Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky

V. VC Prahy ČABK 2015, 11. října 2015 | Praha

 

Turnaje se zúčastnilo 94 závodníků z  12 klubů.

 

Pořadí

Klub

Zlatá

Stříbrná

Bronzová

Počet medailí

1. místo

  SK Kesl Ryu Shotokan

12

6

5

23

2. místo

  SK karate Dragon DDM Neratovice

5

3

3

11

3. místo

  Jukl Karate Team

2

1

0

3

4. místo

  PSK OLYMP PRAHA

1

1

2

4

5. místo

  TJ Emě Mělník

1

1

0

2

6. místo

  SKP karate Písek

0

1

1

2

6. místo

  TJ KARATE Praha

0

1

1

2

8. místo

  Sport Klub K3

0

0

1

1

9. místo

  Bodypoint Praha 4

0

0

0

0

9. místo

  Centrum vzdělávání a volného času Duhové klubíčko, o.s.

0

0

0

0

9. místo

  SK Trial shotokan karate

0

0

0

0

9. místo

  Sportovní klub Karate Most

0

0

0

0

 

 

01 - KATA Senioři (18-35 let)

 

1. místo

Slanař Jakub

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Oplt Daniel

TJ Emě Mělník

 

3. místo

Prahl Jakub

PSK OLYMP PRAHA

 

4. místo

Podroužek Libor

SK Kesl Ryu Shotokan

 

5. místo

Janoušek Lubomír

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

 

02 - KATA Seniorky (18-35 let)

 

1. místo

Vašíčková Hanka

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Marečková Klára

SK Kesl Ryu Shotokan

 

3. místo

Djemileva Elvíra

SK Kesl Ryu Shotokan

 

03 - KATA Masters muži - (36-45 let)

 

1. místo

Prahl Jakub

PSK OLYMP PRAHA

 

2. místo

Janoušek Lubomír

SK Kesl Ryu Shotokan

 

3. místo

Slezák Jan

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

04 - KATA Masters muži - (46 let a starší)

 

1. místo

Novotný Stanislav

Jukl Karate Team

 

 

 

05 - KATA Masters ženy - (36 let a starší)

 

1. místo

Keslová Kateřina

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Hubková Šárka

SK Kesl Ryu Shotokan

 

3. místo

Andršová Petra

SK Kesl Ryu Shotokan

 

4. místo

Kolská Monika

Jukl Karate Team

 

 

 

06/A - Začínající Karatisté bez pásku - MIX

 

1. místo

Kaplan Michal

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Kříž Filip

SK Kesl Ryu Shotokan

 

3. místo

Kolínko Dalibor

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

4. místo

Sigler Filip

SK Kesl Ryu Shotokan

 

5. místo

Orlov Jiří

TJ KARATE Praha

 

5. místo

Bílá Darina

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

5. místo

Bílý David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

5. místo

Pekarovičová Eliška

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

9. místo

Bendová Rozárka

Bodypoint Praha 4

 

9. místo

Česák Marek

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

9. místo

Antl Dominik

Jukl Karate Team

 

 

 

06/B - Začínající Karatisté bez pásku - MIX

 

1. místo

Šimon Zdeněk

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Novák Adam

SK Kesl Ryu Shotokan

 

3. místo

Šimonová Andrea

SK Kesl Ryu Shotokan

 

4. místo

Minář Jakub

SK Kesl Ryu Shotokan

 

5. místo

Česáková Elena

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

5. místo

Bukovský Richard

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

06/C - Začínající Karatisté bez pásku - MIX

 

1. místo

Šimonová Pavla

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

07/A - KATA  Karatisté 8.Kyu - MIX

 

1. místo

Bohuslavová Veronika

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Vávrová Klára

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

Losová Jaroslava

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

4. místo

Žlábek Jakub

SKP karate Písek

 

4. místo

Hrazdírová Valentýna

SK Trial shotokan karate

 

6. místo

Halbrštát Jakub

SKP karate Písek

 

7. místo

Slezáková Kateřina

SK Kesl Ryu Shotokan

 

8. místo

Vondrášek Tomáš

SKP karate Písek

 

9. místo

Tsvirko Štěpán

TJ KARATE Praha

 

10. místo

Běle Jan

SKP karate Písek

 

11. místo

Černá Nikola

SK Kesl Ryu Shotokan

 

12. místo

Marc Antonín

Jukl Karate Team

 

13. místo

Jetel Jáchym

SK Kesl Ryu Shotokan

 

13. místo

Seifertová Barbora

Centrum vzdělávání a volného času Duhové klubíčko

 

13. místo

Čížková Eliška

TJ KARATE Praha

 

13. místo

Vokatá Miroslava

SKP karate Písek

 

13. místo

Janda Matyáš

Jukl Karate Team

 

13. místo

Tománek Dominik

SK Kesl Ryu Shotokan

 

13. místo

Seifertová Adéla

Centrum vzdělávání a volného času Duhové klubíčko

 

 

 

07/B - KATA  Karatisté 8.Kyu - MIX

 

1. místo

Fidlerová Eliška

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Maroušek Jan

SKP karate Písek

 

3. místo

Bělová Hana

SKP karate Písek

 

4. místo

Pekarovič Filip

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

5. místo

Gončarov Andrej

SKP karate Písek

 

6. místo

Orlová Kataryna

TJ KARATE Praha

 

7. místo

Bondarenko Veronika

TJ KARATE Praha

 

8. místo

Šmigolová Kristýna

Jukl Karate Team

 

9. místo

Votrubová Adéla

SK Kesl Ryu Shotokan

 

10. místo

Branžovský Dominik

SKP karate Písek

 

 

 

 

07/C - KATA  Karatisté 8.Kyu - MIX

 

1. místo

Šmigolová Pavla

Jukl Karate Team

 

 

 

 

08/A - KATA Karatisté 7.Kyu - MUŽI

 

1. místo

Fidler Jakub

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Čermák Ondřej

SK Kesl Ryu Shotokan

 

3. místo

Andrš Vojtěch

SK Kesl Ryu Shotokan

 

4. místo

Kovář Martin

Sportovní klub Karate Most

 

5. místo

Janoušek Lukáš

SK Kesl Ryu Shotokan

 

6. místo

Šteinz Jakub

Sportovní klub Karate Most

 

7. místo

Holešovič David

SKP karate Písek

 

8. místo

Kis Benedikt

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

 

08/B - KATA Karatisté 7.Kyu - MUŽI

 

1. místo

Jelínek Adam

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Kolský Pavel

Jukl Karate Team

 

3. místo

Kubák David

TJ KARATE Praha

 

4. místo

Bukovský Jindřich

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

5. místo

Vojtěch Michal

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

6. místo

Urban Lukáš

PSK OLYMP PRAHA

 

7. místo

Tvrz Tomáš

Sportovní klub Karate Most

 

8. místo

Nejedlý Matěj

TJ KARATE Praha

 

9. místo

Drážek Lukáš

Sportovní klub Karate Most

 

 

 

 

08/C- KATA Karatisté 7.Kyu - MUŽI

 

1. místo

Slezák Jan

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

09/A - KATA Karatisté 7.Kyu - ŽENY

 

1. místo

Šťastná Barbora

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Mihalčatinová Eliška

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

Černkovičová Nela

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

4. místo

Kisová Isabela

SK Kesl Ryu Shotokan

 

5. místo

Vašíčková Tereza

TJ KARATE Praha

 

6. místo

Stehlíková Petra

Jukl Karate Team

 

 

 

 

09/B - KATA Karatisté 7.Kyu - ŽENY

 

1. místo

Kopecká Martina

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

Toběrná Kristýna

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

Bukovanská Šárka

Sport Klub K3

 

4. místo

Stehlíková Hana

Jukl Karate Team

 

5. místo

Jandová Magdalena

Jukl Karate Team

 

 

 

 

09/C - KATA Karatisté 7.Kyu - ŽENY

 

1. místo

Andršová Petra

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 - KATA TEAM – MIX (18 let a starší)

 

1. místo

Jelínková, Marečková, Vašíčková

SK Kesl Ryu Shotokan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 – KUMITE – SHOBU SANBON – Senioři (18-35 let) +75 kg

 

1. místo

Slanař Jakub

SK Kesl Ryu Shotokan

 

2. místo

Nejedlý Jakub

TJ KARATE Praha

 

3. místo

Prahl Jakub

PSK OLYMP PRAHA

 

 

 

 

15 - KUMITE – SHOBU SANBON – Masters Muži (36 let a starší) OPEN

 

1. místo

Oplt Rostislav

TJ Emě Mělník

 

2. místo

Prahl Jakub

PSK OLYMP PRAHA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl