Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky
V. Evropský pohár mládeže ČABK 2015 (VII. Kesl Cup 2015) | 2. května 2015, Praha


Turnaje se zúčastnilo 173 závodníků z 30 klubů z České republiky, Slovenska, Anglie a Gruzie.

 

Pořadí

Klub

Zlatá

Stříbrná

Bronzová

Počet medailí

1.

 SK karate Dragon DDM Neratovice

10

7

4

21

2.

 SK KESL RYU

7

9

7

23

3.

 UPJŠ KOŠICE

3

2

2

7

4.

 Shindokan Jindřichův Hradec

2

0

1

3

5.

 SSK ENGLAND

2

0

0

2

6.

 Kobra Kladno

1

2

1

4

7.

 Budo Horní Slavkov

1

1

1

3

7.

 GEORGIAN SHOTOKAN KARATE DO CONFEDERATION

1

1

1

3

7.

 Karate Lions Pardubice

1

1

1

3

7.

 KARATE Polička

1

1

1

3

7.

 KK Topoľčany

1

1

1

3

12.

 Oddíl Karate Hlinsko

1

1

0

2

13.

 TJ KARATE Praha

1

0

1

2

14.

 KABU Praha

1

0

0

1

14.

 Shotokan karate TJ Sadská

1

0

0

1

14.

 SKP karate Písek

1

0

0

1

14.

 TJ KARATE - H - LIBČICE

1

0

0

1

18.

 Jukl Karate Team

0

2

0

2

18.

 TJ Horní Měcholupy

0

2

0

2

20.

 Gojukan Praha

0

1

1

2

21.

 Makoto Karate Klub

0

1

0

1

21.

 SK Trial - Shotokan karate

0

1

0

1

23.

 Karate Klub Chodov

0

0

5

5

24.

 Karate Klub Spektra Praha

0

0

3

3

25.

 Karate Vision

0

0

0

0

25.

 PSK Olymp Praha

0

0

0

0

25.

 SKC Louny

0

0

0

0

25.

 Sportovní klub karate Most

0

0

0

0

25.

 TARGET SPORT MILOVICE

0

0

0

0

25.

 TJ EMĚ Mělník

0

0

0

0

 

 

 

KATA - 001 - Chlapci -9 let (8. Kyu + 7. Kyu)

 

  1. místo

Melich Luděk

Shotokan karate TJ Sadská

 

  2. místo

Miller Matyáš

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Kastl David

Budo Horní Slavkov

 

  4. místo

Kastl Lukáš

Budo Horní Slavkov

 

  5. místo

Válka Jakub-Jan

Oddíl Karate Hlinsko

 

  6. místo

Kis Benedikt

SK KESL RYU

 

  7. místo

Harries Moshe

Karate Vision

 

  8. místo

Čermák Ondřej

SK KESL RYU

 

  8. místo

Vrba Jiří

Karate Klub Chodov

 

10. místo

Rataj Samuel

Kobra Kladno

 

11. místo

Janoušek Lukáš

SK KESL RYU

 

12. místo

Skřenek Matyáš

Makoto Karate Klub

 

13. místo

Skala Antonín

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

13. místo

Nový David

SK Trial - Shotokan karate

 

13. místo

Kocábek Ondřej

TJ KARATE Praha

 

 

 

KATA - 002 - Chlapci 10-15 let (8. Kyu + 7. Kyu)

 

  1. místo

Fafek Vladimír

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Řápek Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Lippert Matěj

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  4. místo

Pajkrt Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  5. místo

KARBAIA ANDRIA

GEORGIAN KARATE

 

  6. místo

Soběslavský David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  7. místo

Jordanov Aleksandar

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  7. místo

Zachař Dominik

TARGET SPORT MILOVICE

 

  9. místo

Boublík Jakub

SKC Louny

 

  9. místo

Rangl Tomáš

SKC Louny

 

11. místo

Vykopal Matyáš

SK Trial - Shotokan karate

 

12. místo

Urban Lukáš

PSK Olymp Praha

 

13. místo

Kubák David

TJ KARATE Praha

 

13. místo

Kiss Jakub

Karate Klub Chodov

 

13. místo

Michal Urban

Karate Klub Chodov

 

13. místo

Nejedlý Matěj

TJ KARATE Praha

 

13. místo

Bubeník Pavel

Karate Klub Chodov

 

13. místo

Vyčichlo Lukáš

Karate Klub Chodov

 

13. místo

Ouhrabka Jakub

TJ KARATE Praha

 

13. místo

Šimek Ondřej

Makoto Karate Klub

 

 

 

KATA - 003 - Muži 16-34 let (8. Kyu + 7. Kyu)

 

  1. místo

Jabali Michel

TJ KARATE Praha

 

 

 

KATA - 004 - Dívky -9 let (8. Kyu + 7. Kyu)

 

  1. místo

Bohuslavová Veronika

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Pokorná Eliška

Budo Horní Slavkov

 

  3. místo

Mihalčatinová Eliška

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  4. místo

Toušková Agáta

Karate Vision

 

  5. místo

Šťastná Barbora

SK KESL RYU

 

  6. místo

Vávrová Klára

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  7. místo

Hrazdírová Valentýna

SK Trial - Shotokan karate

 

  8. místo

Pham Mai Trang

TJ KARATE Praha

 

  9. místo

Dědková Eliška

PSK Olymp Praha

 

10. místo

Hudáčková Natálie

TJ KARATE – H – LIBČICE

 

 

 

 

KATA - 005 - Dívky 10-15 let (8. Kyu + 7. Kyu)

 

  1. místo

Toběrná Kristýna

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Namyslová Adéla

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Pešanová Elen

Karate Klub Chodov

 

  4. místo

Zdráhalová Alena

Karate Klub Chodov

 

  5. místo

Skalová Linda

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  5. místo

Turanová Anežka

TJ KARATE Praha

 

  7. místo

Čížková Kateřina

TJ KARATE Praha

 

  8. místo

Kisová Elizabteh

SK KESL RYU

 

  9. místo

Šmigolová Kristýna

Jukl Karate Team

 

10. místo

Krátká Natálie

Shotokan karate TJ Sadská

 

10. místo

Kisová Izabela

SK KESL RYU

 

 

 

 

KATA - 006 - Ženy 16-34 let (8. Kyu + 7. Kyu)

 

  1. místo

Jiráková Hana

Shindokan Jindřichův Hradec

 

  2. místo

Vaňková Hana

Jukl Karate Team

 

 

 

 

KATA - 007 - Masters muži+ženy +35 let (8. Kyu + 7. Kyu)

 

  1. místo

Slezák Jan

SK KESL RYU

 

  2. místo

Šmigolová Pavla

Jukl Karate Team

 

 

 

KATA - 008 - Chlapci -9 let (6. Kyu a vyšší)

 

  1. místo

Šťáhlavský Ondřej

KABU Praha

 

  2. místo

Paterson Galen

Karate Lions Pardubice

 

  3. místo

Bubeník Filip

Karate Klub Chodov

 

  4. místo

Pavlovský Viliam

Shotokan karate TJ Sadská

 

 

 

KATA - 009 - Chlapci 10-13 let (6. Kyu a vyšší)

 

  1. místo

Brejcha Daniel

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Řápek Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Schlosser Daniel

KK Topoľčany

 

  4. místo

Fafek Vladimír

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  5. místo

Pajkrt Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  6. místo

Soběslavský David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  7. místo

Hrazdír Luboš

SK Trial - Shotokan karate

 

  8. místo

Lippert Matěj

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  8. místo

Černoch Karel

Karate Vision

 

10. místo

Toušek Matyáš

Karate Vision

 

11. místo

Mráz Petr

Karate Vision

 

12. místo

Miller Viktor

Kobra Kladno

 

13. místo

Lžičař David

TJ KARATE Praha

 

13. místo

Smola Dominik

SKP karate Písek

 

13. místo

Bazoni Patrik

Karate Klub Chodov

 

13. místo

Janáček Tomáš

Oddíl Karate Hlinsko

 

13. místo

Liška Matěj

KK Spektra Praha

 

13. místo

AL Otri Nikolas

SK KESL RYU

 

13. místo

Beneš Michal

Karate Vision

 

13. místo

Adámek Martin

Oddíl Karate Hlinsko

 

13. místo

Bazoni Matiáš

Karate Klub Chodov

 

13. místo

Palička Robert

SK KESL RYU

 

13. místo

Moravec Jaroslav

KK Spektra Praha

 

13. místo

Pertl Šimon

Oddíl Karate Hlinsko

 

13. místo

Poláček Vojtěch

TJ KARATE Praha

 

 

 

KATA - 010 - Chlapci 14-17 let (6. Kyu a vyšší)

 

  1. místo

Le David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Le Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Paterson Blade

Karate Lions Pardubice

 

  4. místo

Oplt Daniel

TJ EMĚ Mělník

 

  5. místo

Hořák Jáchym

SK KESL RYU

 

  6. místo

MAZMISHVILI TENGIZ

GEORGIAN KARATE

 

  7. místo

Novák Filip

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  8. místo

Franěk Martin

KK Spektra Praha

 

  9. místo

Nový Dominik

SKC Louny

 

 

 

KATA - 011 - Muži 18-34 let (6. Kyu a vyšší)

 

  1. místo

Jirák Roman

Shindokan Jindřichův Hradec

 

  2. místo

Podroužek Libor

SK KESL RYU

 

  3. místo

Kadlíček Tomáš

Gojukan Praha

 

  4. místo

Čech Ondřej

Kobra Kladno

 

  5. místo

Konfršt Petr

SK KESL RYU

 

 

 

KATA - 012 - Masters - muži 35-45 let (6. Kyu a vyšší)

 

  1. místo

MAKHARADZE MZETCHABUKI

GEORGIAN KARATE

 

  2. místo

Frühauf Radek

SK KESL RYU

 

  3. místo

Sláma Martin

SK KESL RYU

 

  4. místo

Jirsa Jakub

Shindokan Jindřichův Hradec

 

  5. místo

Le Qvang Dai

TJ KARATE - H - LIBČICE

 

  6. místo

Burgula Jan

SK KESL RYU

 

  7. místo

Janoušek Lubomír

SK KESL RYU

 

  8. místo

Pešan Radek

Karate Klub Chodov

 

 

 

 

KATA - 013 - Masters - muži +46 let (6. Kyu a vyšší)

 

  1. místo

Al Otri Kamil

SK KESL RYU

 

  2. místo

Kesl Karel

SK KESL RYU

 

  3. místo

Chroustovský Milan

SK KESL RYU

 

  4. místo

Dvořák Jiří

SK Trial - Shotokan karate

 

  5. místo

Rosín Pavel

SK KESL RYU

 

 

 

KATA - 014 - Dívky -9 let (6. Kyu a vyšší)

 

  1. místo

Bohuslavová Veronika

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

 

KATA - 015 - Dívky 10-13 let (6. Kyu a vyšší)

 

  1. místo

Brejchová Denisa

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Gregoríková Vanda

KK Topoľčany

 

  3. místo

Paulerová Sandra

KK Spektra Praha

 

  4. místo

Horadová Rozálie

Karate Vision

 

  4. místo

Šťastná Veronika

SK KESL RYU

 

  6. místo

Fraňková Adéla

KK Spektra Praha

 

  7. místo

Janečková Magdalena

TJ KARATE Praha

 

 

 

KATA - 016 - Dívky 14-17 let (6. Kyu a vyšší)

 

  1. místo

Janoušová Nikola

SK KESL RYU

 

  2. místo

Hubková Erika

SK KESL RYU

 

  3. místo

Jaňourová Terezie

Kobra Kladno

 

 

 

 

KATA - 017 - Ženy 18-34 let (6. Kyu a vyšší)

 

  1. místo

Phelan Joanne

SSK ENGLAND

 

  2. místo

Jelínková Veronika

SK KESL RYU

 

  3. místo

Vašíčková Hanka

SK KESL RYU

 

  4. místo

Brožová Antonie

SK Trial - Shotokan karate

 

  5. místo

Djemileva Elvíra

SK KESL RYU

 

  6. místo

Pospíšilová Klára

 

 

 

 

 

KATA - 018 - Masters - ženy +35 let (6. Kyu a vyšší)

 

  1. místo

Keslová Kateřina

SK KESL RYU

 

  2. místo

Hubková Šárka

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

 

 

 

KATA - 019 - Hnědé pásy MIX (3.Kyu - 1.Kyu)

 

  1. místo

Podroužek Libor

SK KESL RYU

 

  2. místo

Janoušová Nikola

SK KESL RYU

 

  3. místo

Hořák Jáchym

SK KESL RYU

 

  4. místo

Hubková Erika

SK KESL RYU

 

  5. místo

Chroustovský Milan

SK KESL RYU

 

  5. místo

Palička Robert

SK KESL RYU

 

  5. místo

Franěk Martin

KK Spektra Praha

 

 

 

 

KATA - 020 - Černé pásy MIX (1.Dan a vyšší)

 

  1. místo

Phelan Joanne

SSK ENGLAND

 

  2. místo

Vašíčková Hanka

SK KESL RYU

 

  3. místo

Jirák Roman

Shindokan Jindřichův Hradec

 

  4. místo

Jelínková Veronika

SK KESL RYU

 

  5. místo

Frühauf Radek

SK KESL RYU

 

  5. místo

Djemileva Elvíra

SK KESL RYU

 

  5. místo

Jirsa Jakub

Shindokan Jindřichův Hradec

 

  5. místo

Le Qvang Dai

TJ KARATE - H - LIBČICE

 

  9. místo

Konfršt Petr

SK KESL RYU

 

  9. místo

Sláma Martin

SK KESL RYU

 

  9. místo

Čech Ondřej

Kobra Kladno

 

  9. místo

Kadlíček Tomáš

Gojukan Praha

 

  9. místo

Al Otri Kamil

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

 

 

 

KATA TEAM - 021 - Děti MIX (-15 let)

 

  1. místo

Brejcha, Lippert, Pajkrt

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Brejchová, Toběrná, Řápek

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Jordanov, Fafek, Le

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  4. místo

Boublík, Rangl, Nový

SKC Louny

 

  5. místo

Adámek, Janáček, Pertl

Oddíl Karate Hlinsko

 

 

 

 

KATA TEAM - 023 - Masters MIX (+35 let)

 

  1. místo

Borgula, Sláma Frühauf

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

 

 

 

KUMITE - 024 - Chlapci (7-11 let)  -35 kg

 

  1. místo

Brejcha Daniel

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Janáček Tomáš

Oddíl Karate Hlinsko

 

  3. místo

KARBAIA ANDRIA

GEORGIAN KARATE

 

  4. místo

Bubeník Filip

Karate Klub Chodov

 

  5. místo

Bazoni Patrik

Karate Klub Chodov

 

  5. místo

Vrba Jiří

Karate Klub Chodov

 

  5. místo

Adámek Martin

Oddíl Karate Hlinsko

 

  5. místo

Fafek Vladimír

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  9. místo

Chod Daniel

Karate Klub Chodov

 

  9. místo

Bazoni Matiáš

Karate Klub Chodov

 

  9. místo

Pertl Šimon

Oddíl Karate Hlinsko

 

  9. místo

Liška Matěj

KK Spektra Praha

 

  9. místo

Moravec Jaroslav

KK Spektra Praha

 

  9. místo

Nový David

SK Trial - Shotokan karate

 

  9. místo

Hájek Matouš

TJ Horní Měcholupy

 

 

 

KUMITE - 025 - Chlapci (7-11 let)  +35 kg

 

  1. místo

Miller Viktor

Kobra Kladno

 

  2. místo

Hrazdír Luboš

SK Trial - Shotokan karate

 

  3. místo

Vyčichlo Lukáš

Karate Klub Chodov

 

  4. místo

Horák Jan

Budo Horní Slavkov

 

  5. místo

Urban Michal

Karate Klub Chodov

 

  5. místo

Horák Jakub

Budo Horní Slavkov

 

  5. místo

Vykopal Matyáš

SK Trial - Shotokan karate

 

  5. místo

Lžičař David

TJ KARATE Praha

 

  9. místo

Kiss Jakub

Karate Klub Chodov

 

  9. místo

Endršt Jiří

Budo Horní Slavkov

 

  9. místo

Novotný Jan

TJ KARATE Praha

 

  9. místo

Pavlovský Viliam

Shotokan karate TJ Sadská

 

  9. místo

Pajkrt Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

 

KUMITE - 026 - Chlapci (12-13 let)  -39 kg

 

  1. místo

Smola Dominik

SKP karate Písek

 

  2. místo

Šešlija Aleksandar

TJ Horní Měcholupy

 

  3. místo

Bubeník Pavel

Karate Klub Chodov

 

 

 

 

KUMITE - 027 - Chlapci (12-13 let)  -52 kg

 

  1. místo

Palička Robert

SK KESL RYU

 

  2. místo

Soběslavský David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  3. místo

Eremenko Gleb

KK Spektra Praha

 

 

 

 

KUMITE - 029 - Chlapci (14-17 let)  -52 kg

 

  1. místo

Le David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  2. místo

Altenburg Felix

Kobra Kladno

 

  3. místo

Le Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  4. místo

Pechar Josef

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

KUMITE - 030 - Chlapci (14-17 let)  -63 kg

 

  1. místo

Paterson Blade

Karate Lions Pardubice

 

  2. místo

Mazmishvili Tengiz

GEORGIAN KARATE

 

  3. místo

Franěk Martin

KK Spektra Praha

 

 

 

 

KUMITE - 031 - Chlapci (14-17 let)  +63 kg

 

  1. místo

Mucha Jakub

Oddíl Karate Hlinsko

 

  2. místo

Brabec Ivan

KARATE Polička

 

  3. místo

Hořák Jáchym

SK KESL RYU

 

  4. místo

Dvořák Daniel

SK Trial - Shotokan karate

 

  5. místo

Mikulka Daniel

KK Spektra Praha

 

  5. místo

Odlas Lukáš

Kobra Kladno

 

  5. místo

Novák Filip

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  5. místo

Oplt Daniel

TJ EMĚ Mělník

 

  9. místo

Kapusta Richard

UPJŠ KOŠICE

 

 

 

 

KUMITE - 033 - Muži (18-39 let)  -75 kg

 

  1. místo

Jamrich Ján

KARATE Polička

 

  2. místo

Čech Ondřej

Kobra Kladno

 

  3. místo

Roller Jan

TJ KARATE Praha

 

  4. místo

Čech Ondřej

Kobra Kladno

 

 

 

 

KUMITE - 034 - Muži (18-39 let)  +75 kg

 

  1. místo

Václavík Peter

UPJŠ KOŠICE

 

  2. místo

Kadlíček Tomáš

Gojukan Praha

 

  3. místo

Ruibar Jiří

KARATE Polička

 

  4. místo

Ibl Jindřich

SKC Louny

 

  5. místo

Konfršt Petr

SK KESL RYU

 

 

 

 

KUMITE - 035 - Masters - muži (+40 let)  BRH

 

  1. místo

Vancák Rudolf

UPJŠ KOŠICE

 

  2. místo

Váczy Peter

UPJŠ KOŠICE

 

  3. místo

Andel Peter

UPJŠ KOŠICE

 

  4. místo

Veverka Václav

SK karate Most

 

  5. místo

Vaníček Zdeněk

SK karate Most

 

  5. místo

Gruber Miroslav

SK KESL RYU

 

  5. místo

Oplt Rostislav

TJ EMĚ Mělník

 

 

 

 

KUMITE - 036 - Dívky (7-11 let)  BRH

 

  1. místo

Váczy Anna

UPJŠ KOŠICE

 

  2. místo

Kropáčová Zuzana

UPJŠ KOŠICE

 

  3. místo

Herditzká Muriel

UPJŠ KOŠICE

 

  4. místo

Herditzká Vivien

UPJŠ KOŠICE

 

  5. místo

Krátká Natálie

Shotokan karate TJ Sadská

 

  5. místo

Hudáčková Natálie

TJ KARATE - H - LIBČICE

 

  5. místo

Pešanová Elen

Karate Klub Chodov

 

  5. místo

Brejchová Denisa

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  9. místo

Pokorná Eliška

Budo Horní Slavkov

 

 

 

 

KUMITE - 037 - Dívky (12-13 let)  BRH

 

  1. místo

Gregoríková Vanda

KK Topoľčany

 

  2. místo

Karbanová Tereza

TJ Horní Měcholupy

 

  3. místo

Zdráhalová Alena

Karate Klub Chodov

 

  4. místo

Toběrná Kristýna

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  5. místo

Fraňková Adéla

KK Spektra Praha

 

  5. místo

Hrušková Kristýna

TJ Horní Měcholupy

 

 

 

 

KUMITE - 039 - Dívky (14-17 let)  +54 kg

 

  1. místo

Budajová Michaela

Budo Horní Slavkov

 

  2. místo

Janoušová Nikola

SK KESL RYU

 

  3. místo

Hubková Erika

SK KESL RYU

 

  4. místo

Skalová Linda

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

  5. místo

Namyslová Adéla

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

KUMITE - 041 - Ženy (18-34 let)  -68 kg

 

  1. místo

Jandová Veronika

TJ KARATE - H - LIBČICE

 

  2. místo

Švejdová Monika

Makoto Karate Klub

 

  3. místo

Djemileva Elvíra

SK KESL RYU

 

  4. místo

Malčická Martina

KARATE Polička

 

  5. místo

Jiráková Hana

Shindokan Jindřichův Hradec

 

 

 

 

 

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl