Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky

IV. MMČR ČABK 2013, 17. listopadu 2013 | Praha

 

Pořadí

Klub

Zlatá

Stříbrná

Bronzová

Počet medailí

1.

Karate Klub Chodov

19

11

7

37

2.

SK karate Dragon DDM Neratovice

10

5

2

17

3.

SK KESL RYU Shotokan

9

7

9

25

4.

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

5

1

4

10

5.

SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV

4

3

 

7

6.

Karate Lions Pardubice o.s.

2

3

1

6

7.

Karate Vision

2

 

1

3

8.

TJ KARATE Praha

1

4

 

5

9.

SK Trial - shotokan karate o.s.

1

3

 

4

10.

SK Masada Praha

1

 

1

2

11.

Jukl Karate Team, o.s.

1

 

 

1

12.

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

1

1

2

13.

Karate TJ Sokol Nymburk

 

1

 

1

14.

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

 

1

1

 

 

KATA - 001 - Chlapci (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Paterson Galen Darren

(Karate Lions Pardubice o.s.)

 

2. místo

Bazoni Matiáš

(Karate Klub Chodov)

 

3. místo

Bazoni Patrik

(Karate Klub Chodov)

 

4. místo

Fafek Vladimír

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

5. místo

Fidler Jakub

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

6. místo

Jordanov Aleksandar

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

7. místo

Pochman Jakub

(Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava)

 

8. místo

Pavlovský Viliam

(Shotokan karate dó TJ Sadská)

 

9. místo

Kučera Matěj

(SK KESL RYU Shotokan)

 

10. místo

Rybka Lukáš

(TJ KARATE Praha)

 

 

 

KATA - 002 - Chlapci (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Lukeš Martin

(Karate Klub Chodov)

 

2. místo

Lžičař David

(TJ KARATE Praha)

 

3. místo

Moskura Filip

(Karate Klub Chodov)

 

4. místo

Kiss Jakub

(Karate Klub Chodov)

 

5. místo

Boči Lukáš

(Karate Klub Chodov)

 

6. místo

Jirava Jan

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

7. místo

Moskura Michal

(Karate Klub Chodov)

 

8. místo

Vyčichlo Lukáš

(Karate Klub Chodov)

 

9. místo

Gloss Adam

(Karate Vision)

 

10. místo

Vébr Šimon

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

KATA - 003 - Chlapci (11-14 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Řápek Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Paterson Blade Ahran

(Karate Lions Pardubice o.s.)

 

3. místo

Soběslavský David

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

4. místo

Dvořák Martin

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

5. místo

Koudelka Matiáš

(SK KESL RYU Shotokan)

 

6. místo

Krupička Vítek

(Karate Klub Chodov)

 

7. místo

Ďuriš Dušan

(Karate Klub Chodov)

 

 

 

KATA - 004 - Dívky (6-10 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Smetanová Kateřina

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Janečková Magdalena

(TJ KARATE Praha)

 

 

 

 

KATA - 005 - Dívky (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Kunertová Nikola

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Hodková Lucie

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Kubíková Patricie

(Karate Vision)

 

4. místo

Toběrná Kristýna

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

5. místo

Čížková Kateřina

(TJ KARATE Praha)

 

6. místo

Turanová Anežka

(TJ KARATE Praha)

 

7. místo

Kopecká Martina

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KATA - 006 - Dívky (11-14 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Bambousková Nela

(Karate Klub Chodov)

 

 

 

 

KATA - 007 - Chlapci (6-10 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Brejcha Daniel

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Hrazdír Luboš

(SK Trial - shotokan karate o.s.)

 

3. místo

Pochman Jiří

(Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava)

 

4. místo

Eliáš Martin

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

5. místo

David Lukáš

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

6. místo

Avchinnikov Artem

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

7. místo

Šaroch Daniel

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

 

 

KATA - 008 - Chlapci (11-12 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Janda Filip

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Le Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Hertl Jan

(Karate Lions Pardubice o.s.)

 

4. místo

Pham Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

5. místo

Sanislo Jonáš

(SK KESL RYU Shotokan)

 

6. místo

Gregor Lukáš

(SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

7. místo

Šimůnek David

(SK Masada Praha)

 

8. místo

Štros Dominik

(SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

9. místo

Krucký Radek

(Shotokan karate dó TJ Sadská)

 

10. místo

Prokop Jan

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

11. místo

Páleník Filip

(SK KESL RYU Shotokan)

 

12. místo

Dědek Marek

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

13. místo

Zátko Jan

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

 

 

KATA - 009 - Chlapci (13-14 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Hořák Jáchym

(SK KESL RYU Shotokan)

 

2. místo

Janek James Hislop

(Karate Lions Pardubice o.s.)

 

3. místo

Herák Lukáš

(Karate Klub Chodov)

 

 

 

KATA - 010 - Dívky (6-10 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Brejchová Denisa

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Dognerová Žaneta

(Karate Klub Chodov)

 

 

 

KATA - 011 - Dívky (11-12 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Žippaiová Natálie

(SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

2. místo

Kitzlerová Anežka

(SK KESL RYU Shotokan)

 

3. místo

Nováková Jana

(Karate Klub Chodov)

 

4. místo

Lojdová Anna

(Karate Klub Chodov)

 

5. místo

Fischerová Pavlína

(SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

6. místo

Loudová Michaela

(SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

 

 

KATA - 012 - Dívky (13-14 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Jakubů Veronika

(Karate Klub Chodov)

 

2. místo

Bischofová Viktorie

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

3. místo

Budajová Michaela

(Karate Klub Chodov)

 

4. místo

Farkasová Barbora

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

 

 

KATA - 014 - Chlapci (11-14 let) hnědý až černý pás

 

1. místo

Mičic Petr

(SK KESL RYU Shotokan)

 

 

 

KATA - 016 - Dívky (11-14 let) hnědý až černý pás

 

1. místo

Jůnová Tereza

(SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

2. místo

Janoušová Nikola

(SK KESL RYU Shotokan)

 

3. místo

Hubková Erika

(SK KESL RYU Shotokan)

 

 

 

 

KATA - 017 - SHOTOKAN - Kadeti (15-20 let)

 

1. místo

Motejl Jiří

(Karate Vision)

 

2. místo

Podroužek Libor

(SK KESL RYU Shotokan)

 

3. místo

Slanař Jakub

(SK KESL RYU Shotokan)

 

4. místo

Truong Tomáš

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

5. místo

Le David

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

6. místo

Oplt Daniel

(TJ EMĚ Mělník)

 

7. místo

Tran Dinh Kha

(TJ EMĚ Mělník)

 

8. místo

Vébr Patrik

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

9. místo

Novák Filip

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

10. místo

Szewieczek Jakub

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

11. místo

Mackanič Pavel

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

 

 

 

KATA - 018 - SHOTOKAN - Kadetky (15-20 let)

 

1. místo

Pospíšilová Klára

(SK Trial - shotokan karate o.s.)

 

2. místo

Brožová Antonie

(SK Trial - shotokan karate o.s.)

 

3. místo

Zachardová Adéla

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

 

 

 

KATA - 019 - GOJU RYU - Kadeti (15-20 let)

 

1. místo

Schmid Richard

(SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

 

 

 

 

 

 

 

KATA TEAM - 023 - Děti (-14 let)

 

1. místo

Brejcha, Brejchová, Kunertová

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Žippaiová, Loudová, Fischerová

(SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

 

 

 

KATA TEAM - 024 - Kadeti (15-20 let)

 

1. místo

Janda, Le D., Le Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Jůnová, Chudáčiková, Kuderová

(SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

 

 

 

 

 

KUMITE - 025 - Chlapci (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Bazoni Patrik

(Karate Klub Chodov)

 

2. místo

Bazoni Matiáš

(Karate Klub Chodov)

 

3. místo

Pavlovský Viliam

(Shotokan karate dó TJ Sadská)

 

4. místo

Paterson Galen Darren

(Karate Lions Pardubice o.s.)

 

 

 

KUMITE - 026 - Chlapci (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Lukeš Martin

(Karate Klub Chodov)

 

2. místo

Vyčichlo Lukáš

(Karate Klub Chodov)

 

3. místo

Kiss Jakub

(Karate Klub Chodov)

 

4. místo

Boči Lukáš

(Karate Klub Chodov)

 

5. místo

Jirava Jan

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

 

 

 

KUMITE - 027 - Chlapci (11-12 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Krupička Vítek

(Karate Klub Chodov)

 

2. místo

Řápek Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Soběslavský David

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KUMITE - 028 - Chlapci (13-14 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Paterson Blade Ahran

(Karate Lions Pardubice o.s.)

 

2. místo

Ďuriš Dušan

(Karate Klub Chodov)

 

 

 

 

KUMITE - 032 - Dívky (13-14 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Bambousková Nela

(Karate Klub Chodov)

 

 

 

 

KUMITE - 034 - Chlapci (9-10 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Chod Daniel

(Karate Klub Chodov)

 

2. místo

Hrazdír Luboš

(SK Trial - shotokan karate o.s.)

 

3. místo

Šaroch Daniel

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

4. místo

Avchinnikov Artem

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

5. místo

Eliáš Martin

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

5. místo

David Lukáš

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

5. místo

Brejcha Daniel

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KUMITE - 035 - Chlapci (11-12 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Prokop Jan

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

2. místo

Krucký Radek

(Shotokan karate dó TJ Sadská)

 

3. místo

Dědek Marek

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

4. místo

Zátko Jan

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

5. místo

Sanislo Jonáš

(SK KESL RYU Shotokan)

 

5. místo

Hlaváč Kryštof

(SK KESL RYU Shotokan)

 

5. místo

Hertl Jan

(Karate Lions Pardubice o.s.)

 

 

 

 

KUMITE - 036 - Chlapci (13-14 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Herák Lukáš

(Karate Klub Chodov)

 

2. místo

Janek James Hislop

(Karate Lions Pardubice o.s.)

 

3. místo

Hořák Jáchym

(SK KESL RYU Shotokan)

 

 

 

 

KUMITE - 038 - Dívky (6-10 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Dognerová Žaneta

(Karate Klub Chodov)

 

2. místo

Brejchová Denisa

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KUMITE - 039 - Dívky (11-12 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Lojdová Anna

(Karate Klub Chodov)

 

2. místo

Nováková Jana

(Karate Klub Chodov)

 

3. místo

Hubková Erika

(SK KESL RYU Shotokan)

 

 

 

 

KUMITE - 040 - Dívky (13-14 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Jakubů Veronika

(Karate Klub Chodov)

 

2. místo

Budajová Michaela

(Karate Klub Chodov)

 

3. místo

Bischofová Viktorie

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

4. místo

Farkasová Barbora

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

5. místo

Janoušová Nikola

(SK KESL RYU Shotokan)

 

 

 

 

KUMITE - 041 - Dorostenci (15-17 let) -65 kg

 

1. místo

Podroužek Libor

(SK KESL RYU Shotokan)

 

2. místo

Galla Michal

(Karate Klub Chodov)

 

3. místo

Slanař Jakub

(SK KESL RYU Shotokan)

 

4. místo

Novák Filip

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

5. místo

Mackanič Pavel

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

 

 

 

KUMITE - 042 - Dorostenci (15-17 let) -70 kg

 

1. místo

Szewieczek Jakub

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

 

 

 

KUMITE - 043 - Dorostenci (15-17 let) -75 kg

 

1. místo

Mišík Nikolas

(TJ KARATE Praha)

 

 

 

 

KUMITE - 044 - Dorostenci (15-17 let) +75 kg

 

1. místo

Vébr Patrik

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

KUMITE - 045 - Dorostenky (15-17 let) -55 kg

 

1. místo

Zachardová Adéla

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

 

 

 

 

 

 

 

KUMITE - 047 - Junioři (18-20 let) -70 kg

 

1. místo

Truong Tomáš

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KUMITE - 048 - Junioři (18-20 let) -75 kg

 

1. místo

Nguyen Tom

(SK Masada Praha)

 

 

 

 

KUMITE - 050 - Junioři (18-20 let) +80 kg

 

1. místo

Fořt Jakub

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

 

 

 

KUMITE - 051 - Juniorky (18-20 let) -60 kg

 

1. místo

Linkeschová Kornélia

(SK KESL RYU Shotokan)

 

2. místo

Lochschmidtová Andrea

(Karate Klub Chodov)

 

 

 

 

KATA - 053 - Senioři (18-35 let)

 

1. místo

Motejl Jiří

(Karate Vision)

 

2. místo

Truong Tomáš

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Beránek Martin

(SK KESL RYU Shotokan)

 

4. místo

Konfršt Petr

(SK KESL RYU Shotokan)

 

5. místo

Mann Tomáš

(SK KESL RYU Shotokan)

 

 

 

 

KATA - 054 - Seniorky (18-35 let)

 

1. místo

Kotěrová Anežka

(SK KESL RYU Shotokan)

 

2. místo

Vašíčková Hanka

(SK KESL RYU Shotokan)

 

 

 

 

KATA - 056 - GOJU RYU - Seniorky (18-35 let)

 

1. místo

Kuderová Jana

(SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

2. místo

Chudáčiková Klára

(SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV)

 

 

 

 

KATA - 059 - VŠECHNY STYLY - Masters muži (36-45 let)

 

1. místo

Němeček Petr

(SK KESL RYU Shotokan)

 

2. místo

Sláma Martin

(SK KESL RYU Shotokan)

 

3. místo

Al Otri Kamil

(SK KESL RYU Shotokan)

 

 

 

 

KATA - 060 - VŠECHNY STYLY - Masters muži (46 let a starší)

 

1. místo

Kesl Karel

(SK KESL RYU Shotokan)

 

2. místo

Hronek Ludoslav

(Karate Klub Chodov)

 

3. místo

Chroustovský Milan

(SK KESL RYU Shotokan)

 

4. místo

Nosál Jiří

(Karate Klub Chodov)

 

 

 

 

KATA - 061 - VŠECHNY STYLY - Masters ženy (36 let a starší)

 

1. místo

Neufingerová Kateřina

(SK KESL RYU Shotokan)

 

2. místo

Hubková Šárka

(SK KESL RYU Shotokan)

 

 

 

 

KUMITE - 064 - Senioři (18-35 let) -75 kg

 

1. místo

Ruth Jan

(Karate Tygr Karlovy Vary)

 

2. místo

Antoš Michal

(Karate TJ Sokol Nymburk)

 

3. místo

Nguyen Tom

(SK Masada Praha)

 

4. místo

Truong Tomáš

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

 

KUMITE - 065 - Senioři (18-35 let) -80 kg

 

1. místo

Boguský Miroslav

(Karate Klub Chodov)

 

2. místo

Švarc Petr

(TJ KARATE Praha)

 

3. místo

Pavelka Radim

(SK KESL RYU Shotokan)

 

4. místo

Uriáš Adam

(SK Masada Praha)

 

 

 

 

KUMITE - 066 - Senioři (18-35 let) +80 kg

 

1. místo

Reich Tomáš

(SK KESL RYU Shotokan)

 

2. místo

Kulan Kryštof

(TJ KARATE Praha)

 

 

 

 

KUMITE - 067 - Senioky (18-35 let) -60 kg

 

1. místo

Stehnová Lenka

(Jukl Karate Team)

 

2. místo

Linkeschová Kornélia

(SK KESL RYU Shotokan)

 

3. místo

Lochschmidtová Andrea

(Karate Klub Chodov)

 

 

 

 

KUMITE - 069 - Masters muži (36-45 let) - OPEN

 

1. místo

Kundrát Petr

(Karate Klub Chodov)

 

2. místo

Boleslav Novák

(Karate Klub Chodov)

 

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl