Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky

III. Mistrovství České republiky mládeže a dospělých ČABK 2012 | Praha

 

KATA - 001 - Chlapci (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Kundrt Josef

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Rybka Lukáš

(TJ KARATE Praha)

 

3. místo

Fiřtík David

(TJ KARATE Praha)

 

 

 

KATA - 002 - Chlapci (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Soběslavský David

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Pham Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Řápek Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

KATA - 003 - Chlapci (11-14 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Palička Robert

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Bohuslav Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

KATA - 004 - Dívky (6-10 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Zajícová Martina

(SK MASADA Praha)

 

2. místo

Kitzlerová Anežka

(SK KESL RYU)

 

 

 

KATA - 007 - Chlapci (6-10 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Brejcha Daniel

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Hertl Jan

(Oddíl karate Hlinsko)

 

3. místo

Šimůnek David

(SK MASADA Praha)

 

 

 

KATA - 008 - Chlapci (11-12 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Le Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Sanislo Jonáš

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Janda Filip

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

KATA - 009 - Chlapci (13-14 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Le David

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Ducheček Petr

(Oddíl karate Hlinsko)

 

3. místo

Novák Filip

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

KATA - 010 - Dívky (6-10 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Brejchová Denisa

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Kynclová Johanka

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Žippaiová Natálie

(SKP Unitop SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

 

 

KATA - 011 - Dívky (11-12 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Soprová Natálie

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Jakubů Veronika

(KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

 

3. místo

Lojdová  Anna

(KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

 

 

 

KATA - 012 - Dívky (13-14 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Pokorná Květoslava

(Oddíl karate Hlinsko)

 

2. místo

Skalníková Martina

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Zajícová Eliška

(SK MASADA Praha)

 

 

 

KATA - 014 - Chlapci (11-14 let) hnědý až černý pás

 

1. místo

Mičic Petr

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Slanař Jakub

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Kletečka David

(SK KESL RYU)

 

 

 

KATA - 016 - Dívky (11-14 let) hnědý až černý pás

 

1. místo

Augustinová Zuzana

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Jůnová Tereza

(SKP Unitop SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

3. místo

Janoušková Nikola

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KATA - 017 - SHOTOKAN - Kadeti (15-20 let)

 

1. místo

Šafránek Štěpán

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Podroužek Libor

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Truong Tomáš

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KATA - 018 - SHOTOKAN - Kadetky (15-20 let)

 

1. místo

Polanová Kay

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Remerová Šárka

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Vávrová Petra

(KCK TEAM)

 

 

 

 

KATA - 020 - GOJU RYU - Kadetky (15-20 let)

 

1. místo

Kohárová Martina

(SHODOKAN KARATE BUKOVANY)

 

2. místo

Kuderová Jana

(SKP Unitop SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

 

 

 

KATA TEAM - 023 - Děti (-14 let)

 

1. místo

Janda, Le David, Le Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Brejcha, Brejchová, Řápek

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Nováková, Lojdová, Dognerová

(KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUMITE - 026 - Chlapci (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Chod Daniel

(KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

 

2. místo

Soběslavský David

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Vyčichlo Lukáš

(KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

 

 

 

 

KUMITE - 028 - Chlapci (13-14 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Palička Robert

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Bohuslav Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KUMITE - 030 - Dívky (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Kitzlerová Anežka

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KUMITE - 034 - Chlapci (9-10 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Hertl Jan

(Oddíl karate Hlinsko)

 

2. místo

Brejcha Daniel

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KUMITE - 035 - Chlapci (11-12 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Černík Filip

(Shotokan karate dó TJ Sadská)

 

2. místo

Sládek Daniel

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Herák Lukáš

(KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

 

 

 

 

KUMITE - 036 - Chlapci (13-14 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Kletečka David

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Slanař Jakub

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Černík Josef

(Shotokan karate dó TJ Sadská)

 

 

 

 

KUMITE - 037 - Dívky (6-8 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Dognerová Žaneta

(KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

 

 

 

 

KUMITE - 038 - Dívky (6-10 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Soprová Ellen

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Dognerová Žaneta

(KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

 

3. místo

Kynclová Johanka

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KUMITE - 039 - Dívky (11-12 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Lojdová  Anna

(KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

 

2. místo

Nováková Jana

(KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

 

3. místo

Hubková Erika

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KUMITE - 040 - Dívky (13-14 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Pokorná Květoslava

(Oddíl karate Hlinsko)

 

2. místo

Janoušková Nikola

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Skalníková Martina

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KUMITE - 041 - Dorostenci (15-17 let) -65 kg

 

1. místo

Šafránek Štěpán

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Galla  Michal

(KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

 

3. místo

Podroužek Libor

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KUMITE - 042 - Dorostenci (15-17 let) -70 kg

 

1. místo

Hanus David

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KUMITE - 043 - Dorostenci (15-17 let) -75 kg

 

1. místo

Štefl Josef

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Hanus David

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Šrámek Jan

(KCK TEAM)

 

 

 

 

KUMITE - 044 - Dorostenci (15-17 let) +75 kg

 

1. místo

Šrámek Jan

(KCK TEAM)

 

 

 

KUMITE - 045 - Dorostenky (15-17 let) -55 kg

 

1. místo

Vávrová Petra

(KCK TEAM)

 

2. místo

Polanová Kay

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Lochschmidtová Andrea

(KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

 

 

 

 

KUMITE - 046 - Dorostenky (18-20 let) +55 kg

 

1. místo

Lochschmidtová Andrea

(KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

 

 

 

KUMITE - 047 - Junioři (18-20 let) -70 kg

 

1. místo

Truong Tomáš

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Janoch Jakub

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KUMITE - 050 - Junioři (18-20 let) +80 kg

 

1. místo

Janoch Jakub

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KUMITE - 052 - Juniorky (18-20 let) +60 kg

 

1. místo

Remerová Šárka

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATA - 053 - Senioři (18-35 let)

 

1. místo

Krhut Dan

(SKP Unitop SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

2. místo

Truong Tomáš

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KATA - 054 - Seniorky (18-35 let)

 

1. místo

Kotěrová Anežka

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Vašíčková Hana

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KATA - 055 - GOJU RYU - Senioři (18-35 let)

 

1. místo

Krhut Dan

(SKP Unitop SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

2. místo

Košař Jan

(SKP Unitop SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

3. místo

Košař Jiří

(SKP Unitop SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

 

 

 

KATA - 056 - GOJU RYU - Seniorky (18-35 let)

 

1. místo

Kohárová Martina

(SHODOKAN KARATE BUKOVANY)

 

 

 

 

KATA - 059 - VŠECHNY STYLY - Masters muži (36-45 let)

 

1. místo

Brejcha Martin

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Němeček Petr

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Kyncl Michal

(Oddíl karate Hlinsko)

 

 

 

 

KATA - 060 - VŠECHNY STYLY - Masters muži (46 let a starší)

 

1. místo

Kesl Karel

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Chroustovský Milan

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Zdražil Miloslav

(Oddíl karate Hlinsko)

 

 

 

 

KATA - 061 - VŠECHNY STYLY - Masters ženy (36 let a starší)

 

1. místo

Soprová Věra

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Hubková Šárka

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Neufingerová Kateřina

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUMITE - 064 - Senioři (18-35 let) -75 kg

 

1. místo

Antoš Michal

(Karate Sokol Nymburk)

 

2. místo

Truong Tomáš

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Link Miroslav

(KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

 

 

 

 

KUMITE - 065 - Senioři (18-35 let) -80 kg

 

1. místo

Boguský Miroslav

(KARATE KLUB GORENJE CHODOV)

 

2. místo

Košař Jan

(SKP Unitop SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

3. místo

Janoch Jakub

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KUMITE - 066 - Senioři (18-35 let) +80 kg

 

1. místo

Janoch Jakub

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KUMITE - 068 - Senioky (18-35 let) +60 kg

 

1. místo

Remerová Šárka

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KUMITE - 069 - Masters muži (36-45 let) -OPEN

 

1. místo

Kyncl Michal

(Oddíl karate Hlinsko)

 

2. místo

Zdražil Miloslav

(Oddíl karate Hlinsko)

 

3. místo

Schuster Julián

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KUMITE - 070 - Masters muži (46 let a starší) -OPEN

 

1. místo

Zdražil Miloslav

(Oddíl karate Hlinsko)

 

 

 

 

KATA - 071 - Masters ženy (36 let a starší) -OPEN

 

1. místo

Soprová Věra

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl