Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky
II. Evropský pohár mládeže ČABK 2012  (IV. Kesl Cup 2012)

  Turnaje se zúčastnilo 247 závodníků ze 32 klubů .    

K A T A

001 - WUKF - Chlapci 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo - Brejcha Daniel (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Le Minh Viktor (TJ KARATE Praha)
  3. místo - Nazaruk Artur (Shotokan karate club Louny)


002 - WUKF - Chlapci 9 a 10 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo - Řápek Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Vorlíček Tomáš (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo - Bohuslav Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)


003 - WUKF - Chlapci 11 a 12 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo - Le Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Hořák Jáchym (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo - Boura Vojtěch (SK Karate Shotokan Liberec)


004 - WUKF - Chlapci 13 a 14 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo - Le David (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Le Minh Jan (TJ KARATE Praha)
  3. místo - Kolář Jakub (TJ KARATE Praha)


005 - WUKF - Dívky 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo - Brejchová Denisa (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Dumková Denisa (SK Masada Praha)
  3. místo - Dognerová Žaneta (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)


006 - WUKF - Dívky 9 a 10 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo - Kynclová Johanka (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo - Soprová Ellen (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo - Kačalová Monika (KARATE KLUB AMFORA PRAHA)


007 - WUKF - Dívky 11 a 12 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo - Bartoňová Michaela (SK Karate Shotokan Liberec)
  2. místo - Stehlíková Kristýna (Karate Klub Kladno)
  3. místo - Štěpánková Ema (Karate Klub Spektra Praha)


008 - WUKF - Dívky 13 a 14 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo - Ištvánfyová Kristýna (ŠSK karate Karviná)
  2. místo - Horáčková Marcela (TJ Jiskra Domažlice)
  3. místo - Makulová Michaela (ŠSK karate Karviná)


009 - WUKF - Chlapci 6, 7 a 8 let (zelený až černý pás)
  1. místo - Mrázek Filip (SK Masada Praha)


010 - WUKF - Dívky 6, 7 a 8 let (zelený až černý pás)
  1. místo - Štěpánová Vendula (SK Karate Shotokan Liberec)


011 - WUKF - Chlapci 9 a 10 let (zelený a fialový pás)
  1. místo - Hertl Jan (Oddíl karate Hlinsko)
  2. místo - Krejčí Dalibor (Shotokan karate club Louny)
  3. místo - Sanislo Jonáš (SK Kesl Ryu Shotokan)


012 - WUKF - Chlapci 11 a 12 let (zelený a fialový pás)
  1. místo - Mičic Petr (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo - Janda Filip (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo - Košťál Ondřej (SK Karate Shotokan Liberec)


013 - WUKF - Chlapci 13 a 14 let (zelený a fialový pás)
  1. místo - Ducheček Petr (Oddíl karate Hlinsko)
  2. místo - Riedl Jakub (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
  3. místo - Novák Filip (SK karate Dragon DDM Neratovice)


014 - WUKF - Dívky 9 a 10 let (zelený a fialový pás)
  1. místo - Kristýna Vavrušková (KK Lichnice)
  2. místo - Kučerová Adéla (Shotokan karate club Louny)
  3. místo - Sasová Veronika (SK Karate Shotokan Liberec)


015 - WUKF - Dívky 11 a 12 let (zelený a fialový pás)
  1. místo - Koukolíková Magda (Karate Klub Kladno)
  2. místo - Pokorná Květoslava (Oddíl karate Hlinsko)
  3. místo - Hubková Erika (SK Kesl Ryu Shotokan)


016 - WUKF - Dívky 13 a 14 let (zelený a fialový pás)
  1. místo - Skalníková Martina (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Zajícová Eliška (SK Masada Praha)
  3. místo - Horáčková Karolína (SK Karate Shotokan Liberec)


018 - WUKF - Chlapci 11 a 12 let (hnědý až černý pás)
  1. místo - Říha Matěj (SK Kesl Ryu Shotokan)


019 - WUKF - Chlapci 13 a 14 let (hnědý až černý pás)
  1. místo - Šafránek Štěpán (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo - Podroužek Libor (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo - Slanař Jakub (SK Kesl Ryu Shotokan)


021 - WUKF - Dívky 11 a 12 let (hnědý až černý pás)
  1. místo - Janoušová Nikola (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo - Bukáčková Barbora (Oddíl karate Hlinsko)


022 - WUKF - Dívky 13 a 14 let (hnědý až černý pás)
  1. místo - Augustinová Zuzana (SK Kesl Ryu Shotokan)


023 - WKF - Kadeti MIX (muži+ženy) 8.+7.Kyu (15-17 let)
  1. místo - Pospíšilová Klára (SK TRIAL - shotokan karate o.s.)
  2. místo - Tran Thi Iveta (TJ Jiskra Domažlice)
  3. místo - Horáček Adam (TJ Jiskra Domažlice)
  3. místo - Brožová Antonie (SK TRIAL - shotokan karate o.s.)


024 - WKF - Senioři MIX (muži+ženy) 8.+7.Kyu (18-34 let)
  1. místo - Šnobl Adam (Karate klub-Boda o.s.)
  2. místo - Vošmik Michal (SK Kesl Ryu Shotokan)


026 - WKF - Kadeti 6.Kyu a vyšší (15-17 let)
  1. místo - Vít Filip (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
  2. místo - Bican Dominik (Ippon Shotokan Karate klub Rakovník)
  3. místo – Aleš David (Karate Klub Kladno)
  3. místo - Michal Le Minh (TJ Jiskra Domažlice)


027 - WKF - Senioři 6.Kyu a vyšší (18-39 let)
  1. místo - Rassmussen Kenny (Karate Association Denmark)
  2. místo - Rousek David (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo – Neubert Tomáš (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo - Ostergaard Jannik (Karate Association Denmark)


028 - WKF - Masters muži 6.Kyu a vyšší (+40 let)
  1. místo - Brejcha Martin (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Holtz Kenneth (Karate Association Denmark)
  3. místo – Němeček Petr (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo - Ostergaard Jannik (Karate Association Denmark)


029 - WKF - Masters muži 6.Kyu a vyšší (+51 let)
  1. místo - Kesl Karel (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo - Helsted Soren (Karate Association Denmark)


030 - WKF - Kadetky 6.Kyu a vyšší (15-17 let)
  1. místo - Daníčková Kristýna (Karate Klub Kladno)


031 - WKF - Seniorky 6.Kyu a vyšší (18-34 let)
  1. místo - Vašíčková Hanka (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo - Bruun Josephine (Karate Association Denmark)
  3. místo – Kolářská Petra (SK Karate Shotokan Liberec)
  3. místo - Klimošková Karla (SK Kesl Ryu Shotokan)


032 - WKF - Masters ženy 6.Kyu a vyšší (+35 let)
  1. místo - Kirkeby Malene (Karate Association Denmark)
  2. místo - Hubková Šárka (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo – Soprová Věra (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo - Fantová Martina (SK Kesl Ryu Shotokan)


033 - WKF - Hnědé pásy 3.Kyu - 1.Kyu
  1. místo - Vít Filip (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
  2. místo - Šafránek Štěpán (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo – Říha Matěj (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo - Augustinová Zuzana (SK Kesl Ryu Shotokan)


034 - WKF - Černé pásy 1.Dan a vyšší
  1. místo - Bruun Josephine (Karate Association Denmark)
  2. místo - Neubert Tomáš (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo – Kirkeby Malene (Karate Association Denmark)
  3. místo - Němeček Petr (SK Kesl Ryu Shotokan)


050 - WKF - Děti MIX (-15 let)
  1. místo - Hajný, Krejčí, Kučerová (Shotokan karate club Louny)
  2. místo - Stehlíková, Koukalíková M., Koukalíková A. (Karate Klub Kladno)
  3. místo – Makulová, Ištvánfyová, Kalužová (ŠSK karate Karviná)
  3. místo - Rigl P., Rigl D., Holeček (SK Masada Praha)


051 - WKF - Dospělíi MIX (16-34 let)
  1. místo - Daníčková, Hanzalík, Aleš (Karate Klub Kladno)
  2. místo - Brejcha, Neubert, Rousek (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo – Pacák, Poskerová, Zázvorka (Sport Club K3)
  3. místo – Bican, Kolář, Šesták (Ippon Shotokan Karate klub Rakovník)


052 - WKF - Masters MIX (+35 let)
  1. místo - Brejcha, Neubert, Rousek (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Čtvrtek, Horák, Marvánek (SK Masada Praha)




K U M I T E

101 - WUKF - Chlapci 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Boura Marek (SK Karate Shotokan Liberec)
  2. místo – Černý Vojtěch (Karate Klub Kladno)
  3. místo – Brejcha Daniel (SK karate Dragon DDM Neratovice)


102 - WUKF - Chlapci 9 a 10 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Krišal Filip (Shotokan karate-dó TJ Sadská)
  2. místo – Hanták Tomáš (TJ KARATE Praha)
  3. místo – Sýkora Štěpán (Karate Klub Kladno)


103 - WUKF - Chlapci 11 a 12 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Boura Vojtěch (SK Karate Shotokan Liberec)
  2. místo – Kaválek Ondřej (Makoto Karate Klub Praha)
  3. místo – Le Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)


104 - WUKF - Chlapci 13 a 14 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Le David (SK karate Dragon DDM Neratovice)


105 - WUKF - Dívky 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Dognerová Žaneta (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
  2. místo – Brejchová Denisa (SK karate Dragon DDM Neratovice)


106 - WUKF - Dívky 9 a 10 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Koukolíková Anna (Karate Klub Kladno)
  2. místo – Soprová Ellen (SK karate Dragon DDM Neratovice)


107 - WUKF - Dívky 11 a 12 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Bartoňová Michaela (SK Karate Shotokan Liberec)
  2. místo – Stehlíková Kristýna (Karate Klub Kladno)
  3. místo – Štěpánková Ema (Karate Klub Spektra Praha)


108 - WUKF - Dívky 13 a 14 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Dittmannová Kateřina (ŠSK karate Karviná)
  2. místo – Ištvánfyová Kristýna (ŠSK karate Karviná)
  3. místo – Makulová Michaela (ŠSK karate Karviná)


109 - WUKF - Chlapci 6, 7 a 8 let (zelený až černý pás)
  1. místo – Šešlija Alexandr (TJ Horní Měcholupy)


110 - WUKF - Dívky 6, 7 a 8 let (zelený až černý pás)
  1. místo – Štěpánová Vendula (SK Karate Shotokan Liberec)


111 - WUKF - Chlapci 9 a 10 let (zelený a fialový pás)
  1. místo – Černík Filip (Shotokan karate-dó TJ Sadská)
  2. místo – Štěpán Matěj (SK Karate Shotokan Liberec)
  3. místo – Netolický Radek (Oddíl karate Hlinsko)


112 - WUKF - Chlapci 11 a 12 let (zelený a fialový pás)
  1. místo – Košťál Ondřej (SK Karate Shotokan Liberec)
  2. místo – Lettl Marek (SK Karate Shotokan Liberec)
  3. místo – Dvořák Daniel (SK TRIAL - shotokan karate o.s. )


113 - WUKF - Chlapci 13 a 14 let (zelený a fialový pás)
  1. místo – Ducheček Petr (Oddíl karate Hlinsko)
  2. místo – Riedl Jakub (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
  3. místo – Mucha Jakub (Oddíl karate Hlinsko)


114 - WUKF - Dívky 9 a 10 let (zelený a fialový pás)
  1. místo – Vavrušková Kristýna (KK Lichnice)
  2. místo – Sasová Veronika (SK Karate Shotokan Liberec)
  3. místo – Karbanová Tereza (TJ Horní Měcholupy)


115 - WUKF - Dívky 11 a 12 let (zelený a fialový pás)
  1. místo – Pokorná Květoslava (Oddíl karate Hlinsko)
  2. místo – Lojdová Anna (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
  3. místo – Koukolíková Magda (Karate Klub Kladno)


116 - WUKF - Dívky 13 a 14 let (zelený a fialový pás)
  1. místo – Skalníková Martina (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo – Horáčková Karolína (SK Karate Shotokan Liberec)


119 - WUKF - Chlapci 13 a 14 let (hnědý až černý pás)
  1. místo – Černík Josef S(hotokan karate-dó TJ Sadská)
  2. místo – Šafránek Štěpán (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo – Podroužek Libor (SK Kesl Ryu Shotokan)


121 - WUKF - Dívky 11 a 12 let (hnědý až černý pás)
  1. místo – Bukáčková Barbora (Oddíl karate Hlinsko)
  2. místo – Janoušová Nikola (SK Kesl Ryu Shotokan)


123 - WKF - Kadeti (15-17 let) -52 kg
  1. místo – Vít Filip (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
  2. místo – Bican Dominik (Ippon Shotokan Karate klub Rakovník)


124 - WKF - Kadeti (15-17 let) -63 kg
  1. místo – Hanzalik Jan (Karate Klub Kladno)
  2. místo – Michal Le Minh (TJ Jiskra Domažlice)
  3. místo – Galla Michal (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
  3. místo – Hertl Jakub (TJ KARATE Praha)


125 - WKF - Kadeti (15-17 let) +63 kg
  1. místo – Kučera David (Shotokan karate club Louny)
  2. místo – Kyjonka Jan (ŠSK karate Karviná)
  3. místo – Fronk Vítězslav (TJ Jiskra Domažlice)
  3. místo – Matějovský Petr (SK Kesl Ryu Shotokan)


126 - WKF - Kadetky (15-17 let) -54 kg
  1. místo – Obermajerová Tereza (SK-SCHICK-RYU)
  2. místo – Daníčková Kristýna (Karate Klub Kladno)
  3. místo – Sasová Kamila (SK Karate Shotokan Liberec)


128 - WKF - Senioři (18-39 let) -67 kg
  1. místo – Kumpošt Ondřej (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo – Pinc Richard (SK-SCHICK-RYU

129 - WKF - Senioři (18-39 let) -75 kg
  1. místo – Blatoň Martin (ŠSK karate Karviná)
  2. místo – Matocha Silvestr (Shindo Cieszyn (POL) )
  3. místo – Fait Václav (TJ KARATE Praha)
  3. místo – Kuthan Rostislav (Jukl Karate Team)


130 - WKF - Senioři (18-39 let) +75 kg
  1. místo – Reich Tomáš (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo – Boguský Miroslav (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
  3. místo – Fait Jan (TJ KARATE Praha)
  3. místo – Ploch Viktor (Karate klub Litvínov)


131 - WKF - Senioři (18-39 let) BRH
  1. místo – Pinhart Petr (Karate klub Litvínov)
  2. místo – Kumpošt Ondřej (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo – Pacák Robert (Sport Club K3)
  3. místo – Pinc Richard (SK-SCHICK-RYU)


133 - WKF - Seniorky (18-34 let) -68 kg
  1. místo – Švejdová Monika (Makoto Karate Klub Praha)
  2. místo – Káňová Kateřina (SK-SCHICK-RYU)
  3. místo – Jandová Veronika (TJ KARATE - H - LIBČICE)
  3. místo – Rodová Veronika (TJ Karate České Budějovice)


135 - WKF - Seniorky (18-34 let) BRH
  1. místo – Jandová Veronika (TJ KARATE - H - LIBČICE)
  2. místo – Rodová Veronika (TJ Karate České Budějovice)


136 - WKF - Masters - muži (+40 let) BRH
  1. místo – Ploch Viktor (Karate klub Litvínov)
  2. místo – Roman Miroslav (ŠSK karate Karviná)
  3. místo – Vancák Rudolf (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo – Kyncl Michal (Oddíl karate Hlinsko)


137 - WKF - Masters - ženy (+35 let) BRH
  1. místo – Soprová Věra (SK karate Dragon DDM Neratovice)


© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl