESL RYU Shotokan)
2. Svítek Jiří (KC Žatec)
3. Frydecký Lukáš (KC Žatec)

157-SHOBU IPPON – Seniorky
1. Stehnová Lenka (Jukl Karate Team)
2. Růžičková Martina (Karate Klub Kladno)
3. Vohradníková Tereza (KC Žatec)

321-KUMITE TEAM MIX – SANBON
1. KC Žatec
2. Jukl Karate Team

KUMITE TEAM SANBON
1. KC Žatec
2. Sportovní klub Budo Hostivař

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl