Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky
6th WUKF WORLD KARATE CHAMPIONSHIPS FOR ALL AGES (17. - 19. června 2016 | Dublin, Irsko)


     
PANEL OF MEDALS

   7. místo (ZE 71 CONFEDERATIONS)- Česká Asociace Budo Karate  (Czech Republic)
       
    KATA
4 - KATA CHILDREN B WHITE TO YELLOW 9 TO 10 YEARS ALL STYLES - MALE

   3. místo - Miller Matyáš  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KATA
8 - KATA CHILDREN C WHITE TO ORANGE 11 TO 12 YEARS ALL STYLES - MALE

   1. místo - Pajkrt Jan  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KATA
8 - KATA CHILDREN C WHITE TO ORANGE 11 TO 12 YEARS ALL STYLES - MALE

   2. místo - Fidler Jakub  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KATA
8 - KATA CHILDREN C WHITE TO ORANGE 11 TO 12 YEARS ALL STYLES - MALE

   3. místo - Fafek Vladimír  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KATA
9 - KATA CHILDREN C GREEN TO PURPLE/BLUE 11 TO 12 YEARS ALL STYLES - MALE

   1. místo - Brejcha Daniel  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KATA
23 - KATA CADETS SHOTOKAN ALL BELTS 15 TO 17 YEARS SHOTOKAN - MALE

   1. místo - LE DAO HONG LONG  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KATA
47B - KATA VETERANS F (EXPERIMENTAL) ALL BELTS 60 YEARS AND OVER ALL STYLES - MALE

   3. místo - Kesl Karel  (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
       
    KATA TEAM
48 - KATA TEAM MINI CADETS ALL STYLES ALL BELTS 13 TO 14 YEARS ALL STYLES - MALE

   2. místo - Řápek Jan, Brejcha Daniel, Pajkrt Jan  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KATA TEAM
49 - KATA TEAM CADETS ALL STYLES ALL BELTS 15 TO 17 YEARS ALL STYLES - MALE

   2. místo - Le Dao Hong Long, Le Dao Hoai Long, Janda Filip  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KUMITE
66 - KUMITE SHOBU NIHON CHILDREN C ALL BELTS 11 TO 12 YEARS OVER 150 CM - MALE

   3. místo - Eliáš Martin  (Karate Klub Chodov)
       
    KUMITE
92 - KUMITE SHOBU SANBON VETERANS B ALL BELTS 41 TO 45 YEARS - MALE

   1. místo - Kiss Jiří  (Karate Klub Chodov)
       
    KUMITE
93 - KUMITE SHOBU SANBON VETERANS C ALL BELTS 46 TO 50 YEARS - MALE

   3. místo - Ház Milan  (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
       
    KATA
110 - KATA CHILDREN A WHITE TO YELLOW 6 TO 8 YEARS ALL STYLES - FEMALE

   1. místo - Bohuslavová Veronika  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KATA
113 - KATA CHILDREN B WHITE TO YELLOW 9 TO 10 YEARS ALL STYLES - FEMALE

   1. místo - Šťastná Barbora  (SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido)
       
    KATA
118 - KATA CHILDREN C GREEN TO PURPLE/BLUE 11 TO 12 YEARS ALL STYLES - FEMALE

   1. místo - Brejchová Denisa  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KATA
120 - KATA MINI CADETS SHOTOKAN WHITE TO ORANGE 13 TO 14 YEARS SHOTOKAN - FEMALE

   1. místo - Zdráhalová Alena  (Karate Klub Chodov)
       
    KATA TEAM
156B - KATA TEAM CHILDREN B (EXPERIMENTAL) ALL BELTS 11 TO 12 YEARS ALL STYLES - FEMALE

   1. místo - Brejchová Denisa, Fidlerova Eliška, Bohuslavová Veronika  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       
    KUMITE
172 - KUMITE SHOBU NIHON CHILDREN C ALL BELTS 11 TO 12 YEARS UNDER 150 CM - FEMALE

   2. místo - Brejchová Denisa  (SK karate Dragon DDM Neratovice)
       

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl