Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky
4th World Championships for Children, Cadets and Juniors WUKF 2012 (10. - 14.10.2012 | Novi Sad, Srbsko)

    KATA
079 – KATA hnědé a černé pásy – Dívky D (13-14 let))

   1. místo - Augustinová Zuzana  (SK Kesl Ryu Shotokan)
       
    KATA
004 – KATA bílé a žluté pásy – Chlapci D (13-14 let)

   1. místo - Le David  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KATA
001 – KATA bílé a žluté pásy – Chlapci A (6-8 let)

   2. místo - Brejcha Daniel  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KATA
003 – KATA bílé a žluté pásy – Chlapci C (11-12 let)

   2. místo - Le Jan  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KATA
010 – KATA hnědé a černé pásy – Chlapci C (11-12 let)

   3. místo - Říha Matěj  (SK Kesl Ryu Shotokan)
       
    KATA
069 – KATA bílé a žluté pásy – Dívky A (6-8 let)

   3. místo - Brejchová Denisa  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KATA
087 – KATA GOJU RYU - Juniorky (18-20 let)

   3. místo - Kohárová Martina  (SHODOKAN GOJU-RYU KARATE BUKOVANY)
       
    KATA
049 – KUMITE NIHON hnědé a černé pásy – Chlapci D (13-14 let)

   3. místo - Kletečka David  (SK Kesl Ryu Shotokan)
       
  KATA
002 – KATA bílé a žluté pásy – Chlapci B (9-10 let)

   7. - 12. místo - Řápek Jan   (SK karate Dragon DDM Neratovice)

006 – KATA zelené a fialové pásy – Chlapci B (9-10 let)

   7. místo - Hertl Jan   (Oddíl karate Hlinsko)

007 – KATA zelené a fialové pásy – Chlapci C (11-12 let)

   7. - 12. místo - Janda Filip  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
   7. - 12. místo - Valdmann Martin  (VŠB TU OSTRAVA)

074 – KATA zelené a fialové pásy – Dívky B (9-10 let)

   10. místo - Kynclová Johanka  (SK Kesl Ryu Shotokan)

076 – KATA zelené a fialové pásy – Dívky D (13-14 let)

   5. místo - Pokorná Květoslava   (Oddíl karate Hlinsko)

079 – KATA hnědé a černé pásy – Dívky D (13-14 let)

   11. místo - Junová Tereza  (SKP SHODOKAN GOJU-RYU KARATE SOKOLOV)

080 – KATA SHOTOKAN - Dorostenky (15-17 let)

   19. místo - Polanová Kay  (SK Kesl Ryu Shotokan)

KUMITE
045 – KUMITE NIHON zelené a fialové pásy – Chlapci C (11-12 let)

   9. - 16. místo - Sanislo Jonáš  (SK Kesl Ryu Shotokan)
   5. - 8. místo - Patkolo Radim  (KCK TEAM Letohrad)
   9. - 16. místo - Stránský Jan  (KCK TEAM Letohrad)

046 – KUMITE NIHON zelené a fialové pásy – Chlapci D (13-14 let)

   17. - 32. místo - Novák Filip  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
   17. - 32. místo - Ducheček Petr  (Oddíl karate Hlinsko)
   17. - 32. místo - Mucha Jakub  (Oddíl karate Hlinsko)

117 – KUMITE NIHON hnědé a černé pásy – Dívky D (13-14 let)

   9. - 16. místo - Krátká Michaela  (KCK TEAM Letohrad)

120 – KUMITE SANBON +55 kg – Dorostenky C (15-17 let)

   17. - 32. místo - Remerová Šárka  (SK karate Dragon DDM Neratovice)





Oficiální výsledky ZDE

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl