Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky

III. Evropský pohár mládeže ČABK 2013 | Praha

 

KATA - 001 - Chlapci (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Kundrt Josef

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Paterson Gallen Darren

(Karate Lions Pardubice o.s.)

 

3. místo

Bazoni Patrik

(Karate klub Chodov)

 

 

 

KATA - 002 - Chlapci (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Řápek Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Pham Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Soběslavský David

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

KATA - 003 - Chlapci (11-14 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Bohuslav Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Schewieczek Jakub

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

3. místo

Novák Josef

(Jukl Karate Team)

 

 

 

KATA - 004 - Dívky (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Čížková Katka

(TJ KARATE Praha)

 

 

 

KATA - 005 - Dívky (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Fischerová Pavlína

(SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

 

 

KATA - 007 - Chlapci (6-10 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Brejcha Daniel

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Hertl Jan

(Karate Lions Pardubice o.s.()

 

3. místo

Prokop Jan

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

 

 

KATA - 008 - Chlapci (11-12 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Le Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Janda Filip

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Sanislo Jonáš

(SK KESL RYU)

 

 

 

KATA - 009 - Chlapci (13-14 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Le David

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Herák Lukáš

(Karate klub Chodov)

 

 

 

KATA - 010 - Dívky (6-10 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Soprová Ellen

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Brejchová Denisa

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Kitzlerová Anežka

(SK KESL RYU)

 

 

 

KATA - 011 - Dívky (11-12 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Žippaiová Natálie

(SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

2. místo

Nováková Jana

(Karate klub Chodov)

 

3. místo

Lojdová Anna

(Karate klub Chodov)

 

 

 

KATA - 014 - Chlapci (11-14 let) hnědý až černý pás

 

1. místo

Slanař Jakub

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Mičic Petr

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Schmid Richard

(SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

 

 

KATA - 016 - Dívky (11-14 let) hnědý až černý pás

 

1. místo

Augustinová Zuzana

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Jůnová Tereza

(SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

3. místo

Janoušová Nikola

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KATA - 017 - SHOTOKAN - Kadeti (15-20 let)

 

1. místo

Štefl Josef

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KATA - 018 - SHOTOKAN - Kadetky (15-20 let)

 

1. místo

Polanová Kay

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Reichová Tereza

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KATA - 020 - GOJU RYU - Kadetky (15-20 let)

 

1. místo

Kuderová Jana

(SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

 

 

 

KATA TEAM - 023 - Děti (-14 let)

 

1. místo

Janda, Lee J., Lee D.

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Brejcha, Brejchová, Soprová

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Jůnová, Schnid, Gregor

(SKP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUMITE - 025 - Chlapci (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Lukeš Martin

(Karate klub Chodov)

 

2. místo

Bazoni Matyáš

(Karate klub Chodov)

 

3. místo

Paterson Gallen Darren

(Karate Lions Pardubice o.s.)

 

 

 

KUMITE - 026 - Chlapci (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Vyčichlo Lukáš

(Karate klub Chodov)

 

2. místo

Chod Daniel

(Karate klub Chodov)

 

3. místo

Řápek Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KUMITE - 028 - Chlapci (13-14 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Mackanič Pavel

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

2. místo

Schewieczek Jakub

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

3. místo

Paterson Blade Ahran

(Karate Lions Pardubice o.s.)

 

 

 

 

KUMITE - 034 - Chlapci (9-10 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Prokop Jan

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

2. místo

Zátko Jan

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

3. místo

Hertl Jan

(Karate Lions Pardubice o.s.)

 

 

 

 

KUMITE - 035 - Chlapci (11-12 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Sládek Daniel

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Sanislo Jonáš

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Hořák Jáchym

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KUMITE - 036 - Chlapci (13-14 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Herák Lukáš

(Karate klub Chodov)

 

2. místo

Slanař Jakub

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KUMITE - 037 - Dívky (6-8 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Dognerová Žaneta

(Karate klub Chodov)

 

 

 

 

KUMITE - 038 - Dívky (9-10 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Pažinová Patricie

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

2. místo

Dognerová Žaneta

(Karate klub Chodov)

 

3. místo

Soprová Ellen

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KUMITE - 039 - Dívky (11-12 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Hubková Erika

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Lojdová Anna

(Karate klub Chodov)

 

3. místo

Nováková Jana

(Karate klub Chodov)

 

 

 

 

KUMITE - 040 - Dívky (13-14 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Kohoutová Kateřina

(TJ KARATE Praha)

 

2. místo

Strnadová Agáta

(TJ KARATE Praha)

 

3. místo

Janoušová Nikola

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KUMITE - 041 - Dorostenci (15-17 let) -65 kg

 

1. místo

Galla Michal

(Karate klub Chodov)

 

 

 

 

KUMITE - 044 - Dorostenci (15-17 let) +75 kg

 

1. místo

Štefl Josef

(SK KESL RYU)

 

 

 

KUMITE - 045 - Dorostenky (15-17 let) -55 kg

 

1. místo

Polanová Kay

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KUMITE - 051 - Juniorky (18-20 let) -60 kg

 

1. místo

Lochschmidtová Andrea

(Karate klub Chodov)

 

 

 

 

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl