Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky
VIII. Kesl Cup 2016) | 31. ledna 2016, Praha


Turnaje se zúčastnilo 319 závodníků ze 47 klubů.

 

Medailové pořadí - KATA

 

Pořadí

    Klub

 Zlatá 

 Stříbrná 

 Bronzová 

 Počet medailí 

1

.

 místo

SK karate Dragon DDM Neratovice Čelákovice

6

4

8

18

2

.

 místo

SK Kesl Ryu

6

2

5

13

3

.

 místo

Fight Club

3

2

0

5

4

.

 místo

SK Karate Spartak Hradec Králové

1

1

1

3

5

.

 místo

Sport Relax

1

0

1

2

5

.

 místo

TJ KARATE Praha

1

0

1

2

7

.

 místo

Shindokan Jindřichův Hradec

1

0

0

1

7

.

 místo

Karate Lions Pardubice z.s.

1

0

0

1

9

.

 místo

SKR Sport Union

0

2

2

4

10

.

 místo

Kobra Kladno

0

1

2

3

10

.

 místo

ŠIN MU  HODONÍN

0

1

2

3

12

.

 místo

Sport Úvaly

0

1

1

2

12

.

 místo

Jukl Karate Team, z.s.

0

1

0

1

14

.

 místo

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

0

1

0

1

14

.

 místo

PSK OLYMP PRAHA KARATEDO

0

1

0

1

14

.

 místo

ŠSK karate Karviná

0

1

0

1

17

.

 místo

KK Lichnice

0

0

3

3

18

.

 místo

SKP Hvězda K.Vary, z.s.

0

0

2

2

19

.

 místo

Shotokan karate TJ Sadská

0

0

1

1

19

.

 místo

VAKADO Kutná Hora

0

0

1

1

19

.

 místo

Karate Do Dvůr Králové nad Labem

0

0

1

1

19

.

 místo

Karate klub Glaverbel Teplice

0

0

1

1

 

 

Medailové pořadí – KUMITE

 

Pořadí

    Klub

Zlatá

Stříbrná

Bronzová

Počet medailí

1

.

 místo

SKR Sport Union

8

8

4

20

2

.

 místo

Fight Club

8

5

7

20

3

.

 místo

KK Lichnice

5

2

1

8

4

.

 místo

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

3

4

3

10

5

.

 místo

TJ KARATE Praha

3

2

0

5

6

.

 místo

Karate Do Dvůr Králové nad Labem

2

2

4

8

7

.

 místo

Kobra Kladno

2

0

0

2

8

.

 místo

SKBU Trutnov

2

0

0

2

9

.

 místo

TJ Horní Měcholupy

1

1

3

5

9

.

 místo

SK Kesl Ryu

1

1

3

5

11

.

 místo

SKP Hvězda K.Vary, z.s.

1

1

1

3

11

.

 místo

Karate klub Krupka

1

1

1

3

13

.

 místo

SK karate Most

1

1

0

2

14

.

 místo

Cobra Ryu Strakonice

1

0

3

4

15

.

 místo

SK karate Dragon DDM Neratovice – Čelakovice

0

3

5

8

16

.

 místo

SKP karate Písek

0

2

3

5

17

.

 místo

Shindokan Jindřichův Hradec

0

1

3

4

18

.

 místo

Shotokan karate TJ Sadská

0

1

1

2

18

.

 místo

ŠSK karate Karviná

0

1

1

2

20

.

 místo

SK Trial - shotokan karate o.s.

0

1

0

1

21

.

 místo

Karate Klub Spektra Praha

0

0

4

4

22

.

 místo

Gojukan

0

0

2

2

22

.

 místo

Karate klub Chodov

0

0

2

2

22

.

 místo

PSK OLYMP PRAHA KARATEDO

0

0

2

2

22

.

 místo

Karate Lions Pardubice z.s.

0

0

2

2

22

.

 místo

SK Karate Spartak Hradec Králové

0

0

2

2

27

.

 místo

TJ KARATE - H  - LIBČICE

0

0

1

1

28

.

 místo

Tj SOKOL Náchod-KARATE

0

0

1

1

 

 

Celkové medailové pořadí

 

Pořadí

    Klub

Zlatá

Stříbrná

Bronzová

Počet medailí

1

.

 místo

Fight Club

11

7

7

25

2

.

 místo

SKR Sport Union

8

10

6

24

3

.

 místo

SK Kesl Ryu

7

3

8

18

4

.

 místo

SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice

6

7

13

26

5

.

 místo

KK Lichnice

5

2

4

11

6

.

 místo

TJ KARATE Praha

4

2

1

7

7

.

 místo

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

3

4

3

10

8

.

 místo

Karate Do Dvůr Králové nad Labem

2

2

5

9

9

.

 místo

Kobra Kladno

2

1

2

5

10

.

 místo

SKBU Trutnov

2

0

0

2

11

.

 místo

SKP Hvězda K.Vary, z.s.

1

1

3

5

11

.

 místo

TJ Horní Měcholupy

1

1

3

5

11

.

 místo

Shindokan Jindřichův Hradec

1

1

3

5

11

.

 místo

SK Karate Spartak Hradec Králové

1

1

3

5

15

.

 místo

Karate klub Krupka

1

1

1

3

16

.

 místo

SK karate Most

1

1

0

2

17

.

 místo

Cobra Ryu Strakonice

1

0

3

4

18

.

 místo

Karate Lions Pardubice z.s.

1

0

2

3

19

.

 místo

Sport Relax

1

0

1

2

20

.

 místo

SKP karate Písek

0

2

3

5

21

.

 místo

ŠSK karate Karviná

0

2

1

3

22

.

 místo

Shotokan karate TJ Sadská

0

1

2

3

22

.

 místo

ŠIN MU  HODONÍN

0

1

2

3

22

.

 místo

PSK OLYMP PRAHA KARATEDO

0

1

2

3

25

.

 místo

Sport Úvaly

0

1

1

2

26

.

 místo

Jukl Karate Team, z.s.

0

1

0

1

27

.

 místo

SK Trial - shotokan karate o.s.

0

1

0

1

28

.

 místo

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

0

1

0

1

29

.

 místo

Karate Klub Spektra Praha

0

0

4

4

30

.

 místo

Gojukan

0

0

2

2

30

.

 místo

Karate klub Chodov

0

0

2

2

32

.

 místo

TJ KARATE - H  - LIBČICE

0

0

1

1

32

.

 místo

VAKADO Kutná Hora

0

0

1

1

32

.

 místo

Tj SOKOL Náchod-KARATE

0

0

1

1

32

.

 místo

Karate klub Glaverbel Teplice

0

0

1

1

 

 

Výsledky KATA

 

01 - KATA - Chlapci 8.+7.Kyu (-14 let)

 

1

.

 místo

Pajkrt Jan

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

2

.

 místo

Miller Matyáš

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

3

.

 místo

Kis Benedikt

SK Kesl Ryu

 

3

.

 místo

Rataj Samuel

Kobra Kladno

 

5

.

 místo

Lippert Matěj

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

5

.

 místo

Nový David

SK Trial - shotokan karate o.s.

 

7

.

 místo

Filip Lukáš

Shindokan Jindřichův Hradec

 

7

.

 místo

Janda Adam

Sport Relax

 

9

.

 místo

Chýský Jiří

TARGET SPORT MILOVICE z.s.

 

9

.

 místo

MACHÁČ Jan

PSK OLYMP PRAHA KARATEDO

 

02 - KATA - Dívky 8.+7.Kyu (-14 let)

 

1

.

 místo

Bohuslavová Veronika

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

2

.

 místo

Hlaváčková S mona

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

 

3

.

 místo

Kunertová Nikola

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

3

.

 místo

Šťastná Barbora

SK Kesl Ryu

 

5

.

 místo

Hrazdírová Valentýna

SK Trial - shotokan karate o.s.

 

5

.

 místo

Moravcová Veronika

TJ KARATE Praha

 

7

.

 místo

Řezníčková Karolína

Karate Lions Pardubice z.s.

 

7

.

 místo

Vašíčková Tereza

TJ KARATE Praha

 

9

.

 místo

Š monová Andrea

SK Kesl Ryu

 

03 - KATA - Junioři MIX (muži+ženy) 8.+7.Kyu (15-17 let)

 

1

.

 místo

Nejedlý Matěj

TJ KARATE Praha

 

2

.

 místo

ŠIVEC Adam

PSK OLYMP PRAHA KARATEDO

 

04 - KATA - Senioři MIX (muži+ženy) 8.+7.Kyu (18-34 let)

 

1

.

 místo

Salfická Monika

Karate Lions Pardubice z.s.

 

05 - KATA - Masters MIX (muži+ženy) 8.+7.Kyu (+35 let)

 

1

.

 místo

Andršová Petra

SK Kesl Ryu

 

2

.

 místo

Slezák Jan

SK Kesl Ryu

 

3

.

 místo

Nesládková Ivana

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

3

.

 místo

Š monová Pavla

SK Kesl Ryu

 

5

.

 místo

Pajkrt Stanislav

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

06 - KATA - Masters MIX (muži+ženy) 6.+4.Kyu (+35 let)

 

1

.

 místo

Janoušek Lubomír

SK Kesl Ryu

 

2

.

 místo

Novotný Stanislav

Jukl Karate Team, o.z.

 

3

.

 místo

Volek Miroslav

VAKADO Kutná Hora

 

07 - KATA - Mladší žáci I. (7-9 let)

 

1

.

 místo

Florek Jakub

Fight Club

 

2

.

 místo

Vašek Daniel

ŠSK karate Karviná

 

3

.

 místo

Šmejkal Adam

SKR Sport Union

 

3

.

 místo

Vašák Vojtěch

KK Lichnice

 

5

.

 místo

Kačmar Tomáš

USK Slavia Liberec

 

5

.

 místo

Vítek Samuel

Fight Club

 

7

.

 místo

Harries Moshe

Karate Vision

 

7

.

 místo

Kis Benedikt

SK Kesl Ryu

 

9

.

 místo

Chýský Jiří

TARGET SPORT MILOVICE z.s.

 

9

.

 místo

Novák Adam

SK Kesl Ryu

 

08 - KATA - Mladší žáci II. (10-11 let)

 

1

.

 místo

Paterson Gallen Darren

SK Karate Spartak Hradec Králové

 

2

.

 místo

Fafek Vlad mír

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

3

.

 místo

Melich Luděk

Shotokan karate TJ Sadská

 

3

.

 místo

Ruže Kryštof

Karate klub Klatovy

 

5

.

 místo

Havlíček Daniel

SKP Hvězda K.Vary, z.s.

 

5

.

 místo

Husák Jiří

SKR Sport Union

 

7

.

 místo

Lácha Martin

Fight Club

 

7

.

 místo

Vašíček Olldřich

ŠIN MU  HODONÍN

 

9

.

 místo

MACHÁČ Jan

PSK OLYMP PRAHA KARATEDO

 

9

.

 místo

Pracna Martin

SKR Sport Union

 

09 - KATA - Starší žáci (12-13 let)

 

1

.

 místo

Brejcha Daniel

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

2

.

 místo

Pajkrt Jan

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

3

.

 místo

Minárik David

Sport Relax

 

3

.

 místo

Přech Martin

SKP Hvězda K.Vary, z.s.

 

5

.

 místo

Smola Dominik

SKP karate Písek

 

5

.

 místo

Tinavský Jáchym

Fight Club

 

7

.

 místo

Hrazdír Luboš

SK Trial - shotokan karate o.s.

 

7

.

 místo

Miller Viktor

Kobra Kladno

 

9

.

 místo

Filip Lukáš

Shindokan Jindřichův Hradec

 

9

.

 místo

Sejkora Rad m

Shindokan Jindřichův Hradec

 

10 - KATA - Dorostenci (14-15 let)

 

1

.

 místo

Lácha Jaromír

Fight Club

 

2

.

 místo

Drábek Martin

SKR Sport Union

 

3

.

 místo

Janda Filip

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

3

.

 místo

Le Jan

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

5

.

 místo

Hořák Jáchym

SK Kesl Ryu

 

5

.

 místo

Soběslavský David

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

7

.

 místo

Koriťák Ondřej

SKR Sport Union

 

7

.

 místo

Nejedlý Matěj

TJ KARATE Praha

 

11 - KATA - Junioři (16-17 let)

 

1

.

 místo

Le David

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

2

.

 místo

Paterson Blade Ahran

SK Karate Spartak Hradec Králové

 

3

.

 místo

Janda Filip

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

3

.

 místo

Le Jan

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

5

.

 místo

Hauser Jakub

Shindokan Jindřichův Hradec

 

5

.

 místo

Novák Filip

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

13 - KATA - Mladší žákyně I. (7-9 let)

 

1

.

 místo

Bohuslavová Veronika

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

2

.

 místo

Klewarová Markéta

Fight Club

 

3

.

 místo

Filipská Ema

Karate klub Glaverbel Teplice

 

3

.

 místo

Vojáčková Linda

KK Lichnice

 

5

.

 místo

Frydrychová Magdalena

Fight Club

 

5

.

 místo

Šťastná Barbora

SK Kesl Ryu

 

7

.

 místo

Čerklová Kristýna

Fight Club

 

7

.

 místo

Vašíčková Tereza

TJ KARATE Praha

 

9

.

 místo

Slezáková Kateřina

SK Kesl Ryu

 

14 - KATA - Mladší žákyně II. (10-11 let)

 

1

.

 místo

Bučková Mira

Fight Club

 

2

.

 místo

Medová Michaela

Fight Club

 

3

.

 místo

Kratochvílová Barbora

KK Lichnice

 

3

.

 místo

Michalicová Nicole

ŠIN MU  HODONÍN

 

5

.

 místo

Drahejmová Anika

Karate klub Klatovy

 

5

.

 místo

Háková Kateřina

USK Slavia Liberec

 

7

.

 místo

Horadová Rozálie

Karate Vision

 

7

.

 místo

Kovářová Lenka

SKR Sport Union

 

15 - KATA - Starší žákyně (12-13 let)

 

1

.

 místo

Brejchová Denisa

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

2

.

 místo

Vašíčková Tereza

ŠIN MU  HODONÍN

 

3

.

 místo

Husáková Laura

SKR Sport Union

 

3

.

 místo

Kunertová Nikola

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

5

.

 místo

Stratilová Klára

Sport Relax

 

5

.

 místo

Vokatá Anna

SKP karate Písek

 

7

.

 místo

Švrčková Andrea

Karate DDM Český Těšín

 

7

.

 místo

Vorlíčková Anna

Sport Relax

 

9

.

 místo

Zdráhalová Alena

Karate klub Chodov

 

16 - KATA - Dorostenky (14-15 let)

 

1

.

 místo

Šinerová Adéla

Sport Relax

 

2

.

 místo

Konášová Veronika

SKR Sport Union

 

3

.

 místo

Hiršlová Anna

Sport Úvaly

 

3

.

 místo

Schmiedová Michaela

ŠIN MU  HODONÍN

 

5

.

 místo

Konůpková Nikola

SKR Sport Union

 

5

.

 místo

Suchá Jůlie

SKR Sport Union

 

7

.

 místo

Fraňková Adéla

Karate Klub Spektra Praha

 

17 - KATA - Juniorky (16-17 let)

 

1

.

 místo

Augustinová Zuzana

SK Kesl Ryu

 

2

.

 místo

Jaňourová Terezie

Kobra Kladno

 

3

.

 místo

Bosáková Kristina

SKP Hvězda K.Vary, z.s.

 

3

.

 místo

Skalová Linda

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

5

.

 místo

Týlová Eliška

KK Lichnice

 

19 - KATA - Muži (+16 let)

 

1

.

 místo

Jirák Roman

Shindokan Jindřichův Hradec

 

2

.

 místo

Le David

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

3

.

 místo

Paterson Blade Ahran

SK Karate Spartak Hradec Králové

 

3

.

 místo

Slanař Jakub

SK Kesl Ryu

 

5

.

 místo

Mišák Josef

Karate Do Dvůr Králové nad Labem

 

5

.

 místo

PRAHL Jakub

PSK OLYMP PRAHA KARATEDO

 

7

.

 místo

Čech Ondřej

Kobra Kladno

 

7

.

 místo

Novotný Matěj

Gojukan

 

9

.

 místo

Novák Filip

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

20 - KATA - Masters muži (+40 let)

 

1

.

 místo

Němeček Petr

SK Kesl Ryu

 

2

.

 místo

Brožíček Antonín

Sport Úvaly

 

3

.

 místo

Rosín Pavel

SK Kesl Ryu

 

3

.

 místo

Moravec Jan

TJ KARATE Praha

 

21 - KATA - Ženy (+16 let)

 

1

.

 místo

Augustinová Zuzana

SK Kesl Ryu

 

2

.

 místo

Vašíčková Hanka

SK Kesl Ryu

 

3

.

 místo

Jaňourová Terezie

Kobra Kladno

 

3

.

 místo

Plašilová Regina

Karate Do Dvůr Králové nad Labem

 

5

.

 místo

Horáková Kamila

Shindokan Jindřichův Hradec

 

5

.

 místo

Salfická Monika

Karate Lions Pardubice z.s.

 

22 - KATA - Masters ženy (+35 let)

 

1

.

 místo

Andršová Petra

SK Kesl Ryu

 

 

 

Výsledky KUMITE

 

23 - KUMITE - Mladší žáci (7-9 let) -27 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Orság Tadeáš

SKBU Trutnov

 

2

.

 místo

Vašek Daniel

ŠSK karate Karviná

 

3

.

 místo

Vítek Samuel

Fight Club

 

3

.

 místo

Hejma Lukáš

SKP Hvězda K.Vary, z.s.

 

5

.

 místo

Pešan Daniel

Karate klub Chodov

 

24 - KUMITE - Mladší žáci (7-9 let) - 32 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Vašák Vojtěch

KK Lichnice

 

2

.

 místo

Hološevyč David

SKP karate Písek

 

3

.

 místo

Kl mas Jonas

Gojukan

 

3

.

 místo

Komárek Oldřich

Cobra Ryu Strakonice

 

25 - KUMITE - Mladší žáci (7-9 let) +32 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Klemák Jakub

KK Lichnice

 

2

.

 místo

Florek Jakub

Fight Club

 

3

.

 místo

Duchoň Martin

Fight Club

 

3

.

 místo

Čermák Ondřej

SK Kesl Ryu

 

26 - KUMITE - Mladší žákyně (7-9 let) -30 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Vojáčková Linda

KK Lichnice

 

2

.

 místo

Čerklová Kristýna

Fight Club

 

3

.

 místo

Nováková Kateřina

SKP karate Písek

 

3

.

 místo

Vokatá Miroslava

SKP karate Písek

 

5

.

 místo

Klewarová Markéta

Fight Club

 

5

.

 místo

Vašíčková Tereza

TJ KARATE Praha

 

27 - KUMITE - Mladší žákyně (7-9 let) +30 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Frydrychová Magdalena

Fight Club

 

28 - KUMITE - Mladší žáci (10-11 let) -30 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Smrček David

SK karate Most

 

2

.

 místo

Hájek Matouš

TJ Horní Měcholupy

 

3

.

 místo

Melich Luděk

Shotokan karate TJ Sadská

 

3

.

 místo

Moravec Jaroslav

Karate Klub Spektra Praha

 

29 - KUMITE - Mladší žáci (10-11 let) -35 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Zýka Štěpán

Fight Club

 

2

.

 místo

Fuka Matyáš

Karate klub Krupka

 

3

.

 místo

Michálek Michal

Cobra Ryu Strakonice

 

3

.

 místo

Babůrek Michal

Karate klub Krupka

 

5

.

 místo

Novák Marek

Cobra Ryu Strakonice

 

5

.

 místo

Černý Jakub

SK karate Most

 

7

.

 místo

Čáslava Bruno

ŠIN MU  HODONÍN

 

30 - KUMITE - Mladší žáci (10-11 let) -41 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Rychlý Ondřej

Fight Club

 

2

.

 místo

Čarek Přemysl

Fight Club

 

3

.

 místo

Fafek Vlad mír

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

3

.

 místo

Paterson Gallen Darren

SK Karate Spartak Hradec Králové

 

5

.

 místo

Krejčí Vojtěch

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 

5

.

 místo

Vašíček Olldřich

ŠIN MU  HODONÍN

 

31 - KUMITE - Mladší žáci (10-11 let) +41 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Snopek Bohumil

Fight Club

 

2

.

 místo

Pavlovský Viliam

Shotokan karate TJ Sadská

 

3

.

 místo

Lácha Martin

Fight Club

 

3

.

 místo

Husák Jiří

SKR Sport Union

 

5

.

 místo

Kopecký Michal

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 

5

.

 místo

Havlíček Filip

ŠSK karate Karviná

 

32 - KUMITE - Mladší žákyně (10-11 let) -35 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Frydrychová Magdalena

Fight Club

 

2

.

 místo

Kovářová Lenka

SKR Sport Union

 

3

.

 místo

Medová Michaela

Fight Club

 

3

.

 místo

HUDÁČKOVÁ NATÁLIE

TJ KARATE - H  - LIBČICE

 

5

.

 místo

Drahejmová Anika

Karate klub Klatovy

 

33 - KUMITE - Mladší žákyně (10-11 let) +35 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Kratochvílová Barbora

KK Lichnice

 

2

.

 místo

Rychlá Eliška

Fight Club

 

3

.

 místo

Potrebenko Lana

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 

3

.

 místo

Šťastná Veronika

SK Kesl Ryu

 

5

.

 místo

Bučková Mira

Fight Club

 

34 - KUMITE - Starší žáci (12-13 let) -39 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Drábek Martin

SKR Sport Union

 

2

.

 místo

Schánilec Jakub

SKP karate Písek

 

3

.

 místo

Zýka Štěpán

Fight Club

 

3

.

 místo

Chod Daniel

Karate klub Chodov

 

5

.

 místo

Rychlý Ondřej

Fight Club

 

5

.

 místo

Šešlija Aleksandar

TJ Horní Měcholupy

 

7

.

 místo

Fr ml Pavel

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 

35 - KUMITE - Starší žáci (12-13 let) -45 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Tinavský Jáchym

Fight Club

 

2

.

 místo

Hrazdír Luboš

SK Trial - shotokan karate o.s.

 

3

.

 místo

Brejcha Daniel

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

3

.

 místo

Lippert Matěj

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

5

.

 místo

Bukovský Jan

Karate Do Dvůr Králové nad Labem

 

5

.

 místo

Vašíček Jan

TJ KARATE Praha

 

36 - KUMITE - Starší žáci (12-13 let) -52 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Kočandrle Dominik

Fight Club

 

2

.

 místo

Kočárek Martin

SK karate Most

 

3

.

 místo

Eremenko Gleb

Karate Klub Spektra Praha

 

3

.

 místo

Höfer Tomáš

Karate Do Dvůr Králové nad Labem

 

5

.

 místo

Boček Jáchym

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 

5

.

 místo

Pajkrt Jan

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

7

.

 místo

Kiss Jakub

Karate klub Chodov

 

37 - KUMITE - Starší žáci (12-13 let) -60 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Miller Viktor

Kobra Kladno

 

2

.

 místo

Přech Martin

SKP Hvězda K.Vary, z.s.

 

3

.

 místo

Sejkora Rad m

Shindokan Jindřichův Hradec

 

3

.

 místo

Gall Viktor

ŠSK karate Karviná

 

5

.

 místo

Filip Lukáš

Shindokan Jindřichův Hradec

 

38 - KUMITE - Starší žáci (12-13 let) +60 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Štěpán Adam

Cobra Ryu Strakonice

 

2

.

 místo

Lácha Radek

Fight Club

 

3

.

 místo

Škalda Petr

Tj SOKOL Náchod-KARATE

 

39 - KUMITE - Starší žákyně (12-13 let) -42 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Rychlá Eliška

Fight Club

 

2

.

 místo

Potrebenko Lana

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 

3

.

 místo

Brejchová Denisa

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

3

.

 místo

Pešanová Elen

Karate klub Chodov

 

5

.

 místo

Švrčková Andrea

Karate DDM Český Těšín

 

5

.

 místo

Zdráhalová Alena

Karate klub Chodov

 

7

.

 místo

Vašíčková Tereza

ŠIN MU  HODONÍN

 

7

.

 místo

Vokatá Anna

SKP karate Písek

 

40 - KUMITE - Starší žákyně (12-13 let) -50 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Husáková Laura

SKR Sport Union

 

2

.

 místo

Chobotová Tereza

SKR Sport Union

 

3

.

 místo

Kolářová Martina

TJ Horní Měcholupy

 

3

.

 místo

Stinková Aneta

SKP karate Písek

 

5

.

 místo

Drahanová Aljona

SKR Sport Union

 

41 - KUMITE - Starší žákyně (12-13 let) +50 kg (1,5 min.)

 

1

.

 místo

Plevová Tereza

KK Lichnice

 

2

.

 místo

Svobodová Sára

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 

3

.

 místo

Lindnerová Jůlie

SKR Sport Union

 

3

.

 místo

Litvíková Kateřina

Fight Club

 

42 - KUMITE - Dorostenci (14-15 let) -52 kg (2 min.)

 

1

.

 místo

Drábek Martin

SKR Sport Union

 

2

.

 místo

Jakoubek Michal

SKR Sport Union

 

3

.

 místo

Le Jan

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

3

.

 místo

Eremenko Gleb

Karate Klub Spektra Praha

 

5

.

 místo

Šolc Václav

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 

43 - KUMITE - Dorostenci (14-15 let) -57 kg (2 min.)

 

1

.

 místo

Hnízdil Kristyán

SKR Sport Union

 

2

.

 místo

Ridvan Tomáš

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 

3

.

 místo

Wheeler David

TJ Horní Měcholupy

 

3

.

 místo

Lácha Jaromír

Fight Club

 

44 - KUMITE - Dorostenci (14-15 let) -63 kg (2 min.)

 

1

.

 místo

Zemek Michal

Karate klub Krupka

 

2

.

 místo

Rajsner Denis

Karate Do Dvůr Králové nad Labem

 

45 - KUMITE - Dorostenci (14-15 let) -70 kg (2 min.)

 

1

.

 místo

Honsů Š mon

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 

2

.

 místo

Soběslavský David

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

3

.

 místo

Vlček Lukáš

Karate Do Dvůr Králové nad Labem

 

3

.

 místo

Koriťák Ondřej

SKR Sport Union

 

5

.

 místo

SALMI AGUR

TJ KARATE - H  - LIBČICE

 

46 - KUMITE - Dorostenci (14-15 let) +70 kg (2 min.)

 

1

.

 místo

Hořák Jáchym

SK Kesl Ryu

 

2

.

 místo

Lín David

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 

3

.

 místo

Muller Radek

Gojukan

 

47 - KUMITE - Dorostenky (14-15 let) -47 kg (2 min.)

 

1

.

 místo

Karbanová Tereza

TJ Horní Měcholupy

 

2

.

 místo

Konášová Veronika

SKR Sport Union

 

3

.

 místo

Fraňková Adéla

Karate Klub Spektra Praha

 

48 - KUMITE - Dorostenky (14-15 let) -54 kg (2 min.)

 

1

.

 místo

Procházková Kateřina

SKR Sport Union

 

2

.

 místo

Sotonová Kateřina

SKR Sport Union

 

3

.

 místo

Šolcová Michaela

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 

3

.

 místo

Kopecká Kateřina

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 

49 - KUMITE - Dorostenky (14-15 let) +54 kg (2 min.)

 

1

.

 místo

Klusáčková Michaela

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 

2

.

 místo

Skalová Linda

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

3

.

 místo

Hrušková Kristýna

TJ Horní Měcholupy

 

51 - KUMITE - Junioři (16-17 let) -61 kg (2 min.)

 

1

.

 místo

Škultéty Matěj

SKR Sport Union

 

2

.

 místo

Drábek Dan

SKR Sport Union

 

3

.

 místo

Hnízdil Kristyán

SKR Sport Union

 

3

.

 místo

Paterson Blade Ahran

SK Karate Spartak Hradec Králové

 

5

.

 místo

Jakoubek Michal

SKR Sport Union

 

53 - KUMITE - Junioři (16-17 let) -76 kg (2 min.)

 

1

.

 místo

Nechyba Dominik

SKR Sport Union

 

2

.

 místo

Hrdlička Ondřej

SKR Sport Union

 

3

.

 místo

Vobruba Jan

Karate Lions Pardubice z.s.

 

3

.

 místo

Slanař Jakub

SK Kesl Ryu

 

5

.

 místo

Hauser Jakub

Shindokan Jindřichův Hradec

 

5

.

 místo

Novák Filip

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

54 - KUMITE - Junioři (16-17 let) +76 kg (2 min.)

 

1

.

 místo

Kotlík Lukáš

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 

2

.

 místo

Holub Miloš

SKR Sport Union

 

3

.

 místo

Pleva Tomáš

KK Lichnice

 

56 - KUMITE - Juniorky (16-17 let) -53 kg (2 min.)

 

1

.

 místo

Bosáková Kristina

SKP Hvězda K.Vary, z.s.

 

2

.

 místo

Týlová Eliška

KK Lichnice

 

57 - KUMITE - Juniorky (16-17 let) -59 kg (2 min.)

 

1

.

 místo

Procházková Kateřina

SKR Sport Union

 

2

.

 místo

Skalová Linda

SK karate Dragon Neratovice - Čelákovice

 

58 - KUMITE - Juniorky (16-17 let) +59 kg (2 min.)

 

1

.

 místo

Wagnerová Anna Marie

SKBU Trutnov

 

65 - KUMITE - Muži (+18 let) -67 kg (3 min.)

 

1

.

 místo

Hrách Aleš

Kobra Kladno

 

2

.

 místo

Mišák Josef

Karate Do Dvůr Králové nad Labem

 

66 - KUMITE - Muži (+18 let) -84 kg (3 min.)

 

1

.

 místo

Fait Jan

TJ KARATE Praha

 

2

.

 místo

Švarc Petr

TJ KARATE Praha

 

3

.

 místo

PRAHL Jakub

PSK OLYMP PRAHA KARATEDO

 

3

.

 místo

NOVOTNÝ Pavel

PSK OLYMP PRAHA KARATEDO

 

5

.

 místo

Mikulka Daniel

Karate Klub Spektra Praha

 

5

.

 místo

ROL MICHAL

TJ KARATE - H  - LIBČICE

 

67 - KUMITE - Muži (+18 let) BRH (3 min.)

 

1

.

 místo

Fait Jan

TJ KARATE Praha

 

2

.

 místo

Švarc Petr

TJ KARATE Praha

 

3

.

 místo

Tesař Milan

Karate Lions Pardubice z.s.

 

3

.

 místo

Mlíka Jiří

Cobra Ryu Strakonice

 

5

.

 místo

Mikulka Daniel

Karate Klub Spektra Praha

 

5

.

 místo

Ciglanský Josef

SK Kesl Ryu

 

7

.

 místo

Friedrich Matouš

Shindokan Jindřichův Hradec

 

69 - KUMITE - Ženy (+18 let) -68 kg (2 min.)

 

1

.

 místo

Plašilová Regina

Karate Do Dvůr Králové nad Labem

 

2

.

 místo

Djemileva Elvíra

SK Kesl Ryu

 

3

.

 místo

Straková Hana

Karate Do Dvůr Králové nad Labem

 

3

.

 místo

Horáková Kamila

Shindokan Jindřichův Hradec

 

70 - KUMITE - Ženy (+18 let) BRH (2 min.)

 

1

.

 místo

Plašilová Regina

Karate Do Dvůr Králové nad Labem

 

2

.

 místo

Horáková Kamila

Shindokan Jindřichův Hradec

 

3

.

 místo

Straková Hana

Karate Do Dvůr Králové nad Labem

 

3

.

 místo

Vališíková Václava

Shindokan Jindřichův Hradec

 

71 - KUMITE - Masters muži (+40 let) BRH (2 min.)

 

1

.

 místo

Moravec Jan

TJ KARATE Praha

 

2

.

 místo

Kratochvíl Zdenek

KK Lichnice

 

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl