Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky

VI. Kesl Cup 2014, 19. ledna 2014 | Praha

 

Turnaje se zúčastnilo 174 závodníků z 32 klubů z České republiky, Rumunska a Polska.

 

 Pořadí 

 Klub

 Zlatá 

 Stříbrná 

 Bronzová 

 Počet medailí 

1.

SK KESL RYU Shotokan

11

8

5

24

2.

SK karate Dragon DDM Neratovice

11

7

3

21

3.

Karate Klub Chodov

6

7

3

16

4.

Shotokan karate dó TJ Sadská

3

2

2

7

5.

TJ KARATE Praha

3

2

1

6

6.

Bushikan Karate Association (Poland)

3

 

2

5

7.

National Team of Romania

2

 

 

2

8.

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

1

4

 

5

9.

Karate klub Litvínov

1

3

 

4

10.

Karate Lions Pardubice

1

1

4

6

11.

SSC Česká Lípa

1

1

1

3

12.

Oddíl karate Hlinsko

1

1

 

2

13.

KABU Praha

1

 

1

2

14.

Karate TJ Sokol Nymburk

1

 

 

1

14.

Jukl Karate Team

1

 

 

1

14.

Karate Vision

1

 

 

1

14.

Sport Relax Děčín

1

 

 

1

18.

TJ Horní Měcholupy

 

1

2

3

19.

Karate Sokol Velké Meziříčí

 

1

1

2

19.

SK Trial - shotokan karate

 

1

1

2

19.

ŠIN - MU HODONÍN

 

1

1

2

22.

MSK Chotěboř

 

1

 

1

22.

SKP Karate Písek

 

1

 

1

22.

Sokol Karate Tišnov

 

1

 

1

25.

Karate DDM Český Těšín

 

 

2

2

25.

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

 

 

2

2

27.

Karate Polička

 

 

1

1

28.

Karate Do Fudokan Institut Praha

 

 

 

0

28.

Karate Klub Spektra Praha

 

 

 

0

28.

Kobra Kladno

 

 

 

0

28.

SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN

 

 

 

0

28.

TJ Karate Ždírec nad Doubravou

 

 

 

0

 

 

KATA - 001 - Chlapci (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Žák Zdeněk

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

2. místo

Melich Luděk

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

3. místo

Fidler Jakub

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

4. místo

Pochman Jakub

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

5. místo

Šťáhlavský Ondřej

KABU Praha

 

6. místo

Konykov Nikolas

SK KESL RYU Shotokan

 

7. místo

Bubeník Filip

Karate Klub Chodov

 

8. místo

Pavlovský Viliam

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

9. místo

Stolár Jan

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

9. místo

Kučera Matěj

SK KESL RYU Shotokan

 

11. místo

Fiřtík David

TJ KARATE Praha

 

12. místo

Bohata Lukáš

SK Trial - shotokan karate

 

 

 

KATA - 002 - Chlapci (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Jordanov Aleksandar

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Lžičař David

TJ KARATE Praha

 

3. místo

Fafek Vladimír

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

4. místo

Boči Lukáš

Karate Klub Chodov

 

5. místo

Kiss Jakub

Karate Klub Chodov

 

6. místo

Poláček Vojtěch

TJ KARATE Praha

 

7. místo

Hofmaister Pavel

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

7. místo

Flosman Petr

SK KESL RYU Shotokan

 

9. místo

Vyčichlo Lukáš

Karate Klub Chodov

 

9. místo

Barsa Jan

Karate Klub Chodov

 

11. místo

Bubeník Pavel

Karate Klub Chodov

 

12. místo

Vidlák Jiří

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

13. místo

Rybka Lukáš

TJ KARATE Praha

 

 

 

KATA - 003 - Chlapci (11-14 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Řápek Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Soběslavský David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

Koudelka Matyáš

SK KESL RYU Shotokan

 

4. místo

Ferad Jakub

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

5. místo

Valenta Pavel

Sokol Karate Tišnov

 

6. místo

Sáblík Michal

Sokol Karate Tišnov

 

7. místo

Havel Tomáš

Karate Klub Spektra Praha

 

8. místo

Daniel Patrik

Sokol Karate Tišnov

 

9. místo

Krupička Vítek

Karate Klub Chodov

 

10. místo

Stiller Oliver

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

11. místo

Hauzr David

Karate Klub Chodov

 

 

 

KATA - 004 - Dívky (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Ondroušková Amálie

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

2. místo

Smetanová Kateřina

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

Volfová Štěpánka

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

4. místo

Mikulecká Adéla

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

 

 

 

KATA - 005 - Dívky (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Kunertová Nikola

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Hodková Lucie

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

Hanvaldová Nicol

SSC Česká Lípa

 

4. místo

Kodadová Julie

KABU Praha

 

5. místo

Filipová Kristýna

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

6. místo

Čížková Kateřina

TJ KARATE Praha

 

7. místo

Turanová Anežka

TJ KARATE Praha

 

8. místo

Janečková Magdalena

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

KATA - 006 - Dívky (11-14 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Skalová Linda

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Medunová Sabina

Sokol Karate Tišnov

 

 

 

 

KATA - 007 - Chlapci (6-10 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Brejcha Daniel

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Nechyba Tomáš

SKP Karate Písek

 

3. místo

Zídek Filip

KABU Praha

 

4. místo

Lukeš Martin

Karate Klub Chodov

 

5. místo

Miller Viktor

Kobra Kladno

 

6. místo

Krišal Filip

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

7. místo

Paterson Galen Darren

Karate Lions Pardubice

 

8. místo

Hrazdír Luboš

SK Trial - shotokan karate

 

9. místo

Galamb Dušan

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

10. místo

Chod Daniel

Karate Klub Chodov

 

11. místo

Bazoni Matiáš

Karate Klub Chodov

 

12. místo

Hradský Jakub

Kobra Kladno

 

13. místo

Vašíček Jan

TJ KARATE Praha

 

14. místo

Bazoni Patrik

Karate Klub Chodov

 

15. místo

Jun Michal

Kobra Kladno

 

 

 

KATA - 008 - Chlapci (11-12 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Beránek Daniel

Sport Relax Děčín

 

2. místo

Sanislo Jonáš

SK KESL RYU Shotokan

 

3. místo

Hertl Jan

Karate Lions Pardubice

 

4. místo

Miadiełko Radosław

Bushikan Karate Association

 

5. místo

Palička Robert

SK KESL RYU Shotokan

 

6. místo

Černík Filip

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

7. místo

Prokop Jan

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

 

8. místo

Petroš Matěj

Karate DDM Český Těšín

 

9. místo

Oram Sebastian

SK KESL RYU Shotokan

 

10. místo

Pochman Jiří

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

11. místo

Novák Jan

Karate Klub Spektra Praha

 

12. místo

Kovařík Filip

Karate Lions Pardubice

 

13. místo

Konečný Lukáš

Karate Klub Spektra Praha

 

14. místo

Chvátal Tomáš

Kobra Kladno

 

15. místo

Dimov Jáchym

Kobra Kladno

 

16. místo

Šebek David

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

17. místo

Krucký Radek

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

18. místo

Dědek Marek

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

 

19. místo

Al Otri Nikolas

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

KATA - 009 - Chlapci (13-14 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Janda Filip

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Le Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

Hislop Janek James

Karate Lions Pardubice

 

4. místo

Hořák Jáchym

SK KESL RYU Shotokan

 

5. místo

Myška Dan

TJ Karate Ždírec nad Doubravou

 

6. místo

Odlas Lukáš

Kobra Kladno

 

7. místo

Bubelini Pavel

Karate Klub Chodov

 

8. místo

Herák Lukáš

Karate Klub Chodov

 

 

 

KATA - 010 - Dívky (6-10 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Brejchová Denisa

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Michalicová Nicole

ŠIN - MU HODONÍN

 

3. místo

Bárciová Barbora

Karate DDM Český Těšín

 

4. místo

Švrčková Andrea

Karate DDM Český Těšín

 

5. místo

Dognerová Žaneta

Karate Klub Chodov

 

6. místo

Paulerová Sandra

KABU Praha

 

 

 

KATA - 011 - Dívky (11-12 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Šimáčková Zuzana

KABU Praha

 

2. místo

Pilařová Klára

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

KATA - 012 - Dívky (13-14 let) zelený a fialový pás

 

1. místo

Miadiełko Weronika

Bushikan Karate Association

 

2. místo

Lojdová Anna

Karate Klub Chodov

 

3. místo

Bischofová Viktorie

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

 

4. místo

Jakubů Veronika

Karate Klub Chodov

 

5. místo

Budajová Michaela

Karate Klub Chodov

 

6. místo

Farkasová Barbora

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

 

 

 

KATA - 014 - Chlapci (11-14 let) hnědý až černý pás

 

1. místo

Richter Petr

Karate Vision

 

2. místo

Říha Matěj

SK KESL RYU Shotokan

 

3. místo

Mičic Petr

SK KESL RYU Shotokan

 

4. místo

Kučera Matěj

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

KATA - 016 - Dívky (11-14 let) hnědý až černý pás

 

1. místo

Hubková Erika

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

 

KATA - 017 - SHOTOKAN - Kadeti (15-20 let)

 

1. místo

Slanař Jakub

SK KESL RYU Shotokan

 

2. místo

Podroužek Libor

SK KESL RYU Shotokan

 

3. místo

Le David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

4. místo

Schäfer Filip

Karate klub Litvínov

 

5. místo

Kaňka Patrik

Karate Klub Spektra Praha

 

6. místo

Paterson Blade Ahran

Karate Lions Pardubice

 

7. místo

Kolář Jakub

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

KATA - 018 - SHOTOKAN - Kadetky (15-20 let)

 

1. místo

Augustinová Zuzka

SK KESL RYU Shotokan

 

2. místo

Klimšová Michaela

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

 

 

 

KATA - 023 - SHOTOKAN - Senioři (18-35 let)

 

1. místo

Podroužek Libor

SK KESL RYU Shotokan

 

2. místo

Ploch Viktor

Karate klub Litvínov

 

3. místo

Charvát Ondřej

Karate Lions Pardubice

 

4. místo

Paterson Blade Ahran

Karate Lions Pardubice

 

5. místo

Myška David

TJ Karate Ždírec nad Doubravou

 

6. místo

Konfršt Petr

SK KESL RYU Shotokan

 

7. místo

Beránek Martin

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

 

KATA - 024 - SHOTOKAN - Seniorky (18-35 let)

 

1. místo

Vašíčková Hanka

SK KESL RYU Shotokan

 

2. místo

Škodová Veronika

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

 

 

 

KATA - 029 - VŠECHNY STYLY - Masters muži (36-45 let)

 

1. místo

Němeček Petr

SK KESL RYU Shotokan

 

2. místo

Ploch Viktor

Karate klub Litvínov

 

3. místo

Frühauf Radek

SK KESL RYU Shotokan

 

4. místo

Al Otri Kamil

SK KESL RYU Shotokan

 

5. místo

Lžičař Oldřich

TJ KARATE Praha

 

6. místo

Horváth Martin

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

 

KATA - 030 - VŠECHNY STYLY - Masters muži (46 let a starší)

 

1. místo

Kesl Karel

SK KESL RYU Shotokan

 

2. místo

Chroustovský Milan

SK KESL RYU Shotokan

 

3. místo

Nosál Jiří

Karate Klub Chodov

 

4. místo

Oram Mark

SK KESL RYU Shotokan

KATA - 031 - VŠECHNY STYLY - Masters ženy (36 let a starší)

 

1. místo

Neufingerová Kateřina

SK KESL RYU Shotokan

 

2. místo

Hubková Šárka

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

 

KATA - 000 - MIX - bílý+žlutý pás (+16 let a starší)

 

1. místo

Hlaváček Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Janoušek Lubomír

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

 

KATA TEAM - 032 - Děti (-14 let)

 

1. místo

Brejcha, Brejchová, Kunertová

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Stolár, Filipová, Galamb

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

3. místo

Bárciová, Švrčková, Petroš

Karate DDM Český Těšín

 

4. místo

Ondroušková, Pochman Jiří, Ferad

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

5. místo

Šebek, Stiller, Pochman Jakub

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

 

 

 

KATA TEAM - 033 - Kadeti (15-20 let)

 

1. místo

Janda Filip, Le Jan, Le David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Bořek, Rohlíček, Hlaváček

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

 

KATA TEAM - 035 - Masters (+36 let)

 

1. místo

Kesl Karel, Němeček Petr, Al Otri Kamil

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

 

KUMITE - 036 - Chlapci (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Pavlovský Viliam

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

2. místo

Bubeník Filip

Karate Klub Chodov

 

3. místo

Słowik Maciej

Bushikan Karate Association

 

 

 

KUMITE - 037 - Chlapci (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Kiss Jakub

Karate Klub Chodov

 

2. místo

Boči Lukáš

Karate Klub Chodov

 

3. místo

Vyčichlo Lukáš

Karate Klub Chodov

 

4. místo

Hofmaister Pavel

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

5. místo

Bubeník Pavel

Karate Klub Chodov

 

5. místo

Barsa Jan

Karate Klub Chodov

 

5. místo

Rybka Lukáš

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

KUMITE - 038 - Chlapci (11-12 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Soběslavský David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Řápek Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

Krupička Vítek

Karate Klub Chodov

 

4. místo

Hauzr David

Karate Klub Chodov

 

5. místo

Havel Tomáš

Karate Klub Spektra Praha

 

 

 

 

KUMITE - 040 - Dívky (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Kamińska Wiktoria

Bushikan Karate Association

 

2. místo

Volfová Štěpánka

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

3. místo

Czarnecka Weronika

Bushikan Karate Association

 

 

 

 

KUMITE - 041 - Dívky (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Hanvaldová Nicol

SSC Česká Lípa

 

 

 

 

KUMITE - 043 - Dívky (13-14 let) bílý+žlutý pás

 

1. místo

Hauzrová Natálie

Karate Klub Chodov

 

 

 

 

KUMITE - 044 - Chlapci (6-8 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Waryński Maciej

Bushikan Karate Association

 

2. místo

Paterson Galen Darren

Karate Lions Pardubice

 

 

 

 

KUMITE - 045 - Chlapci (9-10 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Chod Daniel

Karate Klub Chodov

 

2. místo

Hrazdír Luboš

SK Trial - shotokan karate

 

3. místo

Krišal Filip

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

4. místo

Brejcha Daniel

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

5. místo

Bazoni Matiáš

Karate Klub Chodov

 

5. místo

Bazoni Patrik

Karate Klub Chodov

 

5. místo

Blaho Jan

SK-SCHICK-RYU

 

5. místo

Šešlija Aleksandar

TJ Horní Měcholupy

 

9. místo

Lukeš Martin

Karate Klub Chodov

 

 

 

 

KUMITE - 046 - Chlapci (11-12 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Černík Filip

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

2. místo

Sanislo Jonáš

SK KESL RYU Shotokan

 

3. místo

Palička Robert

SK KESL RYU Shotokan

 

4. místo

Dědek Marek

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

 

5. místo

Krucký Radek

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

5. místo

Hertl Jan

Karate Lions Pardubice

 

5. místo

Prokop Jan

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

 

5. místo

Kovařík Filip

Karate Lions Pardubice

 

9. místo

Hanták Tomáš

TJ KARATE Praha

 

9. místo

Konečný Lukáš

Karate Klub Spektra Praha

 

 

 

 

KUMITE - 047 - Chlapci (13-14 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Hislop Janek James

Karate Lions Pardubice

 

2. místo

Herák Lukáš

Karate Klub Chodov

 

3. místo

Dvořák Daniel

SK Trial - shotokan karate

 

4. místo

Spálovský Benedikt

TJ Horní Měcholupy

 

5. místo

Bubelini Pavel

Karate Klub Chodov

 

5. místo

Le Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

5. místo

Hořák Jáchym

SK KESL RYU Shotokan

 

5. místo

Myška Dan

TJ Karate Ždírec nad Doubravou

 

 

 

 

KUMITE - 049 - Dívky (9-10 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Dognerová Žaneta

Karate Klub Chodov

 

2. místo

Brejchová Denisa

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

Michalicová Nicole

ŠIN - MU HODONÍN

 

4. místo

Hanvaldová Nicol

SSC Česká Lípa

 

 

 

 

KUMITE - 050 - Dívky (11-12 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Hubková Erika

SK KESL RYU Shotokan

 

2. místo

Karbanová Tereza

TJ Horní Měcholupy

 

3. místo

Hrušková Kristýna

TJ Horní Měcholupy

 

 

 

 

KUMITE - 051 - Dívky (13-14 let) zelený až černý pás

 

1. místo

Jakubů Veronika

Karate Klub Chodov

 

2. místo

Lojdová Anna

Karate Klub Chodov

 

3. místo

Farkasová Barbora

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

 

4. místo

Budajová Michaela

Karate Klub Chodov

 

5. místo

Bischofová Viktorie

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

 

 

 

 

KUMITE - 052 - Dorostenci (15-17 let) -65 kg

 

1. místo

Slanař Jakub

SK KESL RYU Shotokan

 

2. místo

Galla Michal

Karate Klub Chodov

 

3. místo

Paterson Blade Ahran

Karate Lions Pardubice

 

4. místo

Kaňka Patrik

Karate Klub Spektra Praha

 

5. místo

Feketics Szilard

National Team of Romania

 

5. místo

Podroužek Libor

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

 

KUMITE - 054 - Dorostenci (15-17 let) -75 kg

 

1. místo

Hertl Jakub

TJ KARATE Praha

 

2. místo

Schäfer Filip

Karate klub Litvínov

 

 

 

 

KUMITE - 055 - Dorostenci (15-17 let) +75 kg

 

1. místo

Mišík Nikolas

TJ KARATE Praha

 

2. místo

Brabec Ivan

MSK Chotěboř

 

3. místo

Erben Josef

TJ Horní Měcholupy

 

 

 

KUMITE - 056 - Dorostenky (15-17 let) -55 kg

 

1. místo

Haiduc Elisa

National Team of Romania

 

 

 

 

KUMITE - 057 - Dorostenky (15-17 let) +55 kg

 

1. místo

Haiduc Elisa

National Team of Romania

 

2. místo

Klimšová Michaela

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

3. místo

Paulíčková Eliška

Karate Polička

 

 

 

 

KUMITE - 064 - Senioři (18-35 let) -75 kg

 

1. místo

Antoš Michal

Karate TJ Sokol Nymburk

 

2. místo

Košut Jiří

Karate Sokol Velké Meziříčí

 

3. místo

Roller Jan

TJ KARATE Praha

 

4. místo

Myška David

TJ Karate Ždírec nad Doubravou

 

 

 

 

KUMITE - 065 - Senioři (18-35 let) -80 kg

 

1. místo

Boguský Miroslav

Karate Klub Chodov

 

2. místo

Švarc Petr

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

KUMITE - 066 - Senioři (18-35 let) +80 kg

 

1. místo

Fait Jan

TJ KARATE Praha

 

2. místo

Kašpar Jan

SSC Česká Lípa

 

3. místo

Konfršt Petr

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

 

KUMITE - 068 - Senioky (18-35 let) +60 kg

 

1. místo

Stehnová Lenka

Jukl Karate Team

 

2. místo

Žemličková Barbora

Karate Klub Chodov

 

 

 

 

KUMITE - 069 - Masters muži (36-45 let) - OPEN

 

1. místo

Ploch Viktor

Karate klub Litvínov

 

2. místo

Zdražil Miloslav

Oddíl karate Hlinsko

 

3. místo

Košut Martin

Karate Sokol Velké Meziříčí

 

4. místo

Novák Boleslav

Karate Klub Chodov

 

5. místo

Dedík Vladimír

Karate Do Fudokan Institut Praha

 

5. místo

Kyncl Michal

Oddíl karate Hlinsko

 

 

 

 

KUMITE - 070 - Masters muži (+46 let a starší) - OPEN

 

1. místo

Zdražil Miloslav

Oddíl karate Hlinsko

 

 

 

 

 

 

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl