Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky
VI. Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR mládeže a dospělých ČABK 2015

THE INTERNATIONAL CHAMPIONSHIPS OF THE CZECH REPUBLIC 2015 (CHILDREN, CADETS, JUNIORS, SENIORS, VETERANS)

8. listopadu 2015 – Praha, ČR | November 8th, 2015 – Prague, Czech Republic

VÝSLEDKY | RESULTS

Turnaje se zúčastnilo 377 závodníků ze 48 klubů (Anglie, Česká republika, Dánsko, Gruzie, Itálie, Malta, Německo, Polsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko).

There were 377 competitors at the championship from 48 sport clubs (UK, Czech republic, Denmark, Georia, Italy, Malta, Germany, Poland, Romania, Russia, Slovakia).

Medailové pořadí - KATA | MEDAL STATISTIC - KATA

 

Pořadí

    Klub

Zlatá

Stříbrná

Bronzová

Počet medailí

1

.

místo

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

8

3

2

13

2

.

místo

SK karate Dragon DDM Neratovice

7

3

5

15

3

.

místo

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

4

4

3

11

4

.

místo

United Karate of Denmark (DK)

4

2

0

6

5

.

místo

CAOKK

2

2

2

6

6

.

místo

Jukl Karate Team

2

1

0

3

7

.

místo

Karate Lions Pardubice

2

0

1

3

8

.

místo

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

1

2

1

4

9

.

místo

YAMATO DOJO Italia (IT)

1

1

2

4

10

.

místo

Moscow East karate club (RU)

1

1

0

2

11

.

místo

Karate Geiger (DE)

1

0

2

3

12

.

místo

PSK OLYMP PRAHA

1

0

0

1

13

.

místo

Bushikan Szczecin (PL)

0

2

2

4

14

.

místo

KARATE KLUB TOPOLČANY (SK)

0

2

0

2

15

.

místo

Škola bojových umění Praha

0

1

1

2

16

.

místo

SK Trial shotokan o.s.

0

1

1

2

17

.

místo

Atara karate klub Ostrava

0

1

0

1

17

.

místo

ŠSK karate Karviná

0

1

0

1

17

.

místo

ESKF KARATE (UK)

0

1

0

1

17

.

místo

K.A.B.U. Praha

0

1

0

1

17

.

místo

SK NAKAMA SHOTOKAN

0

1

0

1

22

.

místo

TJ KARATE Praha

0

0

2

2

23

.

místo

CSMA (RU)

0

0

1

1

23

.

místo

KBU Karate Tanvald

0

0

1

1

23

.

místo

TJ EMĚ Mělník

0

0

1

1

23

.

místo

SK Kamiwaza karate

0

0

1

1

23

.

místo

Georgian Shotokan Karate do Confederation

0

0

1

1

 

 

Medailové pořadí - KUMITE | MEDAL STATISTIC - KUMITE

 

Pořadí

    Klub

Zlatá

Stříbrná

Bronzová

Počet medailí

1

.

místo

CAOKK

11

6

5

22

2

.

místo

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

5

3

1

9

3

.

místo

SK karate Dragon DDM Neratovice

2

4

1

7

4

.

místo

Karate Lions Pardubice

2

3

1

6

5

.

místo

YAMATO DOJO Italia (IT)

2

2

3

7

6

.

místo

Karate Klub Chodov

2

1

1

4

7

.

místo

Moscow East karate club (RU)

2

0

0

2

7

.

místo

KK Lichnice

2

0

0

2

9

.

místo

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

1

2

1

4

10

.

místo

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

1

1

3

5

11

.

místo

ESKF KARATE (UK)

1

1

1

3

12

.

místo

Karate klub Spektra Praha

1

1

0

2

13

.

místo

Karate Wado Ryu Italia (IT)

1

0

2

3

14

.

místo

Atara karate klub Ostrava

1

0

1

2

14

.

místo

ŠSK karate Karviná

1

0

1

2

16

.

místo

United Karate of Denmark (DK)

1

0

0

1

16

.

místo

CSMA (RU)

1

0

0

1

16

.

místo

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

1

0

0

1

16

.

místo

Marosan Karate and Kempo SE (DE)

1

0

0

1

16

.

místo

Oddíl karate Hlinsko

1

0

0

1

21

.

místo

Bushikan Szczecin (PL)

0

4

0

4

22

.

místo

TJ KARATE Praha

0

2

1

3

23

.

místo

Karate - H - Libčice

0

1

1

2

23

.

místo

SK Trial shotokan o.s.

0

1

1

2

25

.

místo

Sportovní klub karate Most

0

1

0

1

25

.

místo

KASR Žamberk

0

1

0

1

25

.

místo

SK Kamiwaza karate

0

1

0

1

25

.

místo

Georgian Shotokan Karate do Confederation

0

1

0

1

29

.

místo

Karate klub Klatovy

0

0

1

1

29

.

místo

Shotokan karate Dó TJ Sadská

0

0

1

1

29

.

místo

Karate Klub Amfora

0

0

1

1

29

.

místo

KBU Karate Tanvald

0

0

1

1

 

 

Celkové medailové pořadí | MEDAL STATISTIC

 

Pořadí

    Klub

Zlatá

Stříbrná

Bronzová

Počet medailí

1

.

místo

CAOKK

13

8

7

28

2

.

místo

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

13

6

3

22

3

.

místo

SK karate Dragon DDM Neratovice

9

7

6

22

4

.

místo

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

5

6

4

15

5

.

místo

United Karate of Denmark (DK)

5

2

0

7

6

.

místo

Karate Lions Pardubice

4

3

2

9

7

.

místo

YAMATO DOJO Italia (IT)

3

3

5

11

8

.

místo

Moscow East karate club (RU)

3

1

0

4

9

.

místo

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

2

3

4

9

10

.

místo

Karate Klub Chodov

2

1

1

4

11

.

místo

Jukl Karate Team

2

1

0

3

12

.

místo

KK Lichnice

2

0

0

2

13

.

místo

ESKF KARATE (UK)

1

2

1

4

14

.

místo

Atara karate klub Ostrava

1

1

1

3

14

.

místo

ŠSK karate Karviná

1

1

1

3

16

.

místo

Karate klub Spektra Praha

1

1

0

2

17

.

místo

Karate Wado Ryu Italia (IT)

1

0

2

3

17

.

místo

Karate Geiger (DE)

1

0

2

3

19

.

místo

CSMA (RU)

1

0

1

2

20

.

místo

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

1

0

0

1

20

.

místo

Marosan Karate and Kempo SE (DE)

1

0

0

1

20

.

místo

Oddíl karate Hlinsko

1

0

0

1

23

.

místo

PSK OLYMP PRAHA

1

0

0

1

24

.

místo

Bushikan Szczecin (PL)

0

6

2

8

25

.

místo

TJ KARATE Praha

0

2

3

5

26

.

místo

SK Trial shotokan o.s.

0

2

2

4

27

.

místo

KARATE KLUB TOPOLČANY (SK)

0

2

0

2

28

.

místo

Škola bojových umění Praha

0

1

1

2

28

.

místo

Karate - H - Libčice

0

1

1

2

28

.

místo

SK Kamiwaza karate

0

1

1

2

28

.

místo

Georgian Shotokan Karate do Confederation

0

1

1

2

32

.

místo

Sportovní klub karate Most

0

1

0

1

33

.

místo

KASR Žamberk

0

1

0

1

33

.

místo

K.A.B.U. Praha

0

1

0

1

33

.

místo

SK NAKAMA SHOTOKAN

0

1

0

1

36

.

místo

KBU Karate Tanvald

0

0

2

2

37

.

místo

Karate klub Klatovy

0

0

1

1

37

.

místo

Shotokan karate Dó TJ Sadská

0

0

1

1

37

.

místo

Karate Klub Amfora

0

0

1

1

37

.

místo

TJ EMĚ Mělník

0

0

1

1

38

.

místo

Sport Klub K3

0

0

0

0

38

.

místo

SKSM KARATE MALTA (MT)

0

0

0

0

38

.

místo

TJ Karate Ždírec nad Doubravou

0

0

0

0

38

.

místo

Karate Vision

0

0

0

0

38

.

místo

VSK Slavia TU Liberec

0

0

0

0

38

.

místo

Centrum vzdělávání a volného času Duhové klubíčko, o.s.

0

0

0

0

38

.

místo

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

0

0

0

0

38

.

místo

Kamikaze Mladá Boleslav

0

0

0

0

 

 

KATA - 101 - bílý+žlutý pás MIX (15-20 let)

 

1

.

 místo

Urban Lukáš

PSK OLYMP PRAHA

 

2

.

 místo

Pluskal David

ŠSK karate Karviná

 

3

.

 místo

Jabali Michel

TJ KARATE Praha

 

4

.

 místo

Šivec Adam

PSK OLYMP PRAHA

 

5

.

 místo

Nejedlý Matěj

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

 

KATA - 102 - bílý+žlutý pás MIX (21-35 let)

 

1

.

 místo

Salfická Monika

Karate Lions Pardubice

 

 

 

 

KATA - 103 - bílý+žlutý pás MIX (36 let a starší)

 

1

.

 místo

Šmigolová Pavla

Jukl Karate Team

 

 

 

 

KATA - 999 - Masters MIX - (+36 let) - zelený a fialový pás

 

1

.

 místo

Novotný Stanislav

Jukl Karate Team

 

2

.

 místo

Kolská Monika

Jukl Karate Team

 

3

.

 místo

Rosín Pavel

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

 

 

 

 

 

KATA - 001 - Chlapci (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

1

.

 místo

ROGOZ TUDOR

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

2

.

 místo

Kastl David

CAOKK

 

3

.

 místo

Kis Benedikt

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

4

.

 místo

Kastl Lukáš

CAOKK

 

5

.

 místo

Válka Jakub - Jan

Oddíl karate Hlinsko

 

6

.

 místo

Igonin Alexey

Moscow East karate club (RU)

 

7

.

 místo

Vrba Jiří

CAOKK

 

7

.

 místo

Dobrozemský Lukáš

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

9

.

 místo

Oberemok Alexander

Karate Geiger (DE)

 

10

.

 místo

Ernest Dominik

ŠSK karate Karviná

 

11

.

 místo

Bernard Dominik

SKSM KARATE MALTA (MT)

 

12

.

 místo

Příhoda Matyáš

Karate klub Spektra Praha

 

13

.

 místo

Pešan Daniel

Karate Klub Chodov

 

14

.

 místo

Lešner Ondřej

PSK OLYMP PRAHA

 

15

.

 místo

Melich Michal

Shotokan karate Dó TJ Sadská

 

15

.

 místo

Tsvirko Štěpán 

TJ KARATE Praha

 

17

.

 místo

Janda Matyáš

Jukl Karate Team

 

 

 

 

KATA - 002 - Chlapci (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1

.

 místo

Fafek Vladimír

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2

.

 místo

SILVEIRA ANGELO

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

3

.

 místo

Miller Matyáš

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

4

.

 místo

Fidler Jakub

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

5

.

 místo

Havlíček Filip

ŠSK karate Karviná

 

6

.

 místo

Skala Antonín

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

7

.

 místo

Jordanov Aleksandar

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

8

.

 místo

Kasal Michal

Karate Lions Pardubice

 

9

.

 místo

Andrš Vojtěch

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

10

.

 místo

Trličík Daniel

Karate Lions Pardubice

 

11

.

 místo

Nový David

SK Trial shotokan o.s.

 

12

.

 místo

Kozubal Alex

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

13

.

 místo

Männel Jakub

Jukl Karate Team

 

13

.

 místo

Usaty Dimitrii

SK Trial shotokan o.s.

 

15

.

 místo

Zeman Ondřej

Karate Lions Pardubice

 

16

.

 místo

Kocábek Ondřej

TJ KARATE Praha

 

16

.

 místo

Dušek Vojtěch

KASR Žamberk

 

18

.

 místo

Makovský Zbyněk

Karate Lions Pardubice

 

18

.

 místo

Lugert Václav

CAOKK

 

 

 

 

KATA - 003 - Chlapci (11-14 let) bílý+žlutý pás

 

1

.

 místo

Řápek Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2

.

 místo

Pajkrt Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3

.

 místo

Lippert Matěj

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

4

.

 místo

Soběslavský David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

5

.

 místo

Jelínek Adam

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

6

.

 místo

Kraj Karel

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

7

.

 místo

Trličík Pavel

Karate Lions Pardubice

 

8

.

 místo

Jabůrek David

ŠSK karate Karviná

 

8

.

 místo

Kubák David

TJ KARATE Praha

 

10

.

 místo

Kolský Pavel

Jukl Karate Team

 

11

.

 místo

Vykopal Matyáš

SK Trial shotokan o.s.

 

12

.

 místo

Plaček David

ŠSK karate Karviná

 

13

.

 místo

Vojtěch Michal

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

13

.

 místo

Laňka František

KBU Karate Tanvald

 

13

.

 místo

Kiss Jakub

Karate Klub Chodov

 

16

.

 místo

Prokop Filip

PSK OLYMP PRAHA

 

16

.

 místo

Bubeník Pavel

CAOKK

 

18

.

 místo

Feifič Martin 

ŠSK karate Karviná

 

18

.

 místo

Badura Nikolas

ŠSK karate Karviná

 

20

.

 místo

Hort Daniel

PSK OLYMP PRAHA

 

21

.

 místo

Škuta Robin

ŠSK karate Karviná

 

21

.

 místo

Jachnicki Andrzej

ŠSK karate Karviná

 

23

.

 místo

Škuta Dominik

ŠSK karate Karviná

 

24

.

 místo

Lipowski Tomáš

ŠSK karate Karviná

 

25

.

 místo

Persein Robin

PSK OLYMP PRAHA

 

26

.

 místo

Budský Matyáš

PSK OLYMP PRAHA

 

 

 

 

KATA - 004 - Dívky (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

1

.

 místo

Bohuslavová Veronika

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2

.

 místo

Marková Ingrid

KARATE KLUB TOPOLČANY (SK)

 

3

.

 místo

Hrazdírová Valentína

SK Trial shotokan o.s.

 

4

.

 místo

Vašíčková Tereza

TJ KARATE Praha

 

5

.

 místo

Soukopová Natálie

CAOKK

 

6

.

 místo

Männelová Aneta

Jukl Karate Team

 

7

.

 místo

Puldová Marie

Karate Lions Pardubice

 

8

.

 místo

Pocklanová Denisa

CAOKK

 

9

.

 místo

Filipová Karolína

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

10

.

 místo

Španělová Julie

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

11

.

 místo

Čížková Eliška

TJ KARATE Praha

 

12

.

 místo

Wojaczková Nikol

ŠSK karate Karviná

 

13

.

 místo

Kříženecká  Kateřina

TJ KARATE Praha

 

14

.

 místo

Seifertová Adéla

Centrum vzdělávání a volného času Duhové klubíčko, o.s.

 

 

 

 

KATA - 005 - Dívky (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1

.

 místo

Šťastná Barbora

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

2

.

 místo

Jůnová Adéla

CAOKK

 

3

.

 místo

Fidlerová Eliška

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

4

.

 místo

Mihalčatinová Eliška

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

5

.

 místo

SABAU LORENA

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

6

.

 místo

Pokorná Eliška

CAOKK

 

7

.

 místo

Wojaczková Veronika

ŠSK karate Karviná

 

7

.

 místo

Hájková Zuzana

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

9

.

 místo

Oberemok Anna

Karate Geiger (DE)

 

10

.

 místo

Černkovičová Nela

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

10

.

 místo

Vávrová Klára

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

12

.

 místo

Štecová Kateřina

CAOKK

 

13

.

 místo

Strnadová Natálie

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

13

.

 místo

Bachanová Aliana

Centrum vzdělávání a volného času Duhové klubíčko, o.s.

 

15

.

 místo

Vašíčková Kristýna

CAOKK

 

15

.

 místo

Pham Mai Trang

TJ KARATE Praha

 

15

.

 místo

Kisová Isabela

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

18

.

 místo

Moravcová Veronika

TJ KARATE Praha

 

18

.

 místo

Lugertová Štěpánka

CAOKK

 

20

.

 místo

Orlová Kataryna 

TJ KARATE Praha

 

21

.

 místo

Seifertová Barbora

Centrum vzdělávání a volného času Duhové klubíčko, o.s.

 

22

.

 místo

Stehlíková Petra

Jukl Karate Team

 

 

 

 

KATA - 006 - Dívky (11-14 let) bílý+žlutý pás

 

1

.

 místo

Kunertová Nikola

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2

.

 místo

Šaligová Michaela

KARATE KLUB TOPOLČANY (SK)

 

3

.

 místo

Toběrná Kristýna

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

4

.

 místo

Zdráhalová Alena

Karate Klub Chodov

 

5

.

 místo

Tekely Zuzana

CAOKK

 

6

.

 místo

Pešanová Elena

Karate Klub Chodov

 

7

.

 místo

Krátká Natálie

Shotokan karate Dó TJ Sadská

 

8

.

 místo

Řezníčková Karolína

Karate Lions Pardubice

 

9

.

 místo

Kerbelová Barbora

CAOKK

 

10

.

 místo

Bukovanská Šárka

Sport Klub K3

 

11

.

 místo

Šmigolová Kristýna

Jukl Karate Team

 

12

.

 místo

Jandová Magdalena

Jukl Karate Team

 

13

.

 místo

Stehlíková Hana

Jukl Karate Team

 

14

.

 místo

Ernestová Sarah

ŠSK karate Karviná

 

15

.

 místo

Abbasová Sára

SK Trial shotokan o.s.

 

15

.

 místo

Španělová Eliška

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

17

.

 místo

Durmanová Sofie

Centrum vzdělávání a volného času Duhové klubíčko, o.s.

 

 

 

 

KATA - 007 - Chlapci (6-10 let) zelený a fialový pás

 

1

.

 místo

NADASANU ALEX

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

2

.

 místo

Ondřej Šťáhlavský

K.A.B.U. Praha

 

3

.

 místo

SAS RAZVAN

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

4

.

 místo

Juraszek Paweł

Bushikan Szczecin (PL)

 

5

.

 místo

Ruža Kryštof

Karate klub Klatovy

 

6

.

 místo

Melich Luděk

Shotokan karate Dó TJ Sadská

 

7

.

 místo

Opłotny Jakub

Bushikan Szczecin (PL)

 

8

.

 místo

Lazzarin Davide

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

9

.

 místo

Waryński Maciej

Bushikan Szczecin (PL)

 

10

.

 místo

Long Ly Lukáš

Atara karate klub Ostrava

 

11

.

 místo

Vašák Vojtěch

KK Lichnice

 

12

.

 místo

Kučera Matěj

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

13

.

 místo

Pavlovský Viliam

Shotokan karate Dó TJ Sadská

 

14

.

 místo

Kačmar Tomáš

VSK Slavia TU Liberec

 

14

.

 místo

Klemák Jakub

KK Lichnice

 

16

.

 místo

Piotrowski Jakub

Bushikan Szczecin (PL)

 

17

.

 místo

Bazoni Patrik

CAOKK

 

17

.

 místo

Baldin Leonardo

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

19

.

 místo

Voves Matyáš

Karate Klub Amfora

 

19

.

 místo

Paroubek Šimon

Sport Klub K3

 

21

.

 místo

Bubeník Filip

CAOKK

 

22

.

 místo

Pospíšil Jan

Karate Klub Amfora

 

 

 

 

KATA - 008 - Chlapci (11-12 let) zelený a fialový pás

 

1

.

 místo

Brejcha Daniel

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2

.

 místo

Hrazdír Luboš

SK Trial shotokan o.s.

 

3

.

 místo

Lžičař David

TJ KARATE Praha

 

4

.

 místo

Pochman Jiří

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

5

.

 místo

Marcu Darius

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

6

.

 místo

Vašíček Jan

TJ KARATE Praha

 

7

.

 místo

Lanza Luca

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

8

.

 místo

Liška Matěj

Karate klub Spektra Praha

 

9

.

 místo

Rajnoch Lukáš

VSK Slavia TU Liberec

 

10

.

 místo

Dušek Bohuslav

KASR Žamberk

 

11

.

 místo

Nguyen David

Atara karate klub Ostrava

 

12

.

 místo

Čeněk Jiří

Sport Klub K3

 

13

.

 místo

Moravec Jaroslav

Karate klub Spektra Praha

 

 

 

 

KATA - 009 - Chlapci (13-14 let) zelený a fialový pás

 

1

.

 místo

TRAI ROBERT

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

2

.

 místo

POP RAZVAN

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

3

.

 místo

Le Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

4

.

 místo

Ferad Jakub

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

4

.

 místo

Janda Filip

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

6

.

 místo

RECEA ALEX

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

7

.

 místo

CHIOREAN TUDOR

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

8

.

 místo

Lhotský Karel

KBU Karate Tanvald

 

9

.

 místo

Moravec Daniel

TJ KARATE Praha

 

10

.

 místo

Gall Viktor

ŠSK karate Karviná

 

11

.

 místo

Dopita Adam

Karate Klub Amfora

 

12

.

 místo

Salmi Agur

Karate - H - Libčice

 

13

.

 místo

Dolánský Jan

KBU Karate Tanvald

 

14

.

 místo

Kubásek Ondřej

KBU Karate Tanvald

 

 

 

 

KATA - 010 - Dívky (6-10 let) zelený a fialový pás

 

1

.

 místo

Heinesen Andrea

United Karate of Denmark (DK)

 

2

.

 místo

Bilsgaard Mille

United Karate of Denmark (DK)

 

3

.

 místo

Frolova Dariya

CSMA (RU)

 

4

.

 místo

Draheimová Anika

Karate klub Klatovy

 

5

.

 místo

Hrdličková Lucy

CAOKK

 

6

.

 místo

Kamińska Wiktoria

Bushikan Szczecin (PL)

 

7

.

 místo

Horadová Rozálie

Karate Vision

 

8

.

 místo

Lorenz Laura-Sophia

Karate Geiger (DE)

 

8

.

 místo

Janečková Magdalena

TJ KARATE Praha

 

10

.

 místo

Reiner Jasmin

Karate Geiger (DE)

 

11

.

 místo

Hudáčková Natálie

Karate - H - Libčice

 

12

.

 místo

Šťastná Veronika

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

 

 

 

KATA - 011 - Dívky (11-12 let) zelený a fialový pás

 

1

.

 místo

PINTEA CRISTIANA

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

2

.

 místo

Brejchová Denisa

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3

.

 místo

Vavrušková Lucie

Karate Lions Pardubice

 

4

.

 místo

POP DEBORAH

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

5

.

 místo

Brožová Vendula

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

6

.

 místo

Chybíková Nikola

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

7

.

 místo

Čubová Eliška

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

8

.

 místo

Háková Kateřina

VSK Slavia TU Liberec

 

9

.

 místo

Paulerová Sandra

Karate klub Spektra Praha

 

9

.

 místo

Plevová Terezka

KK Lichnice

 

11

.

 místo

Veselá Daniela

CAOKK

 

12

.

 místo

Duřtová Karolína

CAOKK

 

13

.

 místo

Filipová Kristýna

Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava

 

 

 

 

KATA - 012 - Dívky (13-14 let) zelený a fialový pás

 

1

.

 místo

GOGA ALEXIA

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

2

.

 místo

TEIR NADIA

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

3

.

 místo

Urbanová Markéta

CAOKK

 

4

.

 místo

Fischerová Pavlína

CAOKK

 

5

.

 místo

Landmose Frederikke

United Karate of Denmark (DK)

 

6

.

 místo

Gram Sara

United Karate of Denmark (DK)

 

7

.

 místo

Fraňková Adéla

Karate klub Spektra Praha

 

8

.

 místo

Boháčková Bára

CAOKK

 

 

 

 

KATA - 013 - Chlapci (6-10 let) hnědý až černý pás

 

1

.

 místo

Lanza Davide

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

2

.

 místo

Biryukov Ivan

Moscow East karate club (RU)

 

3

.

 místo

Pelcarsky Adam

Karate Geiger (DE)

 

 

 

 

KATA - 014 - Chlapci (11-14 let) hnědý až černý pás

 

1

.

 místo

Holzer Jonas

Karate Geiger (DE)

 

2

.

 místo

Miadiełko Radosław

Bushikan Szczecin (PL)

 

3

.

 místo

Štros Dominik

CAOKK

 

4

.

 místo

Di Gennaro Diego

Karate Wado Ryu Italia (IT)

 

5

.

 místo

Destro Davide

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

6

.

 místo

Fortini Jacopo

Karate Wado Ryu Italia (IT)

 

7

.

 místo

Capulli Roberto

Karate Wado Ryu Italia (IT)

 

8

.

 místo

Zettner Maximilian

Karate Geiger (DE)

 

9

.

 místo

Primavera Simone

Karate Wado Ryu Italia (IT)

 

 

 

 

KATA - 015 - Dívky (6-10 let) hnědý až černý pás

 

1

.

 místo

Muragina Valeriia

Moscow East karate club (RU)

 

 

 

 

KATA - 016 - Dívky (11-14 let) hnědý až černý pás

 

1

.

 místo

Žippaiová Natálie

CAOKK

 

2

.

 místo

Hubková Erika

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

3

.

 místo

Baumgartner Lena

Karate Geiger (DE)

 

4

.

 místo

Jensen Kresstine

United Karate of Denmark (DK)

 

5

.

 místo

Vavrušková Kristýna

Karate Lions Pardubice

 

6

.

 místo

Jensen Cecilia

United Karate of Denmark (DK)

 

7

.

 místo

Lippl Nadine

Karate Geiger (DE)

 

7

.

 místo

Jensen Sofia

United Karate of Denmark (DK)

 

9

.

 místo

Piron Rebecca

United Karate of Denmark (DK)

 

10

.

 místo

Wallner Nadine

Karate Geiger (DE)

 

11

.

 místo

Bighin Greta

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

12

.

 místo

Schneider Veronika

Karate Geiger (DE)

 

 

 

 

KATA - 017 - SHOTOKAN - Kadeti (15-20 let)

 

1

.

 místo

Landmose Emil

United Karate of Denmark (DK)

 

2

.

 místo

Podroužek Libor

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

3

.

 místo

Hořák Jáchym

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

4

.

 místo

Le David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

5

.

 místo

Vaněk Matouš

Karate Vision

 

5

.

 místo

OPLT Daniel

TJ EMĚ Mělník

 

7

.

 místo

Vobruba Jan

Karate Lions Pardubice

 

8

.

 místo

Novák Filip

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

9

.

 místo

Mazmishvili Tengiz

Georgian Shotokan Karate do Confederation

 

10

.

 místo

Myška Dan

TJ Karate Ždírec nad Doubravou

 

11

.

 místo

IGNAT CATALIN

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

12

.

 místo

Kotva Tomáš

Karate Klub Amfora

 

13

.

 místo

Vít Filip

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

 

14

.

 místo

Dopita Jan

Karate Klub Amfora

 

15

.

 místo

Knesl Jakub

Karate Klub Amfora

 

16

.

 místo

Slanař Jakub

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

 

 

 

KATA - 018 - SHOTOKAN - Kadetky (15-20 let)

 

1

.

 místo

Helsted Laura

United Karate of Denmark (DK)

 

2

.

 místo

Cichocka Małgorzata

Bushikan Szczecin (PL)

 

3

.

 místo

Lacinová Barbora

SK Kamiwaza karate

 

4

.

 místo

Skov Stine

United Karate of Denmark (DK)

 

5

.

 místo

COC DIANA

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

6

.

 místo

Miadiełko Weronika

Bushikan Szczecin (PL)

 

7

.

 místo

MILITARU MARIA

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

7

.

 místo

Skalová Linda

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

7

.

 místo

MEREU ANDREEA

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

10

.

 místo

Mezzeiová Pavla

CAOKK

 

11

.

 místo

CRACIUN AURA

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

11

.

 místo

VANEA CARLA

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

13

.

 místo

Zelenková Simona

Sport Klub K3

 

 

 

 

 

KATA - 019 - OSTATNÍ STYLY - Kadeti (15-20 let)

 

1

.

 místo

FERENCZI ALIN

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

2

.

 místo

Tiozzo Diego

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

3

.

 místo

Pozzato Marco

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

 

 

 

 

KATA - 020 - OSTATNÍ STYLY - Kadetky (15-20 let)

 

1

.

 místo

Jůnová Tereza

CAOKK

 

2

.

 místo

VINTU LUANA

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

3

.

 místo

VODA MARIA

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

4

.

 místo

Frey Sylvia

Karate Geiger (DE)

 

 

 

 

KATA - 021 - SHOTOKAN - Senioři (21-35 let)

 

1

.

 místo

KERTESZ ROBERT

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

2

.

 místo

Pohanka Marek

SK NAKAMA SHOTOKAN

 

3

.

 místo

Bombolewski Paweł

Bushikan Szczecin (PL)

 

4

.

 místo

Charvát Ondřej

Karate Lions Pardubice

 

5

.

 místo

Schiffmann Tomáš

Kamikaze Mladá Boleslav

 

6

.

 místo

Tesař Milan

Karate Lions Pardubice

 

7

.

 místo

Myška David

TJ Karate Ždírec nad Doubravou

 

 

 

 

KATA - 022 - SHOTOKAN - Seniorky (21-35 let)

 

1

.

 místo

Jelínková Veronika

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

2

.

 místo

Djemileva Elvíra

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

 

 

 

KATA - 023 - OSTATNÍ STYLY - Senioři (21-35 let)

 

1

.

 místo

STANCIU COSMIN

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

2

.

 místo

Abdul Wahab Samer

ESKF KARATE (UK)

 

3

.

 místo

Pozzato Andrea

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

4

.

 místo

Černý Jakub

Karate Geiger (DE)

 

 

 

 

KATA - 024 - OSTATNÍ STYLY - Seniorky (21-35 let)

 

1

.

 místo

TEIR MAGDALENA

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

2

.

 místo

Nápravníková Lucie

Atara karate klub Ostrava

 

3

.

 místo

Kafková Jiřina

KBU Karate Tanvald

 

 

 

 

KATA - 025 - VŠECHNY STYLY - Masters muži - (36-45 let)

 

1

.

 místo

Sláma Martin

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

2

.

 místo

Volštát Pavel

Škola bojových umění Praha

 

3

.

 místo

Makharadze Mzetchabuki

Georgian Shotokan Karate do Confederation

 

4

.

 místo

Bartoš Jan

TJ KARATE Praha

 

5

.

 místo

Lžičař Oldřich

TJ KARATE Praha

 

6

.

 místo

Moravec Jan

TJ KARATE Praha

 

7

.

 místo

Vašíček Jan

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

KATA - 026 - VŠECHNY STYLY - Masters muži - (46 let a starší)

 

1

.

 místo

Němeček Petr

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

2

.

 místo

Helsted Søren

United Karate of Denmark (DK)

 

3

.

 místo

PŘIBYL Jan

TJ EMĚ Mělník

 

4

.

 místo

Válka Vladimír

Oddíl karate Hlinsko

 

 

 

 

KATA - 027 - VŠECHNY STYLY - Masters ženy - (36 let a starší)

 

1

.

 místo

Kirkeby Malene

United Karate of Denmark (DK)

 

2

.

 místo

Keslová Kateřina

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

3

.

 místo

Kolmanová Gabriela

Škola bojových umění Praha

 

4

.

 místo

Schiffmanová Petra

Kamikaze Mladá Boleslav

 

5

.

 místo

Lorenz Bianca

Karate Geiger (DE)

 

 

 

 

KATA TEAM - 028 - Děti MIX (-14 let)

 

1

.

 místo

Brejcha Daniel, Lippert Matěj, Pajkrt Jan

 

 

 

 

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2

.

 místo

Brejchová Denisa, Kunertová Nikola, Toběrná Kristýna

 

 

 

 

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3

.

 místo

RECEA ALEX, TRAI ROBERT, POP RAZVAN

 

 

 

 

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

4

.

 místo

Holzer Jonas, Baumgartner Lena, Lippl Nadine

 

 

 

 

Karate Geiger (DE)

 

5

.

 místo

POP DEBORAH, MARCU DARIUS, CHIOREAN TUDOR

 

 

 

 

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

6

.

 místo

Fafek Vladinír, Fidler Jakub, Jordanov Aleksandar

 

 

 

 

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

7

.

 místo

Juraszek Paweł, Opłotny Jakub, Waryński Maciej

 

 

 

 

Bushikan Szczecin (PL)

 

8

.

 místo

Kastl David, Kastl Lukáš, Vrba Jiří

 

 

 

 

CAOKK

 

8

.

 místo

Mihalčatinová Eliška, Černkovičová Nela, Miller Matyáš

 

 

 

 

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

10

.

 místo

Igonin Alexey, Biryukov Ivan, Muragina Valeriia

 

 

 

 

Moscow East karate club (RU)

 

11

.

 místo

Fortini Jacopo, Primavera Simone, Di Gennaro Diego

 

 

 

 

Karate Wado Ryu Italia (IT)

 

12

.

 místo

Ernest Dominik, Škuta Robin, Škuta Dominik

 

 

 

 

ŠSK karate Karviná

 

13

.

 místo

Plaček David, Feifič Milan, Jabůrek David

 

 

 

 

ŠSK karate Karviná

 

13

.

 místo

Trličík Daniel, Zeman Ondřej, Makovský Zbyněk

 

 

 

 

Karate Lions Pardubice

 

15

.

 místo

Wojaczková Nikol, Wojaczková Veronika, Ernestová Sarah

 

 

 

 

ŠSK karate Karviná

 

15

.

 místo

Lipowski Tomáš, Badura Nikolas, Jachnicki Andrzej

 

 

 

 

ŠSK karate Karviná

 

17

.

 místo

Puldová Marie, Kasal Michal, Řezníčková Karolína

 

 

 

 

Karate Lions Pardubice

 

 

 

 

KATA TEAM - 029 - Kadeti MIX (15-20 let)

 

1

.

 místo

Janda Filip, Le David, Le Jan

 

 

 

 

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2

.

 místo

MILITARU MARIA, VANEA CARLA, COC DIANA

 

 

 

 

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

3

.

 místo

Cichocka Małgorzata, Miadiełko Weronika, Miadiełko Radosław

 

 

 

 

Bushikan Szczecin (PL)

 

4

.

 místo

IGNAT CATALIN, MEREU ANDREEA, TRAI ERVIN

 

 

 

 

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

5

.

 místo

Knesl Jakub, Dopita Jan, Kotva Tomáš

 

 

 

 

Karate Klub Amfora

 

 

 

 

 

KATA TEAM - 030 - Senioři MIX (21-35 let)

 

1

.

 místo

Charvát Ondřej, Tesař Milan, Vobruba Jan

 

 

 

 

Karate Lions Pardubice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 032 - Chlapci (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

1

.

 místo

Vrba Jiří

CAOKK

 

2

.

 místo

Kastl David

CAOKK

 

3

.

 místo

Kastl Lukáš

CAOKK

 

4

.

 místo

Příhoda Matyáš

Karate klub Spektra Praha

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 033 - Chlapci (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1

.

 místo

SILVEIRA ANGELO

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

2

.

 místo

Fafek Vladimír

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3

.

 místo

Cink Martin

CAOKK

 

4

.

 místo

CODREANU DAVID

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

5

.

 místo

Trličík Daniel

Karate Lions Pardubice

 

5

.

 místo

Kasal Michal

Karate Lions Pardubice

 

5

.

 místo

Jordanov Aleksandar

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

5

.

 místo

Zeman Ondřej

Karate Lions Pardubice

 

9

.

 místo

Horák Jakub

CAOKK

 

9

.

 místo

Andrš Vojtěch

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 034 - Chlapci (11-12 let) bílý+žlutý pás (-150 cm)

 

1

.

 místo

Lippert Matěj

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2

.

 místo

Bubeník Pavel

CAOKK

 

3

.

 místo

Jabůrek David

ŠSK karate Karviná

 

4

.

 místo

Kiss Jakub

Karate Klub Chodov

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 035 - Chlapci (11-12 let) bílý+žlutý pás (+150 cm)

 

1

.

 místo

Vyčichlo Lukáš

Karate Klub Chodov

 

2

.

 místo

Vykopal Matyáš

SK Trial shotokan o.s.

 

3

.

 místo

Pajkrt Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

4

.

 místo

Feifič Martin 

ŠSK karate Karviná

 

5

.

 místo

Plaček David

ŠSK karate Karviná

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 036 - Chlapci (13-14 let) bílý+žlutý pás (-165 cm)

 

1

.

 místo

Badura Nikolas

ŠSK karate Karviná

 

2

.

 místo

Vojtěch Michal

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 037 - Chlapci (13-14 let) bílý+žlutý pás (+165 cm)

 

1

.

 místo

Soběslavský David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2

.

 místo

Trličík Pavel

Karate Lions Pardubice

 

3

.

 místo

Kubák David

TJ KARATE Praha

 

4

.

 místo

Novák Antonín

CAOKK

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 038 - Dívky (6-8 let) bílý+žlutý pás

 

1

.

 místo

Soukopová Natálie

CAOKK

 

2

.

 místo

Vašíčková Tereza

TJ KARATE Praha

 

3

.

 místo

Puldová Marie

Karate Lions Pardubice

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 039 - Dívky (9-10 let) bílý+žlutý pás

 

1

.

 místo

Pokorná Eliška

CAOKK

 

2

.

 místo

Štecová Kateřina

CAOKK

 

3

.

 místo

Vašíčková Kristýna

CAOKK

 

4

.

 místo

Lugertová Štěpánka

CAOKK

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 040 - Dívky (11-12 let) bílý+žlutý pás (-150 cm)

 

1

.

 místo

Pešanová Elena

Karate Klub Chodov

 

2

.

 místo

Řezníčková Karolína

Karate Lions Pardubice

 

3

.

 místo

Krátká Natálie

Shotokan karate Dó TJ Sadská

 

4

.

 místo

Kerbelová Barbora

CAOKK

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 041 - Dívky (11-12 let) bílý+žlutý pás (+150 cm)

 

1

.

 místo

Tekely Zuzana

CAOKK

 

2

.

 místo

Kunertová Nikola

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3

.

 místo

Zdráhalová Alena

Karate Klub Chodov

 

4

.

 místo

Toběrná Kristýna

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 044 - Chlapci (6-8 let) zelený až černý pás

 

1

.

 místo

Biryukov Ivan

Moscow East karate club (RU)

 

2

.

 místo

Baldin Leonardo

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 045 - Chlapci (9-10 let) zelený až černý pás

 

1

.

 místo

Lanza Davide

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

2

.

 místo

Waryński Maciej

Bushikan Szczecin (PL)

 

3

.

 místo

Ruža Kryštof

Karate klub Klatovy

 

4

.

 místo

Bubeník Filip

CAOKK

 

5

.

 místo

Bazoni Patrik

CAOKK

 

5

.

 místo

Jirava Jan

CAOKK

 

5

.

 místo

Pavlovský Viliam

Shotokan karate Dó TJ Sadská

 

5

.

 místo

NADASANU ALEX

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 046 - Chlapci (11-12 let) zelený až černý pás (-150 cm)

 

1

.

 místo

Eremenko Gleb

Karate klub Spektra Praha

 

2

.

 místo

Dušek Bohuslav

KASR Žamberk

 

3

.

 místo

Hrazdír Luboš

SK Trial shotokan o.s.

 

4

.

 místo

Černý Jakub

Sportovní klub karate Most

 

5

.

 místo

Capulli Roberto

Karate Wado Ryu Italia (IT)

 

5

.

 místo

Lanza Luca

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 047 - Chlapci (11-12 let) zelený až černý pás (+150 cm)

 

1

.

 místo

Eliáš Martin

CAOKK

 

2

.

 místo

Chod Daniel

Karate Klub Chodov

 

3

.

 místo

Destro Davide

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

4

.

 místo

Směja Petr

Sportovní klub karate Most

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 048 - Chlapci (13-14 let) zelený až černý pás (-165 cm)

 

1

.

 místo

Netolický radek

Oddíl karate Hlinsko

 

2

.

 místo

Kovařík Filip

SK Kamiwaza karate

 

3

.

 místo

Primavera Simone

Karate Wado Ryu Italia (IT)

 

4

.

 místo

CHIOREAN TUDOR

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

5

.

 místo

Lhotský Karel

KBU Karate Tanvald

 

5

.

 místo

Fortini Jacopo

Karate Wado Ryu Italia (IT)

 

5

.

 místo

Le Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

5

.

 místo

POP RAZVAN

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 049 - Chlapci (13-14 let) zelený až černý pás (+165 cm)

 

1

.

 místo

RECEA ALEX

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

2

.

 místo

TRAI ROBERT

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

3

.

 místo

Di Gennaro Diego

Karate Wado Ryu Italia (IT)

 

4

.

 místo

Gallina Lorenzo

Karate Wado Ryu Italia (IT)

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 050 - Dívky (6-8 let) zelený až černý pás

 

1

.

 místo

Muragina Valeriia

Moscow East karate club (RU)

 

2

.

 místo

Hrdličková Lucy

CAOKK

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 051 - Dívky (9-10 let) zelený až černý pás

 

1

.

 místo

Frolova Dariya

CSMA (RU)

 

2

.

 místo

Kamińska Wiktoria

Bushikan Szczecin (PL)

 

3

.

 místo

Hudáčková Natálie

Karate - H - Libčice

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 052 - Dívky (11-12 let) zelený až černý pás (-150 cm)

 

1

.

 místo

Vavrušková Lucie

Karate Lions Pardubice

 

2

.

 místo

Brejchová Denisa

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3

.

 místo

POP DEBORAH

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

4

.

 místo

Duřtová Karolína

CAOKK

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 053 - Dívky (11-12 let) zelený až černý pás (+150 cm)

 

1

.

 místo

Plevová Terezka

KK Lichnice

 

2

.

 místo

Veselá Daniela

CAOKK

 

3

.

 místo

Bighin Greta

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 054 - Dívky (13-14 let) zelený až černý pás (-165 cm)

 

1

.

 místo

Juul Amalie

United Karate of Denmark (DK)

 

2

.

 místo

Fraňková Adéla

Karate klub Spektra Praha

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU NIHON - 055 - Dívky (13-14 let) zelený až černý pás (+165 cm)

 

1

.

 místo

Lojdová Anna

CAOKK

 

2

.

 místo

Hubková Erika

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

3

.

 místo

Kindlová Jamaica

CAOKK

 

4

.

 místo

Humlová Laura

CAOKK

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 056 - Dorostenci (15-17 let) -65 kg

 

1

.

 místo

Riedl Jakub

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

 

2

.

 místo

Bąbolewski Krzysztof

Bushikan Szczecin (PL)

 

3

.

 místo

Dopita Jan

Karate Klub Amfora

 

4

.

 místo

Santarelli Francesco

Karate Wado Ryu Italia (IT)

 

5

.

 místo

Kotva Tomáš

Karate Klub Amfora

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 057 - Dorostenci (15-17 let) -70 kg

 

1

.

 místo

Pozzato Marco

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

2

.

 místo

Slanař Jakub

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

3

.

 místo

Boudjemaa Adam

ESKF KARATE (UK)

 

4

.

 místo

Jílek Lukáš

CAOKK

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 058 - Dorostenci (15-17 let) -75 kg

 

1

.

 místo

Vobruba Jan

Karate Lions Pardubice

 

2

.

 místo

Mazmishvili Tengiz

Georgian Shotokan Karate do Confederation

 

3

.

 místo

POP RAZVAN DALIAN

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 059 - Dorostenci (15-17 let) +75 kg

 

1

.

 místo

Hořák Jáchym

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

2

.

 místo

FILIP RAZVAN

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

3

.

 místo

TRAI ERVIN

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

4

.

 místo

Szewieczek Jakub

CAOKK

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 060 - Dorostenky (15-17 let) -55 kg

 

1

.

 místo

Týlová Eliška

KK Lichnice

 

2

.

 místo

CRACIUN AURA

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

3

.

 místo

Bischofová Viktorie

CAOKK

 

4

.

 místo

Skalová Linda

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 061 - Dorostenky (15-17 let) +55 kg

 

1

.

 místo

Budajová Michaela

CAOKK

 

2

.

 místo

Cichocka Małgorzata

Bushikan Szczecin (PL)

 

3

.

 místo

IONESCU ALEXANDRA

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

4

.

 místo

MEREU ANDREEA

C.S.HAYASHI ACTIV FLORESTI (RO)

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 063 - Junioři (18-20 let) -75 kg

 

1

.

 místo

Galla Michal

CAOKK

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 064 - Junioři (18-20 let) -80 kg

 

1

.

 místo

Tomjuk Martin

Atara karate klub Ostrava

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 066 - Juniorky (18-20 let) -60 kg

 

1

.

 místo

Mezzeiová Pavla

CAOKK

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 067 - Juniorky (18-20 let) +60 kg

 

1

.

 místo

ILIE ADRIANA

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

2

.

 místo

Da Silva Catarina

ESKF KARATE (UK)

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 068 - Senioři (21-35 let) -75 kg

 

1

.

 místo

Abdul Wahab Samer

ESKF KARATE (UK)

 

2

.

 místo

Zennaro Daniel

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 069 - Senioři (21-35 let) -80 kg

 

1

.

 místo

MIC ALEXANDRU

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

2

.

 místo

Fait Jan

TJ KARATE Praha

 

3

.

 místo

Tiozzo Diego

YAMATO DOJO Italia (IT)

 

4

.

 místo

Roll Michal

Karate - H - Libčice

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 070 - Senioři (21-35 let) +80 kg

 

1

.

 místo

Boguský Miroslav

CAOKK

 

2

.

 místo

Tesař Milan

Karate Lions Pardubice

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 071 - Seniorky (21-35 let) -60 kg

 

1

.

 místo

TEIR MAGDALENA

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

2

.

 místo

SZEKELY ILDIKO

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

3

.

 místo

Kafková Jiřina

KBU Karate Tanvald

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 072 - Seniorky (21-35 let) +60 kg

 

1

.

 místo

Marosán Anita

Marosan Karate and Kempo SE (DE)

 

2

.

 místo

Jandová Veronika

Karate - H - Libčice

 

3

.

 místo

Djemileva Elvíra

SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 073 - Masters muži (36-45 let) OPEN

 

1

.

 místo

Pekuniak David

CAOKK

 

2

.

 místo

Pekuniak Daniel

CAOKK

 

3

.

 místo

Bernold František

Atara karate klub Ostrava

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 074 - Masters muži (46 let a starší) OPEN

 

1

.

 místo

Lupi Angelo

Karate Wado Ryu Italia (IT)

 

2

.

 místo

Veverka Václav

Sportovní klub karate Most

 

 

 

 

 

KUMITE – SHOBU SANBON - 075 - Masters ženy (36 let a starší) OPEN

 

1

.

 místo

KEREKES EVA

C.S.POLITEHNICA CLUJ-NAPOCA (RO)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl