Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky
II. Mistrovství České republiky ČABK mládeže 2011

10. prosince 2011, Praha
Turnaje se zúčastnilo 109 závodníků z 19 klubů.

Medailové pořadí klubů
Pořadí  Klub Zlatá Stříbrná Bronzová Počet medailí
1.  SK karate Dragon DDM Neratovice 13 5 6 24
2.  SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido 10 6 7 23
3.  TJ KARATE Praha 4 4   8
4.  KCK TEAM Letohrad 4 3 2 9
5.  KK Bunkai BA (SVK) 4 3   7
6.  Fight Club České Budějovice 4 1 1 6
7.  Shotokan karate-dó TJ Sadská 3 2 1 6
8.  KARATE KLUB GORENJE CHODOV 2 2 3 7
9.  Karate Dó Sokol Nymburk 2 1   3
10.  TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2     2
11.  SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV 1 3 1 5
12.  Karate Horažďovice 1 1 2 4
13.  SK MASADA Praha 1 1 1 3
14. - 15.  Karate klub Spektra Praha 1 1   2
14. - 15.  TJ EMĚ Mělník 1 1   2
16.  Oddíl karate Hlinsko 1   2 3
17.  KK Lichnice   1 1 2
18.  Jukl Karate Team   1   1
19.  KBU Tanvald       0


001 - KATA Chlapci 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
  1.místo - Brejcha Daniel (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2.místo - Le Minh Viktor (TJ KARATE Praha)
  3.místo - May Václav (Karate Horažďovice)

002 - KATA Chlapci 9 a 10 let (bílý+žlutý pás)
  1.místo - Řápek Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2.místo - Kazlou Maxim (SK KESL RYU Shotokan)
  3.místo - Bohuslav Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)

003 - KATA Chlapci 11 a 12 let (bílý+žlutý pás)
  1.místo - Le Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2.místo - Felkl Jakub (Jukl Karate Team)
  3.místo - Mikuláš Vojtěch (SK karate Dragon DDM Neratovice)

004 - KATA Chlapci 13 a 14 let (bílý+žlutý pás)
  1.místo - Le David (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2.místo - Kučera Šimon (Karate klub Spektra Praha)

005 - KATA Dívky 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
  1.místo - Brejchová Denisa (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2.místo - Zajícová Martina (SK MASADA Praha)
  3.místo - Kynclová Johanka (SK KESL RYU Shotokan)

006 - KATA Dívky 9 a 10 let (bílý+žlutý pás)
  1.místo - Soprová Ellen (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2.místo - Mori Ubaldini Lucia (Karate Dó Sokol Nymburk)
  3.místo - Pilařová Klára (SK KESL RYU Shotokan)

007 - KATA Dívky 11 a 12 let (bílý+žlutý pás)
  1.místo - Kolčáková Simona (KK Bunkai BA)
  2.místo - Radová Eva (Karate Horažďovice)

009 - KATA Chlapci 6, 7 a 8 let (zelený až černý pás)
  1.místo - Mészároš Vojtěch (TJ KARATE Praha)

011 - KATA Chlapci 9 a 10 let (zelený a fialový pás)
  1.místo - Šimůnek David (SK MASADA Praha)
  2.místo - Sanislo Jonáš (SK KESL RYU Shotokan)
  3.místo - Sládek Daniel (SK KESL RYU Shotokan)

012 - KATA Chlapci 11 a 12 let (zelený a fialový pás)
  1.místo - Musil Adam (KK Bunkai BA)
  2.místo - Janda Filip (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3.místo - Stránský Jan (KCK TEAM Letohrad)

013 - KATA Chlapci 13 a 14 let (zelený a fialový pás)
  1.místo - Novák Filip (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2.místo - Kolčák Martin (KK Bunkai BA)
  3.místo - Mucha Jakub (Oddíl karate Hlinsko)

014 - KATA Dívky 9 a 10 let (zelený a fialový pás)
  1.místo - Hubková Erika (SK KESL RYU Shotokan)
  2.místo - Vavrušková Kristýna (KK Lichnice)
  3.místo - Nováková Jana (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

015 - KATA Dívky 11 a 12 let (zelený a fialový pás)
  1.místo - Jaňourová Terezie (Karate Dó Sokol Nymburk)
  2.místo - Metličková Aneta (Fight Club České Budějovice)
  3.místo - Soprová Natálie (SK karate Dragon DDM Neratovice)

016 - KATA Dívky 13 a 14 let (zelený a fialový pás)
  1.místo - Liptáková Lucia (KK Bunkai BA)
  2.místo - Skalníková Martina (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3.místo - Zajícová Eliška (SK MASADA Praha)

017 - KATA Chlapci 9 a 10 let (hnědý až černý pás)
  1.místo - Šimůnek Libor (Fight Club České Budějovice)

018 - KATA Chlapci 11 a 12 let (hnědý až černý pás)
  1.místo - Říha Matěj (SK KESL RYU Shotokan)

019 - KATA Chlapci 13 a 14 let (hnědý až černý pás)
  1.místo - Slanař Jakub (SK KESL RYU Shotokan)
  2.místo - Schmid Richard (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)
  3.místo - Kletečka David (SK KESL RYU Shotokan)

020 - KATA Dívky 9 a 10 let (hnědý až černý pás)
  1.místo - Štroblová Lucie (Fight Club České Budějovice)

021 - KATA Dívky 11 a 12 let (hnědý až černý pás)
  1.místo - Janoušová Nikola (SK KESL RYU Shotokan)
  2.místo - Jůnová Tereza (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

022 - KATA Dívky 13 a 14 let (hnědý až černý pás)
  1.místo - Augustinová Zuzana (SK KESL RYU Shotokan)
  2.místo - Polanová Kay (SK KESL RYU Shotokan)
  3.místo - Vávrová Petra (KCK TEAM Letohrad)

023 - SHOTOKAN - Dorostenci 15-17 let
  1.místo - Vít Filip (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
  2.místo - Truong Tomáš (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3.místo - Štefl Josef (SK KESL RYU Shotokan)

024 - SHOTOKAN - Junioři - 18, 19 a 20 let
  1.místo - Líbal Miroslav (TJ EMĚ Mělník)

028 - SHOTOKAN - Dorostenky 15-17 let
  1.místo - Čížková Pavla (SK KESL RYU Shotokan)
  2.místo - Horáková Jana TJ EMĚ Mělník()
  3.místo - Remerová Šárka (SK karate Dragon DDM Neratovice)

029 - SHOTOKAN - Juniorky - 18, 19 a 20 let
  1.místo - Krátká Nikola (KCK TEAM Letohrad)

037 - GOJU RYU - Dorostenky 15-17 let
  1.místo - Kohárová Martina (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)
  2.místo - Kuderová Jana (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

404 - KATA TEAM - Děti -14 let
  1.místo - Augustinová, Janoušová, Polanová (SK KESL RYU Shotokan)
  2.místo - Liptáková, Musil, Kolčák (KK Bunkai BA)
  3.místo - Jůnová, Schnid, Novák (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)




101 - KUMITE Chlapci 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
  1.místo - Brejcha Daniel (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2.místo - Krišal Filip (Shotokan karate-dó TJ Sadská)
  3.místo - May Václav (Karate Horažďovice)

102 - KUMITE Chlapci 9 a 10 let (bílý+žlutý pás)
  1.místo - Krucký Radek (Shotokan karate-dó TJ Sadská)
  2.místo - Žežule Ondřej (Shotokan karate-dó TJ Sadská)
  3.místo - Bohuslav Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)

103 - KUMITE Chlapci 11 a 12 let (bílý+žlutý pás)
  1.místo - Hérák Lukáš (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
  2.místo - Šulka Michael (KK Bunkai BA)
  3.místo - Dudek Marcel (Shotokan karate-dó TJ Sadská)

104 - KUMITE Chlapci 13 a 14 let (bílý+žlutý pás)
  1.místo - Kučera Šimon (Karate klub Spektra Praha)
  2.místo - Le David (SK karate Dragon DDM Neratovice)

105 - KUMITE Dívky 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
  1.místo - Brejchová Denisa (SK karate Dragon DDM Neratovice)

106 - KUMITE Dívky 9 a 10 let (bílý+žlutý pás)
  1.místo - Mori Ubaldini Lucia (Karate Dó Sokol Nymburk)
  2.místo - Soprová Ellen (SK karate Dragon DDM Neratovice)

107 - KUMITE Dívky 11 a 12 let (bílý+žlutý pás)
  1.místo - Kolčáková Simona (KK Bunkai BA)
  2.místo - Radová Eva (Karate Horažďovice)

111 - KUMITE Chlapci 9 a 10 let (zelený a fialový pás)
  1.místo - Černík Filip (Shotokan karate-dó TJ Sadská)
  2.místo - Sanislo Jonáš (SK KESL RYU Shotokan)
  3.místo - Netolický Radek (Oddíl karate Hlinsko)

112 - KUMITE Chlapci 11 a 12 let (zelený a fialový pás)
  1.místo - Stránský Jan (KCK TEAM Letohrad)
  2.místo - Doskočil Otto (KCK TEAM Letohrad)
  3.místo - Šejba Jiří (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

113 - KUMITE Chlapci 13 a 14 let (zelený a fialový pás)
  1.místo - Mucha Jakub (Oddíl karate Hlinsko)
  2.místo - Šrámek Jan (KCK TEAM Letohrad)
  3.místo - Novák Filip (SK karate Dragon DDM Neratovice)

114 - KUMITE Dívky 9 a 10 let (zelený a fialový pás)
  1.místo - Lojdová Anna (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
  2.místo - Nováková Jana (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
  3.místo - Vavrušková Kristýna (KK Lichnice)

115 - KUMITE Dívky 11 a 12 let (zelený a fialový pás)
  1.místo - Soprová Natálie (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2.místo - Strnadová Agáta (TJ KARATE Praha)
  3.místo - Metličková Aneta (Fight Club České Budějovice)

116 - KUMITE Dívky 13 a 14 let (zelený a fialový pás)
  1.místo - Skalníková Martina (SK karate Dragon DDM Neratovice)

117 - KUMITE Chlapci 9 a 10 let (hnědý až černý pás)
  1.místo - Šimůnek Libor (Fight Club České Budějovice)

118 - KUMITE Chlapci 11 a 12 let (hnědý až černý pás)
  1.místo - Říha Matěj (SK KESL RYU Shotokan)

119 - KUMITE Chlapci 13 a 14 let (hnědý až černý pás)
  1.místo - Černík Josef (Shotokan karate-dó TJ Sadská)
  2.místo - Slanař Jakub (SK KESL RYU Shotokan)
  3.místo - Kletečka David (SK KESL RYU Shotokan)

120 - KUMITE Dívky 9 a 10 let (hnědý až černý pás)
  1.místo - Štroblová Lucie (Fight Club České Budějovice)

121 - KUMITE Dívky 11 a 12 let (hnědý až černý pás)
  1.místo - Janoušová Nikola (SK KESL RYU Shotokan)

122 - KUMITE Dívky 13 a 14 let (hnědý až černý pás)
  1.místo - Vávrová Petra (KCK TEAM Letohrad)
  2.místo - Krátká Michaela (KCK TEAM Letohrad)
  3.místo - Polanová Kay (SK KESL RYU Shotokan)

123 - Shobu Sanbon - Dorostenci 15-17 let -60 kg
  1.místo - Vít Filip (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
  2.místo - Hertl Jakub (TJ KARATE Praha)
  3.místo - Galla Michal (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

124 - Shobu Sanbon - Dorostenci 15-17 let -65 kg
  1.místo - Truong Tomáš (SK karate Dragon DDM Neratovice)

126 - Shobu Sanbon - Dorostenci 15-17 let -75 kg
  1.místo - Matějovský Petr (SK KESL RYU Shotokan)
  2.místo - Štefl Josef (SK KESL RYU Shotokan)

130 - Shobu Sanbon - Dorostenky 15-17 let +55 kg
  1.místo - Remerová Šárka (SK karate Dragon DDM Neratovice)

132 - Shobu Sanbon - Junioři - 18 až 20 let -70 kg
  1.místo - Schoř Petr (Karate Horažďovice)

133 - Shobu Sanbon - Junioři - 18 až 20 let -75 kg
  1.místo - Fait Václav (TJ KARATE Praha)

135 - Shobu Sanbon - Junioři - 18 až 20 let +80 kg
  1.místo - Fait Jan (TJ KARATE Praha)

137 - Shobu Sanbon - Juniorky - 18 až 20 let -60 kg
  1.místo - Krátká Nikola (KCK TEAM Letohrad)
  2.místo - Střimelská Kateřina (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

153 - Shobu Ippon - Junioři - 18 až 20 let - OPEN
  1.místo - Fait Jan (TJ KARATE Praha)
  2.místo - Fait Václav (TJ KARATE Praha)

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl