Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky
1st WORLD KARATE CHAMPIONSHIPS UWK (12. - 18. října 2015 | Koper, Slovinsko)


    KATA
07 - General Karate Seniors Kata Individual female Shotokan

   12. místo - Marečková Klára  (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
       
      KATA
07 - General Karate Seniors Kata Individual female Shotokan

   9. místo - Vašíčková Haba  (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
       
      KUMITE
27 - General Karate Seniors - C - Kumite Individual male -85 Kg

   9.-12. místo - Staroň Lukáš  (Karate klub Slávia UPJŠ Košice)
       
      KUMITE
36 - General Karate Seniors - A - Kumite Individual female -50 Kg

   5.-7. místo - Kormošová Zuzana   (Karate klub Slávia UPJŠ Košice)
       
      KUMITE
30 - General Karate Veterans - B - Kumite Individual male

   4. místo - Andel Peter   (Karate klub Slávia UPJŠ Košice)
       
      KUMITE
30 - General Karate Veterans - B - Kumite Individual male

   5.-8. místo - Múdry Norbert   (Karate klub Slávia UPJŠ Košice)
       
      KUMITE
31 - General Karate Veterans - C - Kumite Individual male

   4. místo - Gedeon Peter  (Karate klub Slávia UPJŠ Košice)
       
      KUMITE TEAM
45 - General Karate Veterans Kumite Team Rotation male Shobu Sanbon

   4. místo - Andel Peter, Múdry Norbert, Vancák Rudolf  (Karate klub Slávia UPJŠ Košice)
       
      KATA
07 - General Karate Seniors Kata Individual female Shotokan

   5. místo - Jelínková Veronika  (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
       
      KATA
08 - General Karate Seniors Kata Individual female Goju Ryu

   3. místo - Kormošová zuzana  (Karate klub Slávia UPJŠ Košice)
       
      KATA
16 - General Karate Veterans - D - Kata Individual male

   5. místo - Kesl Karel  (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
       
      KATA
18 - General Karate Veterans - B - Kata Individual female

   5. místo - Keslová Kateřina  (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
       
      KATA TEAM
23 - General Karate Seniors Kata Team female - all styles together

   2. místo - Jelínková Veronika, Marečková Klára, Vašíčková Hana  (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
       
      KUMITE
32 - General Karate Veterans - D - Kumite Individual male

   1. místo - Vancák Rudolf  (Karate klub Slávia UPJŠ Košice)
       

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl