Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky

IV. VC Prahy ČABK 2014, 13. dubna 2014 | Praha

 

KATA - Dorostenci

 

1. místo

Podroužek Libor

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Slanař Jakub

SK Kesl Ryu Shotokan

 

3. místo

Oplt Daniel

TJ EMĚ Mělník

 

4. místo

Schmid Richard

SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV

 

5. místo

Hořák Jáchym

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

 

KATA - Dorostenci - Goju Ryu

 

1. místo

Schmid Richard

SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV

 

 

 

 

KATA - Junioři

 

1. místo

Dinh Kha Tran

TJ EMĚ Mělník

 

 

 

KATA - Senioři

 

1. místo

Frühauf Radek

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Vrabec Vladimír

SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV

 

3. místo

Borgula Jan

SK Kesl Ryu Shotokan

 

4. místo

Dinh Kha Tran

TJ EMĚ Mělník

 

5. místo

Konfršt Petr

SK Kesl Ryu Shotokan

 

6. místo

Beránek Martin

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

KATA - Senioři - Goju Ryu

 

1. místo

Vrabec Vladimír

SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV

 

 

 

KATA - Dorostenky - Shotokan

 

1. místo

Mistriková Nela

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

KATA - Dorostenky - Goju Ryu

 

1. místo

Jůnová Tereza

SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV

 

 

 

KATA - Seniorky

 

1. místo

Vašíčková Hana

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Jůnová Tereza

SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV

 

3. místo

Mistriková Nela

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

KATA - Best of Best - Shotokan

 

1. místo

Vašíčková Hana

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

KATA - Best of Best - Goju Ryu

 

1. místo

Jůnová Tereza

SKP UNITOP SHODOKAN KARATE SOKOLOV

 

 

 

 

KATA - Masters muži (-45 let)

 

1. místo

Němeček Petr

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Frühauf Radek

SK Kesl Ryu Shotokan

 

3. místo

Sláma Martin

SK Kesl Ryu Shotokan

 

4. místo

Al Otri Kamil

SK Kesl Ryu Shotokan

 

5. místo

Borgula Jan

SK Kesl Ryu Shotokan

 

6. místo

Rosín Pavel

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

 

KATA - Masters muži (+46 let)

 

1. místo

Kesl Karel

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Hronek Ludoslav

Karate Klub Chodov

 

 

 

 

KATA - Masters ženy

 

1. místo

Neufingerová Kateřina

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Hubková Šárka

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

 

 

 

 

 

KATA TEAM

 

1. místo

Kesl, Němeček, Al Otri

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Sláma, Frühauf, Borgula

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

 

 

 

 

KUMITE - Dorostenci

 

1. místo

Podroužek Libor

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Slanař Jakub

SK Kesl Ryu Shotokan

 

3. místo

Herák Lukáš

Karate Klub Chodov

 

 

 

 

KUMITE - Dorostenky -55 kg

 

1. místo

Lojdová Anna

Karate Klub Chodov

 

2. místo

Hauzrová Natálie

Karate Klub Chodov

 

 

 

 

KUMITE - Dorostenky +55 kg

 

1. místo

Jakubů Veronika

Karate Klub Chodov

 

2. místo

Budajová Michaela

Karate Klub Chodov

 

 

 

 

KUMITE - Dorostenky - BRH

 

1. místo

Jakubů Veronika

Karate Klub Chodov

 

 

 

 

KUMITE - Juniorky -60 kg

 

1. místo

Lochschmidtová Andrea

Karate Klub Chodov

 

 

 

 

KUMITE - Senioři -80 kg

 

1. místo

Boguský Miroslav

Karate Klub Chodov

 

2. místo

Konfršt Petr

SK Kesl Ryu Shotokan

 

3. místo

Švarc Petr

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

KUMITE - Senioři +80 kg

 

1. místo

Kubík Jiří

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Kotala Jan

Atara karate klub Ostrava

 

3. místo

Beránek Martin

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

 

KUMITE - Senioři - BRH

 

1. místo

Boguský Miroslav

Karate Klub Chodov

 

2. místo

Kubík Jiří

SK Kesl Ryu Shotokan

 

3. místo

Bernold František

Atara karate klub Ostrava

 

 

 

 

KUMITE - Seniorky -60 kg

 

1. místo

Trnková Lucie

Karate Vision

 

 

 

 

KUMITE - Seniorky +60 kg

 

1. místo

Žemličková Barbora

Karate Klub Chodov

 

 

 

 

KUMITE - Seniorky - BRH

 

1. místo

Hasseine Radka

Karate Klub Chodov

 

2. místo

Žemličková Barbora

Karate Klub Chodov

 

3. místo

Lochschmidtová Andrea

Karate Klub Chodov

 

3. místo

Trnková Lucie

Karate Vision

 

 

 

 

KUMITE - Masters muži (-45 let)

 

1. místo

Bernold František

Atara karate klub Ostrava

 

2. místo

Dědik Vladimír

Karate Do Fudokan Institut Praha

 

 

 

 

KUMITE - Masters muži (+46 let)

 

1. místo

Roman Miroslav

ŠSK - Karate Karviná

 

 

 

 

KUMITE - Masters muži - BRH

 

1. místo

Bernold František

Atara karate klub Ostrava

 

2. místo

Roman Miroslav

ŠSK - Karate Karviná

 

3. místo

Dědik Vladimír

Karate Do Fudokan Institut Praha

 

 

 

 

KUMITE - Masters ženy

 

1. místo

Hasseine Radka

Karate Klub Chodov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl