Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky

V. Mezinárodní Mistrovství České republiky mládeže a dospělých ČABK 2014

THE INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP OF THE CZECH REPUBLIC 2014, 02. 11. 2014
| Praha

 

Pořadí

Klub

Zlatá

Stříbrná

Bronzová

Počet medailí

1

  Česká asociace okinawského karate a kobuda

19

13

14

46

2

  SK karate Dragon DDM Neratovice

16

12

6

34

3

  SK KESL RYU Shotokan

8

7

7

22

4

  Karate Lions Pardubice o.s.

5

4

4

13

5

  C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA

4

 

 

4

6

  Karate Klub UPJŠ Košice

3

4

 

7

7

  Jukl Karate Team

2

2

2

6

8

  Karate klub Spektra Praha

2

2

 

4

9

  TJ KARATE Praha

1

3

1

5

10

  SSC Česká Lípa

1

1

1

3

11

  Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

1

 

 

1

12. - 14.

  K.A.B.U. Praha

1

 

 

1

12. - 14.

  KARATE TJ SOKOL NYMBURK

1

 

 

1

12. - 14.

  ŠSK karate Karviná

1

 

 

1

15

  NTNUI KARATE (NORWAY)

 

2

 

2

16

  SK Trial - shotokan karate o.s.

 

1

2

3

17. - 18.

  Atara karate klub Ostrava

 

1

1

2

17. - 18.

  Shotokan karate dó TJ Sadská

 

1

 

1

19

  Oddíl karate Hlinsko

 

 

3

3

20. - 25.

  ABU SPORT ČR

 

 

 

0

20. - 25.

  Karate Do Fudokan Institut Praha

 

 

 

0

20. - 25.

  Karate klub Litvínov

 

 

 

0

20. - 25.

  PSK OLYMP PRAHA

 

 

 

0

20. - 25.

  TJ EMĚ Mělník

 

 

 

0

20. - 25.

  TJ karate Ždírec nad Doubravou

 

 

 

0

 

 

KATA - 101 - bílý+žlutý pás MIX (15-21 let)

 

  1. místo

Řezáčová Sylvie

Jukl Karate Team

 

  2. místo

Trunčka Jan

TJ KARATE Praha

 

 

 

KATA - 103 - bílý+žlutý pás MIX (36 let a starší)

 

  1. místo

Novotný Stanislav

Jukl Karate Team

 

  2. místo

Kolská Monika

Jukl Karate Team

 

  3. místo

Pešan Radek

CAOKK

 

 

 

KATA - 001 - Chlapci (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

  1. místo

Šťáhlavský Ondřej

K.A.B.U. Praha

 

  2. místo

Polák Josef

SSC Česká Lípa

 

  3. místo

Kastl Lukáš

CAOKK

 

  4. místo

Kis Benedikt

SK KESL RYU Shotokan

 

  5. místo

Kastl David

CAOKK

 

  6. místo

Vrba Jiří

CAOKK

 

  7. místo

Šimonovský Jakub

Karate klub Spektra Praha

 

  8. místo

Čermák Ondřej

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

KATA - 002 - Chlapci (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

  1. místo

Fafek Vladimír

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Melich Luděk

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

  3. místo

Jordanov Aleksandar

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  4. místo

Fidler Jakub

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  5. místo

Černý Petr

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  6. místo

Bubeník Filip

CAOKK

 

  7. místo

Kiss Jakub

CAOKK

 

  7. místo

Vilím Vojtěch

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  7. místo

Hubka Filip

CAOKK

 

10. místo

Prokop Filip

PSK OLYMP PRAHA

 

11. místo

Urban Michal

CAOKK

 

12. místo

Moravec Jaroslav

Karate klub Spektra Praha

 

13. místo

Männel Jakub

Jukl Karate Team

 

14. místo

Hort Daniel

PSK OLYMP PRAHA

 

15. místo

Marek Lukáš

Karate klub Spektra Praha

 

16. místo

Rybka Lukáš

TJ KARATE Praha

 

 

 

KATA - 003 - Chlapci (11-14 let) bílý+žlutý pás

 

  1. místo

Řápek Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Soběslavský David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Pajkrt Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  4. místo

Jelínek Adam

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  5. místo

Dvořák Martin

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  6. místo

Moskura Michal

CAOKK

 

  7. místo

Kolský Pavel

Jukl Karate Team

 

  8. místo

Bubeník Pavel

CAOKK

 

  9. místo

Hegenbart Radek

CAOKK

 

10. místo

Moskura Filip

CAOKK

 

11. místo

Lím Bernard

TJ KARATE Praha

 

12. místo

Vyčichlo Lukáš

CAOKK

 

13. místo

Havel Tomáš

Karate klub Spektra Praha

 

14. místo

Budský Matyáš

PSK OLYMP PRAHA

 

 

 

KATA - 004 - Dívky (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

  1. místo

Smetanová Kateřina

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Černkovičová Nela

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Šťastná Barbora

SK KESL RYU Shotokan

 

  4. místo

Stehlíková Petra

Jukl Karate Team

 

  5. místo

Männelová Aneta

Jukl Karate Team

 

  6. místo

Dědková Eliška

PSK OLYMP PRAHA

 

 

 

KATA - 005 - Dívky (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

  1. místo

Hanvaldová Nicol

SSC Česká Lípa

 

  2. místo

Kopecká Martina

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Kerbelová Barbora

CAOKK

 

  4. místo

Pešanová Ellen

CAOKK

 

  5. místo

Čížková Kateřina

TJ KARATE Praha

 

  6. místo

Moravcová Veronika

TJ KARATE Praha

 

  7. místo

Kisová Izabella

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

KATA - 006 - Dívky (11-14 let) bílý+žlutý pás

 

  1. místo

Kunertová Nikola

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Toběrná Kristýna

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Rálišová Jana

SSC Česká Lípa

 

  4. místo

Skalová Linda

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  5. místo

Boháčková Barbora

CAOKK

 

  6. místo

Zdráhalová Alena

CAOKK

 

  7. místo

Kisová Elizabeth

SK KESL RYU Shotokan

 

  8. místo

Turanová Anežka

TJ KARATE Praha

 

  9. místo

Černá Martina

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  9. místo

Stehlíková Hana

Jukl Karate Team

 

11. místo

Jandová Magdalena

Jukl Karate Team

 

 

 

KATA - 007 - Chlapci (6-10 let) zelený a fialový pás

 

  1. místo

Brejcha Daniel

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Lukeš Martin

CAOKK

 

  3. místo

Paterson Galen Darren

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  4. místo

Papp Zoltan

Karate Klub UPJŠ Košice

 

  5. místo

Pochman Jakub

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

  6. místo

Jirava Jan

CAOKK

 

  7. místo

Perutka Ondřej

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

  8. místo

Hrazdír Luboš

SK Trial - shotokan karate o.s.

 

  9. místo

Bazoni Patrik

CAOKK

 

  9. místo

Bazoni Matyáš

CAOKK

 

11. místo

Válek Vojtěch

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

 

 

KATA - 008 - Chlapci (11-12 let) zelený a fialový pás

 

  1. místo

Ferad Jakub

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

  2. místo

Moravec Daniel

TJ KARATE Praha

 

  3. místo

Hrazdír Luboš

SK Trial - shotokan karate o.s.

 

  4. místo

Lžíčar David

TJ KARATE Praha

 

  5. místo

Chod Daniel

CAOKK

 

  6. místo

Pochman Jiří

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

  7. místo

Liška Matěj

Karate klub Spektra Praha

 

  8. místo

Prokop Jan

CAOKK

 

  9. místo

Hlaváč Kryštof

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

KATA - 009 - Chlapci (13-14 let) zelený a fialový pás

 

  1. místo

Janda Filip

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Le Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Novák Josef

Jukl Karate Team

 

  4. místo

Herák Lukáš

CAOKK

 

  4. místo

Kapusta Richart

Karate Klub UPJŠ Košice

 

 

 

KATA - 010 - Dívky (6-10 let) zelený a fialový pás

 

  1. místo

Brejchová Denisa

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Vaczy Anna

Karate Klub UPJŠ Košice

 

  3. místo

Dognerová Žaneta

CAOKK

 

  4. místo

Ondroušková Amálie

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

  5. místo

Vavrušková Lucie

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  6. místo

Šťastná Veronika

SK KESL RYU Shotokan

 

  7. místo

Čubová Eliška

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

  7. místo

Časarová Tereza

ABU SPORT ČR

 

  9. místo

Moskvová Barbora

CAOKK

 

10. místo

Filipová Kristýna

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

11. místo

Janečková Magdalena

TJ KARATE Praha

 

12. místo

Moskvová Kateřina

CAOKK

 

 

 

KATA - 011 - Dívky (11-12 let) zelený a fialový pás

 

  1. místo

Pažinová Patricie

CAOKK

 

  2. místo

Urbanová Markéta

CAOKK

 

  3. místo

Vavrušková Kristýna

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  4. místo

Pilařová Klára

SK KESL RYU Shotokan

 

  5. místo

Loudová Michaela

CAOKK

 

  6. místo

Humlová Pavla

CAOKK

 

  7. místo

Ausficírová Michaela

ABU SPORT ČR

 

  8. místo

Fischerová Pavlína

CAOKK

 

  8. místo

Kotoučová Eliška

ABU SPORT ČR

 

  8. místo

Kropňačová Zuzana

Karate Klub UPJŠ Košice

 

11. místo

Kondlová Jamaica

CAOKK

 

 

 

KATA - 012 - Dívky (13-14 let) zelený a fialový pás

 

  1. místo

Jakubů Veronika

CAOKK

 

  2. místo

Lojdová Anna

CAOKK

 

  3. místo

Bischofová Viktorie

CAOKK

 

 

 

KATA - 014 - Chlapci (11-14 let) hnědý až černý pás

 

  1. místo

Palička Robert

SK KESL RYU Shotokan

 

  2. místo

Hořák Jáchym

SK KESL RYU Shotokan

 

  3. místo

Štros Dominik

CAOKK

 

  4. místo

Gregor Lukáš

CAOKK

 

 

 

KATA - 016 - Dívky (11-14 let) hnědý až černý pás

 

  1. místo

Žippaiová Natálie

CAOKK

 

  2. místo

Hubková Erika

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

KATA - 017 - SHOTOKAN - Kadeti (15-20 let)

 

  1. místo

Slanař Jakub

SK KESL RYU Shotokan

 

  2. místo

Truong Tomáš

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Le David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  4. místo

Oplt Daniel

TJ EMĚ Mělník

 

  5. místo

Vobruba Jan

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  6. místo

Paterson Blade Ahran

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  7. místo

Vébr Patrik

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  8. místo

Ducheček Petr

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  9. místo

Novák Filip

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  9. místo

Myška Dan

TJ karate Ždírec nad Doubravou

 

 11. místo

Mucha Jakub

Karate Lions Pardubice o.s.

 

 12. místo

Hislop Janek James

Karate Lions Pardubice o.s.

 

 

 

KATA - 018 - SHOTOKAN - Kadetky (15-20 let)

 

  1. místo

Mistríková Nela

SK KESL RYU Shotokan

 

  2. místo

Budajová Michaela

CAOKK

 

 

 

KATA - 020 - OSTATNÍ STYLY - Kadetky (15-20 let)

 

  1. místo

Jůnová Tereza

CAOKK

 

 

 

KATA - 021 - SHOTOKAN - Senioři (18-35 let)

 

  1. místo

KERTESZ ROBERT

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA

 

  2. místo

Truong Tomáš

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Charvát Ondřej

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  4. místo

Paterson Blade Ahran

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  5. místo

Vobruba Jan

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  6. místo

Myška David

TJ karate Ždírec nad Doubravou

 

  7. místo

Ducheček Petr

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  8. místo

Tesař Milan

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  9. místo

Mucha Jakub

Karate Lions Pardubice o.s.

 

10. místo

Hislop Janek James

Karate Lions Pardubice o.s.

 

 

 

KATA - 022 - SHOTOKAN - Seniorky (18-35 let)

 

  1. místo

Kotěrová Anežka

SK KESL RYU Shotokan

 

  2. místo

Jelínková Veronika

SK KESL RYU Shotokan

 

  3. místo

Dvořáková Ivana

SK KESL RYU Shotokan

 

  4. místo

Salfická Monika

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  5. místo

Djemileva Elvíra

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

KATA - 023 - OSTATNÍ STYLY - Senioři (18-35 let)

 

  1. místo

STANCIU COSMIN

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA

 

  2. místo

Krhut Daniel

CAOKK

 

 

 

KATA - 025 - VŠECHNY STYLY - Masters muži - (36-45 let)

 

  1. místo

Sláma Martin

SK KESL RYU Shotokan

 

  2. místo

Al Otri Kamil

SK KESL RYU Shotokan

 

  3. místo

Kyncl Mychal

Oddíl karate Hlinsko

 

  4. místo

Janoušek Lubomír

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

KATA - 026 - VŠECHNY STYLY - Masters muži - (46 let a starší)

 

  1. místo

Němeček Petr

SK KESL RYU Shotokan

 

  2. místo

Kesl Karel

SK KESL RYU Shotokan

 

  3. místo

Nosál Jiří

CAOKK

 

 

 

KATA - 027 - VŠECHNY STYLY - Masters ženy - (36 let a starší)

 

  1. místo

Neufingerová Kateřina

SK KESL RYU Shotokan

 

  2. místo

Hubková Šárka

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATA TEAM - 028 - Děti MIX (-14 let)

 

  1. místo

Brejchová, Kunertová, Brejcha

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Pajkrt, Fafek, Řápek

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Vavrušková, Vavrušková, Peterson

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  4. místo

Smetanová, Fidler, Jordanov

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  4. místo

Žippaiová, Loudová, Fischerová

CAOKK

 

  6. místo

Polák, Hanvaldová, Rálišová

SSC Česká Lípa

 

  7. místo

Časarová, Ausficírová, Kotoučová

ABU SPORT ČR

 

  8. místo

Lžíčař, Čížková, Turanová

TJ KARATE Praha

 

  9. místo

Čubová, Ondroušková, Filipová

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

10. místo

Toběrná, Vilím, Jelínek

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

11. místo

Pochman Jiří, Ferad, Perutka

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

 

 

KATA TEAM - 029 - Kadeti MIX (15-20 let)

 

  1. místo

Janda, Le David, Le Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Ducheček, Hislop, Vobruba

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  3. místo

Vébr, Novák, Soběslavský

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

KATA TEAM - 030 - Senioři MIX (18-35 let)

 

  1. místo

Ducheček, Vobruba, Hislop

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  2. místo

Salfická, Charvát, Tesař

Karate Lions Pardubice o.s.

 

 

 

KATA TEAM - 031 - Masters MIX (36 let a starší)

 

  1. místo

Kesl, Němeček, Al Otri

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 032 - Chlapci (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

  1. místo

Vrba Jiří

CAOKK

 

  2. místo

Šimonovský Jakub

Karate klub Spektra Praha

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 033 - Chlapci (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

  1. místo

Horák Jan

CAOKK

 

  2. místo

Papp Zoltan

Karate Klub UPJŠ Košice

 

  3. místo

Vilím Vojtěch

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  4. místo

Kiss Jakub

CAOKK

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 034 - Chlapci (11-12 let) bílý+žlutý pás (-150 cm)

 

  1. místo

Bubeník Pavel

CAOKK

 

  2. místo

Pajkrt Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Barsa Jan

CAOKK

 

  4. místo

Řápek Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 035 - Chlapci (11-12 let) bílý+žlutý pás (+150 cm)

 

  1. místo

Soběslavský David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Pařízek Jan

CAOKK

 

  3. místo

Vyčichlo Lukáš

CAOKK

 

  4. místo

Havel Tomáš

Karate klub Spektra Praha

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 038 - Dívky (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

  1. místo

Smetanová Kateřina

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 039 - Dívky (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

  1. místo

Pešanová Ellen

CAOKK

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 040 - Dívky (11-12 let) bílý+žlutý pás (-150 cm)

 

  1. místo

Kunertová Nikola

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Zdráhalová Alena

CAOKK

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 041 - Dívky (11-12 let) bílý+žlutý pás (+150 cm)

 

  1. místo

Toběrná Kristýna

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 042 - Dívky (13-14 let) bílý+žlutý pás (-165 cm)

 

  1. místo

Skalová Linda

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Hauzrová Natálie

CAOKK

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 044 - Chlapci (6-8 let) zelený až černý pás

 

  1. místo

Papp Zoltan

Karate Klub UPJŠ Košice

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 045 - Chlapci (9-10 let) zelený až černý pás

 

  1. místo

Eliáš Martin

CAOKK

 

  2. místo

Lukeš Martin

CAOKK

 

  3. místo

Hrazdír Luboš

SK Trial - shotokan karate o.s.

 

  4. místo

Jirava Jan

CAOKK

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 046 - Chlapci (11-12 let) zelený až černý pás (-150 cm)

 

  1. místo

Chod Daniel

CAOKK

 

  2. místo

Liška Matěj

Karate klub Spektra Praha

 

  3. místo

Hlaváč Kryštof

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 047 - Chlapci (11-12 let) zelený až černý pás (+150 cm)

 

  1. místo

Eremenko Gleb

Karate klub Spektra Praha

 

  2. místo

Dědek Marek

CAOKK

 

  3. místo

Prokop Jan

CAOKK

 

  4. místo

Pochman Jiří

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 048 - Chlapci (13-14 let) zelený až černý pás (-165 cm)

 

  1. místo

Janda Filip

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Le Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Palička Robert

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 049 - Chlapci (13-14 let) zelený až černý pás (+165 cm)

 

  1. místo

Kapusta Richart

Karate Klub UPJŠ Košice

 

  2. místo

Dvořák Daniel

SK Trial - shotokan karate o.s.

 

  3. místo

Herák Lukáš

CAOKK

 

  4. místo

Hořák Jáchym

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 050 - Dívky (6-8 let) zelený až černý pás

 

  1. místo

Moskvová Kateřina

CAOKK

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 051 - Dívky (9-10 let) zelený až černý pás

 

  1. místo

Moskvová Barbora

CAOKK

 

  2. místo

Vaczy Anna

Karate Klub UPJŠ Košice

 

  3. místo

Dognerová Žaneta

CAOKK

 

  4. místo

Vavrušková Lucie

Karate Lions Pardubice o.s.

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 052 - Dívky (11-12 let) zelený až černý pás (-150 cm)

 

  1. místo

Pažinová Patricie

CAOKK

 

  2. místo

Kropačová Zuzana

Karate Klub UPJŠ Košice

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 053 - Dívky (11-12 let) zelený až černý pás (+150 cm)

 

  1. místo

Vavrušková Kristýna

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  2. místo

Humlová Laura

CAOKK

 

  3. místo

Kindlová Jamaica

CAOKK

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 054 - Dívky (13-14 let) zelený až černý pás (-165 cm)

 

  1. místo

Jakubů Veronika

CAOKK

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 055 - Dívky (13-14 let) zelený až černý pás (+165 cm)

 

  1. místo

Lojdová Anna

CAOKK

 

  2. místo

Bischofová Viktorie

CAOKK

 

  3. místo

Hubková Erika

SK KESL RYU Shotokan

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 056 - Dorostenci (15-17 let) -65 kg

 

  1. místo

Hislop Janek James

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  2. místo

Paterson Blade Ahran

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  3. místo

Slanař Jakub

SK KESL RYU Shotokan

 

  4. místo

Myška Dan

TJ karate Ždírec nad Doubravou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 057 - Dorostenci (15-17 let) -70 kg

 

  1. místo

Mucha Jakub

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  2. místo

Vobruba Jan

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  3. místo

Novák Filip

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 058 - Dorostenci (15-17 let) -75 kg

 

  1. místo

Szewieczek Jakub

CAOKK

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 059 - Dorostenci (15-17 let) +75 kg

 

  1. místo

Mikulka Daniel

Karate klub Spektra Praha

 

  2. místo

Vébr Patrik

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 061 - Dorostenky (15-17 let) +55 kg

 

  1. místo

Budajová Michaela

CAOKK

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 062 - Junioři (18-20 let) -70 kg

 

  1. místo

Truong Tomáš

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Nejedlý Jakub

TJ KARATE Praha

 

  3. místo

Galla Michal

CAOKK

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 065 - Junioři (18-20 let) +80 kg

 

  1. místo

Trunčka Jan

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 066 - Juniorky (18-20 let) -60 kg

 

  1. místo

SZEKELY ILDIKO

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA

 

  2. místo

Lochschmidtová Andrea

CAOKK

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 068 - Senioři (18-35 let) -75 kg

 

  1. místo

Matocha Silvestr

ŠSK karate Karviná

 

  2. místo

Truong Tomáš

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Bernold František

Atara karate klub Ostrava

 

  4. místo

Galla Michal

CAOKK

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 069 - Senioři (18-35 let) -80 kg

 

  1. místo

Boguský Miroslav

CAOKK

 

  2. místo

Pavelka Radim

SK KESL RYU Shotokan

 

  3. místo

Kuthan Rostislav

Jukl Karate Team

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 070 - Senioři (18-35 let) +80 kg

 

  1. místo

Tesař Milan

Karate Lions Pardubice o.s.

 

  2. místo

MARTINSEN THOR ÅGE

NTNUI KARATE (NORWAY)

 

  3. místo

Trunčka Jan

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 071 - Seniorky (18-35 let) -60 kg

 

  1. místo

SZEKELY ILDIKO

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA

 

  2. místo

Stehnová Lenka

Jukl Karate Team

 

  3. místo

Djemileva Elvíra

SK KESL RYU Shotokan

 

  4. místo

Salfická Monika

Karate Lions Pardubice o.s.

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 072 - Seniorky (18-35 let) +60 kg

 

  1. místo

Žemličková Barbora

CAOKK

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 073 - Masters muži (36-45 let) OPEN

 

  1. místo

Antoš Michal

KARATE TJ SOKOL NYMBURK

 

  2. místo

Bernold František

Atara karate klub Ostrava

 

  3. místo

Kyncl Michal

Oddíl karate Hlinsko

 

  4. místo

Dedík Vladimír

Karate Do Fudokan Institut Praha

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 074 - Masters muži (46 let a starší) OPEN

 

  1. místo

Vancák Rudolf

Karate Klub UPJŠ Košice

 

  2. místo

MARTINSEN THOR ÅGE

NTNUI KARATE (NORWAY)

 

  3. místo

Zdražil Miloslav

Oddíl karate Hlinsko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl