Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky
II. Velká Cena Prahy ČABK 2012

14. dubna 2012, Praha


Medailové pořadí klubů
Pořadí  Klub Zlatá Stříbrná Bronzová Počet medailí
1.   SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido 13 
2.   SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV  
3.   KBU Tanvald    
4.   KARATE KLUB GORENJE CHODOV
5.   TJ KARATE Praha
6. - 7.   WUKF - Russia    
6. - 7.   SK MASADA Praha    
8.   TJ Elektrárna Mělník    
9.   Jukl Karate Team    
10.   Ippon karate klub shotokan Rakovník    


KATA SHOTOKAN – Dorostenci
1. Mičic Petr (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
2. Slanař Jakub (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
3. Štefl Josef (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)

KATA SHOTOKAN – Senioři
1. Reich Tomáš (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
2. Líbal Miroslav (TJ Elektrárna Mělník )
3. Sirový David (TJ KARATE Praha)

KATA SHOTOKAN – Seniorky
1. Kotěrová Anežka (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
2. Vašíčková Hanka (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
3. Dvořáková Ivana (Jukl Karate Team)

KATA GOJU RYU – Senioři
1. Krhut Dan (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)
2. Vrabec Vladimír (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

KATA GOJU RYU – Dorostenky
1. Kohárová Martina (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)
2. Kuderová Jana (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

KATA SHORIN RYU – Seniorky
1. Kafková Jiřina (KBU Tanvald)

KATA – Masters muži 36-45 let
1. Klement Daniel (KBU Tanvald)
2. Al Otri Kamil (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
3. Černovský Karel (Ippon karate klub shotokan Rakovník)

KATA – Masters muži 46 let a starší
1. Kesl Karel (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
2. Jirásek Jiří (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)
3. Kotěra Roman (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)

KATA – Masters ženy 36 let a starší
1. Fedenko Alexandra (WUKF - Russia)
2. Neufingerová Kateřina (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
3. Hubková Šárka (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)

KATA TEAM - SHOTOKAN
1. Kesl, Vašíčková, Němeček (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)

KATA TEAM - GOJU RYU
1. Jirásek, Krhut, Vrabec (SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

SHOBU SANBON - Dorostenci -70 kg
1. Hertl Jakub (TJ KARATE Praha)
2. Mišík Nikolas (TJ KARATE Praha)
3. Galla Michal (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

SHOBU SANBON - Senioři -75 kg
1. Nguyen Minh Thong (SK Masada Praha)
3. Link Miroslav (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
3. Kuthan Rostislav (Jukl Karate Team)

SHOBU SANBON - Senioři +75 kg
1. Reich Tomáš (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
2. Boguský Miroslav (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
3. Fajt Jan (TJ KARATE Praha)

SHOBU SANBON - Seniorky +60 kg
1. Žemličková Barbora (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
2. Lochschmidtová Andrea (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl