Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky
I. Evropský pohár mládeže ČABK 2011

17. září 2011, Nymburk


001 - KATA Chlapci 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
1. Brejcha Daniel (SK karate Dragon DDM Neratovice)

002 - KATA Chlapci 9 a 10 let (bílý+žlutý pás)
1. Brejcha Daniel (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Janda Filip (SK karate Dragon DDM Neratovice)
3. Le Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)

003 - KATA Chlapci 11 a 12 let (bílý+žlutý pás)
1. Le David (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Herák Lukáš (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

004 - KATA Chlapci 13 a 14 let (bílý+žlutý pás)
1. Novák Filip (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Kunc Jaroslav (Karate Dó Sokol Nymburk)

005 - KATA Dívky 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
1. Brejchová Denisa (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Kynclová Johanka (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
3. Dognerová Žaneta (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

006 - KATA Dívky 9 a 10 let (bílý+žlutý pás)
1. Ištoková Kateřina (Karate klub Shotokan sport centrum)
2. Rálišová Jana (Karate klub Shotokan sport centrum)
3. Mori Ubaldini Lucia (Karate Dó Sokol Nymburk)

007 - KATA Dívky 11 a 12 let (bílý+žlutý pás)
1. Skalníková Martinna (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Jakubů Veronika (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

011 - KATA Chlapci 9 a 10 let (zelený a fialový pás)
1. Patkolo Radim (KCK TEAM Letohrad)
2. Sanislo Jonáš (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
3. Hertl Jan (Oddíl karate Hlinsko)

012 - KATA Chlapci 11 a 12 let (zelený a fialový pás)
1. Mičic Petr (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
2. Stránský Jan (KCK TEAM Letohrad)
3. Šlesingr Michael (KCK TEAM Letohrad)

013 - KATA Chlapci 13 a 14 let (zelený a fialový pás)
1. Vébr Patrik (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Černohous Filip (KCK TEAM Letohrad)
3. Šrámek Jan (KCK TEAM Letohrad)

014 - KATA Dívky 9 a 10 let (zelený a fialový pás)
1. Hubková Erika (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
2. Vavrušková Kristýna (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
3. Matuszak Kamila (Bushikan Karate Association)

018 - KATA Chlapci 11 a 12 let (hnědý až černý pás)
1. Říha Matěj (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
2. Slanař Jakub (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
3. Černík Josef (Shotokan karate-dó TJ Sadská)

019 - KATA Chlapci 13 a 14 let (hnědý až černý pás)
1. Kletečka David (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)

021 - KATA Dívky 11 a 12 let (hnědý až černý pás)
1. Junová Tereza (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)
2. Janoušová Nikola (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)

022 - KATA Dívky 13 a 14 let (hnědý až černý pás)
1. Augustunivá Zuzana (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
2. Vávrová Petra (KCK TEAM Letohrad)
3. Krátká Michaela (KCK TEAM Letohrad)

023 - SHOTOKAN - Dorostenci (15-17 let)
1. Nguyen Duc Anh (Karate Dó Sokol Nymburk)
2. Kopecký Jáchym (KCK TEAM Letohrad)
3. Matějovský Petr (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)

028 - SHOTOKAN - Dorostenky (15-17 let)
1. Remerová Šárka (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Barešová Markéta (Karate klub Shotokan sport centrum)

037 - GOJU RYU - Dorostenky (15-17 let)
1. Kohárová Martina (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)
2. Kuderová Jana (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)
3. Chudáčiková Klára (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

101 - SHOBU NIHON - Chlapci (6, 7 a 8 let)
1. Brejcha Daniel (SK karate Dragon DDM Neratovice)

102 - SHOBU NIHON - Chlapci (9 a 10 let)
1. Janda Filip (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Le Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)
3. Brejcha Daniel (SK karate Dragon DDM Neratovice)

103 - SHOBU NIHON - Chlapci (11 a 12 let)
1. Le David (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Herák Lukáš (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

104 - SHOBU NIHON - Chlapci (13 a 14 let)
1. Novák Filip (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Kunc Jaroslav (Karate Dó Sokol Nymburk)

105 - SHOBU NIHON - Dívky (6, 7 a 8 let)
1. Brejchová Denisa (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Dognerová Žaneta (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

106 - SHOBU NIHON - Dívky (9 a 10 let)
1. Mori Ubaldini Lucia (Karate Dó Sokol Nymburk)

107 - SHOBU NIHON - Dívky (11 a 12 let)
1. Skalníková Martinna (SK karate Dragon DDM Neratovice)

111 - SHOBU NIHON - Chlapci (9 a 10 let)
1. Netolický Radek (Oddíl karate Hlinsko)
2. Černík Filip (Shotokan karate-dó TJ Sadská)
3. Sanislo Jonáš (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)

112 - SHOBU NIHON - Chlapci (11 a 12 let)
1. Šejba Jiří (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
2. Jirásek Daniel (KCK TEAM Letohrad)
3. Stránský Jan (KCK TEAM Letohrad)

113 - SHOBU NIHON - Chlapci (13 a 14 let)
1. Černohous Filip (KCK TEAM Letohrad)
2. Vébr Patrik (SK karate Dragon DDM Neratovice)
3. Šrámek Jan (KCK TEAM Letohrad)

114 - SHOBU NIHON - Dívky (9 a 10 let)
1. Nováková Jana (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
2. Lojdová Anna (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
3. Hubková Erika (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)

118 - SHOBU NIHON - Chlapci (11 a 12 let)
1. Černík Josef (Shotokan karate-dó TJ Sadská)
2. Slanař Jakub (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)

119 - SHOBU NIHON - Chlapci (13 a 14 let)
1. Kletečka David (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
2. Hrdina Adam (KCK TEAM Letohrad)

121 - SHOBU NIHON - Dívky (11 a 12 let)
1. Janoušová Nikola (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)

122 - SHOBU NIHON - Dívky (13 a 14 let)
1. Krátká Michaela (KCK TEAM Letohrad)
2. Vávrová Petra (KCK TEAM Letohrad)

123 - SHOBU SANBON - Dorostenci (15-17 let) -60 kg
1. Galla Michal (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
2. Nguyen Duc Anh (Karate Dó Sokol Nymburk)

124 - SHOBU SANBON - Dorostenci (15-17 let) -65 kg
1. Truong Tomáš (SK karate Dragon DDM Neratovice)

125 - SHOBU SANBON - Dorostenci (15-17 let) -70 kg
1. Truong Tomáš (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Kopecký Jáchym (KCK TEAM Letohrad)
3. Matějovský Petr (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)

130 - SHOBU SANBON - Dorostenky (15-17 let) +55 kg
1. Remerová Šárka (SK karate Dragon DDM Neratovice)
2. Barešová Markéta (Karate klub Shotokan sport centrum)
3. Lochschmidtová Andrea (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

401 - KATA TEAM - Děti (-12 let)
1. Junová, Schmid, Novák (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)
2. Ištoková, Rálišová, Baiblová (Karate klub Shotokan sport centrum)

402 - KATA TEAM - Dorostenci (15-17 let)
1. Slanař, Kletečka, Augustinová (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
2. Kohárová, Chudáčiková, Kuderová (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl