Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky
ME WUKF všech kategorií 2014 (11. - 16.06.2014 | Verona, Italy)

    KATA
31 - VETERANS B - WHITE TO BLACK BELT - 41 TO 45 YEARS - MALE - ALL STYLES

   1. místo - Němeček Petr   (SK Kesl Ryu Shotokan)
       
    KATA
109 - CHILDREN B - GREEN TO PURPLE/ BLUE - 9 TO 10 YEARS - FEMALE - ALL STYLE

   1. místo - Brejchová Denisa   (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KUMITE
168 - CHILDREN D - GREEN TO PURPLE/BLUE - 13 TO 14 YEARS - FEMALE - ALL STYLES

   1. místo - Jakubů Veronika  (KARATE KLUB CHODOV)
       
    KATA
25 - SENIORS GOJU - WHITE TO BLACK BELT - 18 TO 35 YEARS - MALE - GOJU-RYU

   2. místo - Krhut Daniel  (SKP UNITOP SHODOKAN SOKOLOV)
       
    KUMITE
88 - VETERANS B - ALL BELTS - 41 TO 45 YEARS - MALE - ALL STYLES

   2. místo - Kyncl Michal  (Oddíl karate Hlinsko)
       
    KUMITE
176 - JUNIORS B - ALL BELTS - 18 TO 20 YEARS - 55.10KG TO 60.00KG - FEMALE - ALL STYLES

   2. místo - Lochschmidtová Andrea  (KARATE KLUB CHODOV)
       
    KATA TEAM
52 - VETERANS - ALL BELTS - 36 TO 50 YEARS - MALE - ALL STYLES

   2. místo - Sláma, Frühauf, Borgula  (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
       
    KATA TEAM
52 - VETERANS - ALL BELTS - 36 TO 50 YEARS - MALE - ALL STYLES

   3. místo - Kesl, Němeček, Al Otri  (SK Kesl Ryu Shotokan)
       
    KATA
6 - CHILDREN B - GREEN TO PURPLE/ BLUE - 9 TO 10 YEARS - MALE - ALL STYLE

   3. místo - Brejcha Daniel  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
         
    KATA
KATA - 12 - CADETS SHOTOKAN - WHITE TO BLACK BELT - 15 TO 17 YEARS - MALE – SHOTOKAN

   3. místo - Vít Filip  (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
       
    KATA
104 - CHILDREN A - WHITE TO ORANGE - 5 TO 8 YEARS - FEMALE - ALL STYLE

   3. místo - Smetanová Kateřina  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KATA
105 - CHILDREN B - WHITE TO ORANGE - 9 TO 10 YEARS - FEMALE - ALL STYLE

   3. místo - Kunertová Nikola  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
         
    KATA
110 - CHILDREN C - GREEN TO PURPLE/ BLUE - 11 TO 12 YEARS - FEMALE - ALL STYLES

   3. místo - Žippaiová Natálie  (SKP UNITOP SHODOKAN SOKOLOV)
       
    KUMITE
72 - CADETS C - ALL BELTS - 15 TO 17 YEARS - 65.10KG TO 70.00KG - MALE - ALL STYLES

   3. místo - Vít Filip  (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
       
    KUMITE
74 - CADETS E - ALL BELTS - 15 TO 17 YEARS - 75.10KG UP - MALE - ALL STYLES

   3. místo - Vébr Patrik  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KUMITE
89 - VETERANS C - ALL BELTS - 46 TO 50 YEARS UP - MALE - ALL STYLES

   3. místo - Kundrát Petr   (KARATE KLUB CHODOV)
       
    KUMITE
171 - CHILDREN D - BROWN TO BLACK BELT - 13 TO 14 YEARS - FEMALE - ALL STYLES

   3. místo - Hubková Erika   (SK Kesl Ryu Shotokan)
       
    KUMITE
90 - VETERANS D - ALL BELTS - 51 YEARS UP - MALE - ALL STYLES

   3. místo - Vancák Rudolf  (SK Kesl Ryu Shotokan)
       
    KUMITE
90 - VETERANS D - ALL BELTS - 51 YEARS UP - MALE - ALL STYLES

   3. místo - Zdražil Miloslav  (Oddíl karate Hlinsko)
       
    KUMITE TEAM
97 - VETERANS ROTATION - ALL BELTS - 36 TO 50 YEARS - MALE - ALL STYLES

   3. místo - Pekuniak, Vancák, Mudry  
       
      KATA
30 - VETERANS A - WHITE TO BLACK BELT - 36 TO 40 YEARS - MALE - ALL STYLES

   5. místo - Sláma Martin   (SK Kesl Ryu Shotokan)
           
      KUMITE
166 - CHILDREN B - GREEN TO PURPLE/BLUE - 9 TO 10 YEARS - FEMALE - ALL STYLES

   5.-8. místo - Dognerová Žaneta  (KARATE KLUB CHODOV)
           
      KATA
134 - VETERANS B - ALL BELTS - 41 TO 45 YEARS - FEMALE - ALL STYLES

   6. místo - Hubková Šárka  (SK Kesl Ryu Shotokan)
           
      KATA
105 - CHILDREN B - WHITE TO ORANGE - 9 TO 10 YEARS - FEMALE - ALL STYLE

   7. místo - Hodková Lucie  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
           
      KATA
116 - CADETS GOJU RYU - ALL BELTS - 15 TO 17 YEARS - FEMALE - GOJU-RYU

   8. místo - Jůnová Tereza  (SKP UNITOP SHODOKAN SOKOLOV)
           
      KATA
25 - SENIORS GOJU - WHITE TO BLACK BELT - 18 TO 35 YEARS - MALE - GOJU-RYU

   8. místo - Vrabec Vladimír  (SKP UNITOP SHODOKAN SOKOLOV)
           
      KATA
127 - SENIORS SHOTOKAN - ALL BELTS - 21 TO 35 YEARS - FEMALE - SHOTOKAN

   8.-9. místo - Dvořáková Ivana  (Sportovní klub KEIKO-RYU SHOTOKAN)
           
      KATA
13 - CADETS GOJU RYU - WHITE TO BLACK BELT - 15 TO 17 YEARS - MALE - GOJU-RYU

   8.-12. místo - Schmid Richard  (SKP UNITOP SHODOKAN SOKOLOV)
           
      KUMITE
64 - CHILDREN B - GREEN TO PURPLE/BLUE - 9 TO 10 YEARS - MALE - ALL STYLES

   9.-16. místo - Lukeš Martin  (KARATE KLUB CHODOV)
           
      KATA
2 - CHILDREN B - WHITE TO ORANGE - 9 TO 10 YEARS - MALE - ALL STYLE

   11. místo - Fafek Vladimír  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
           
      KATA
3 - CHILDREN C - WHITE TO ORANGE - 11 TO 12 YEARS - MALE - ALL STYLE

   12. místo - Soběslavský David  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
           
      KATA
11 - CHILDREN D - BROWN TO BLACK BELT - 13 TO 14 YEARS - MALE - ALL STYLES

   13. místo - Hořák Jáchym   (SK Kesl Ryu Shotokan)
           
      KATA
127 - SENIORS SHOTOKAN - ALL BELTS - 21 TO 35 YEARS - FEMALE - SHOTOKAN

   14. místo - Vašíčková Hana  (SK Kesl Ryu Shotokan)
           

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl