Úvod
Články
Registrace do ČABK
Vedení ČABK
Reprezentace ČABK
Sportovní kalendář
Turnaje ČABK
Výsledky
Kluby ČABK
WUKF
Fotogalerie
Dokumenty
Diskuzní fórum
Kontakt
Výsledky

VII. Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR mládeže a dospělých ČABK 2016

 

THE INTERNATIONAL CHAMPIONSHIPS OF THE CZECH REPUBLIC 2016 (CHILDREN, CADETS, JUNIORS, SENIORS, VETERANS)

 

29. října 2016 – Praha, ČR | October 29th, 2016 – Prague, Czech Republic

 

 

VÝSLEDKY | RESULTS

 

Turnaje se zúčastnilo 212 závodníků ze 30 klubů (Česká republika, Gruzie, Německo, Rumunsko, Slovensko).

 

There were 212 competitors at the championship from 30 sport clubs (Czech republic, Georia, Germany, Romania, Slovakia).

 

 

Medailové pořadí - CELKOVĚ | MEDAL STATISTIC

 

Pořadí

    Klub

Zlatá

Stříbrná

Bronzová

Počet medailí

1

.

Imísto

SK karate Dragon DDM Neratovice

14

7

7

28

2

.

Imísto

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

14

7

4

25

3

.

Imísto

Česká asociace okinawského karate a kobudo

10

7

4

21

4

.

Imísto

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

8

6

5

19

5

.

Imísto

KOBRA KLADNO, z.s.

2

2

1

5

6

.

Imísto

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

2

1

2

5

6

.

Imísto

SK Trial - shotokan karate o.s.

2

1

2

5

8

.

Imísto

KARATE KLUB TOPOĽČANY

2

1

0

3

9

.

Imísto

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

1

4

1

6

10

.

Imísto

ŠSK karate Karviná

1

3

1

5

11

.

Imísto

Karate Klub Chodov

1

2

3

6

12

.

Imísto

Karate Geiger

1

1

0

2

12

.

Imísto

Karate klub Slávia UPJŠ Košice

1

1

0

2

14

.

Imísto

USK Slavia Liberec

1

0

2

3

15

.

Imísto

Red Dragon Team

1

0

1

2

15

.

Imísto

Karate Vision

1

0

1

2

17

.

Imísto

SKMP PRAHA

1

0

0

1

18

.

Imísto

Karate klub Klatovy

1

0

0

1

19

.

Imísto

TJ KARATE - H - LIBČICE

0

2

0

2

20

.

Imísto

Georgian Shotokan Karate Do Confederation Team

0

1

1

2

20

.

Imísto

TJ KARATE Praha

0

1

1

2

22

.

Imísto

Karate Klub Nováky

0

1

0

1

22

.

Imísto

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.

0

1

0

1

24

.

Imísto

TJ Sokol Mělník

0

0

2

2

25

.

Imísto

Sportovní klub karate Most

0

0

1

1

26

.

Imísto

Karate klub-Boda o.s.

0

0

0

0

26

.

Imísto

Shotokan karate dó TJ Sadská

0

0

0

0

26

.

Imísto

DDM Praha 7

0

0

0

0

26

.

Imísto

HPZ Karate

0

0

0

0

26

.

Imísto

PSK OLYMP PRAHA

0

0

0

0

 

 

Medailové pořadí - KATA | MEDAL STATISTIC - KATA

 

Pořadí

    Klub

Zlatá

Stříbrná

Bronzová

Počet medailí

1

.

Imísto

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

7

4

1

12

2

.

Imísto

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

6

4

5

15

3

.

Imísto

SK karate Dragon DDM Neratovice

6

4

3

13

4

.

Imísto

KOBRA KLADNO, z.s.

1

2

1

4

4

.

Imísto

Česká asociace okinawského karate a kobudo

1

2

1

4

6

.

Imísto

KARATE KLUB TOPOĽČANY

1

1

0

2

6

.

Imísto

Karate Geiger

1

1

0

2

8

.

Imísto

USK Slavia Liberec

1

0

2

3

9

.

Imísto

Red Dragon Team

1

0

1

2

10

.

Imísto

SK Trial - shotokan karate o.s.

1

0

0

1

11

.

Imísto

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

0

2

0

2

12

.

Imísto

Karate Klub Nováky

0

1

0

1

12

.

Imísto

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.

0

1

0

1

12

.

Imísto

TJ KARATE Praha

0

1

0

1

15

.

Imísto

Karate Klub Chodov

0

0

2

2

16

.

Imísto

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

0

0

1

1

16

.

Imísto

Georgian Shotokan Karate Do Confederation Team

0

0

1

1

16

.

Imísto

TJ Sokol Mělník

0

0

1

1

19

.

Imísto

Karate klub-Boda o.s.

0

0

0

0

19

.

Imísto

SKMP PRAHA

0

0

0

0

19

.

Imísto

Shotokan karate dó TJ Sadská

0

0

0

0

19

.

Imísto

ŠSK karate Karviná

0

0

0

0

19

.

Imísto

TJ KARATE - H - LIBČICE

0

0

0

0

19

.

Imísto

DDM Praha 7

0

0

0

0

19

.

Imísto

HPZ Karate

0

0

0

0

19

.

Imísto

Sportovní klub karate Most

0

0

0

0

19

.

Imísto

PSK OLYMP PRAHA

0

0

0

0

19

.

Imísto

Karate Vision

0

0

0

0

19

.

Imísto

Karate klub Slávia UPJŠ Košice

0

0

0

0

19

.

Imísto

Karate klub Klatovy

0

0

0

0

 

 

Medailové pořadí - KUMITE | MEDAL STATISTIC - KUMITE

 

Pořadí

    Klub

Zlatá

Stříbrná

Bronzová

Počet medailí

1

.

Imísto

Česká asociace okinawského karate a kobudo

9

5

3

17

2

.

Imísto

SK karate Dragon DDM Neratovice

8

3

4

15

3

.

Imísto

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

7

3

3

13

4

.

Imísto

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

2

2

0

4

5

.

Imísto

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

2

1

1

4

6

.

Imísto

ŠSK karate Karviná

1

3

1

5

7

.

Imísto

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

1

2

1

4

7

.

Imísto

Karate Klub Chodov

1

2

1

4

9

.

Imísto

SK Trial - shotokan karate o.s.

1

1

2

4

10

.

Imísto

Karate klub Slávia UPJŠ Košice

1

1

0

2

11

.

Imísto

Karate Vision

1

0

1

2

12

.

Imísto

SKMP PRAHA

1

0

0

1

12

.

Imísto

KARATE KLUB TOPOĽČANY

1

0

0

1

12

.

Imísto

KOBRA KLADNO, z.s.

1

0

0

1

12

.

Imísto

Karate klub Klatovy

1

0

0

1

16

.

Imísto

TJ KARATE - H - LIBČICE

0

2

0

2

17

.

Imísto

Georgian Shotokan Karate Do Confederation Team

0

1

0

1

18

.

Imísto

Sportovní klub karate Most

0

0

1

1

18

.

Imísto

TJ Sokol Mělník

0

0

1

1

18

.

Imísto

TJ KARATE Praha

0

0

1

1

21

.

Imísto

Karate klub-Boda o.s.

0

0

0

0

21

.

Imísto

Karate Klub Nováky

0

0

0

0

21

.

Imísto

Shotokan karate dó TJ Sadská

0

0

0

0

21

.

Imísto

DDM Praha 7

0

0

0

0

21

.

Imísto

Karate Geiger

0

0

0

0

21

.

Imísto

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.

0

0

0

0

21

.

Imísto

HPZ Karate

0

0

0

0

21

.

Imísto

Red Dragon Team

0

0

0

0

21

.

Imísto

PSK OLYMP PRAHA

0

0

0

0

21

.

Imísto

USK Slavia Liberec

0

0

0

0

 

 

KATA

 

002 - KATA - MIX (21-35 let) bílý+žlutý pás

1

.

 místo

Braný Karel

SK Trial - shotokan karate o.s.

003 - KATA - MIX (36 let a starší) bílý+žlutý pás

1

.

 místo

Skalová Eva

SK karate Dragon DDM Neratovice

004 - KATA - Chlapci (6-8 let) bílý-žlutý pás

1

.

 místo

ROGOZ TUDOR

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

2

.

 místo

SZABO ADAM

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

3

.

 místo

Šťáhlavský David

Red Dragon Team

4

.

 místo

Pešan Daniel

Karate Klub Chodov

5

.

 místo

Odlas Šimon

KOBRA KLADNO, z.s.

6

.

 místo

Hlavatý Jonáš

DDM Praha 7

7

.

 místo

Kučera Tomáš

PSK OLYMP PRAHA

8

.

 místo

Pulec Oldřich

KOBRA KLADNO, z.s.

005 - KATA - Chlapci (9-10 let) bílý-žlutý pás

1

.

 místo

SZABO DAVID

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

2

.

 místo

Nguyen Tien Than Timmy

KOBRA KLADNO, z.s.

3

.

 místo

Skala Antonín

SK karate Dragon DDM Neratovice

4

.

 místo

Rataj Samuel

KOBRA KLADNO, z.s.

5

.

 místo

Novák Adam

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

6

.

 místo

Cidorák Matěj

DDM Praha 7

7

.

 místo

Hoffman Samuel

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

8

.

 místo

Kříž Filip

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

9

.

 místo

Janoušek Lukáš

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

10

.

 místo

Koubek Daniel

TJ KARATE - H - LIBČICE

11

.

 místo

Moravec Jan

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

12

.

 místo

Kovařík Matěj

DDM Praha 7

13

.

 místo

Kovařík Jakub

DDM Praha 7

13

.

 místo

Folwarczny Tomáš

TJ KARATE - H - LIBČICE

006 - KATA - Chlapci (11-14 let) bílý-žlutý pás

1

.

 místo

Miller Matyáš

SK karate Dragon DDM Neratovice

2

.

 místo

Fafek Vladimír

SK karate Dragon DDM Neratovice

3

.

 místo

Lippert Matěj

SK karate Dragon DDM Neratovice

4

.

 místo

Fidler Jakub

SK karate Dragon DDM Neratovice

5

.

 místo

Jelínek Adam

SK karate Dragon DDM Neratovice

6

.

 místo

Bukovský Jindřich

SK karate Dragon DDM Neratovice

7

.

 místo

Marek Robert

Karate Klub Chodov

8

.

 místo

Endršt Jiří

Česká asociace okinawského karate a kobudo

9

.

 místo

Metelec Mikoláš

DDM Praha 7

10

.

 místo

Jabůrek David

ŠSK karate Karviná

11

.

 místo

Havlíček Filip

ŠSK karate Karviná

12

.

 místo

Nguyen Petr

Karate Klub Chodov

13

.

 místo

Lipowski Tomáš

ŠSK karate Karviná

13

.

 místo

Valenta Ondřej

KOBRA KLADNO, z.s.

13

.

 místo

Hajt Filip

DDM Praha 7

13

.

 místo

Badura Nikolas

ŠSK karate Karviná

13

.

 místo

Vyčichlo Lukáš

Karate Klub Chodov

007 - KATA - Chlapci (6-10 let) oranžový-zelený-fialový/modrý pás

1

.

 místo

Šťáhlavský Ondřej

Red Dragon Team

2

.

 místo

Grabovski Adam

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

3

.

 místo

Kačmar Tomáš

USK Slavia Liberec

4

.

 místo

Šimon Zdeněk

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

5

.

 místo

Čermák Ondřej

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

6

.

 místo

Usaty Dimitrii

SK Trial - shotokan karate o.s.

7

.

 místo

Jetel Jáchym

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

8

.

 místo

Ernest Dominik

ŠSK karate Karviná

8

.

 místo

Pokorný Alexander

TJ KARATE Praha

10

.

 místo

Lešner Ondřej

PSK OLYMP PRAHA

11

.

 místo

Příhoda Matyáš

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

008 - KATA - Chlapci (11-12 let) oranžový-zelený-fialový/modrý pás

1

.

 místo

Kloubek Matyáš

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

2

.

 místo

SILVEIRA ANGELO

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

3

.

 místo

Andrš Vojtěch

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

4

.

 místo

Ruža Kryštof

Karate klub Klatovy

5

.

 místo

Rajnoch Lukáš

USK Slavia Liberec

6

.

 místo

Bubeník Filip

Karate Klub Chodov

7

.

 místo

Kiss Jakub

Karate Klub Chodov

7

.

 místo

Kučera Matěj

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

9

.

 místo

Marek Lukáš

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

9

.

 místo

Moravec Jaroslav

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

11

.

 místo

Dunaj Andrej

TJ KARATE Praha

009 - KATA - Chlapci (13-14 let) oranžový-zelený-fialový/modrý pás

1

.

 místo

Řápek Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

2

.

 místo

Pajkrt Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

3

.

 místo

Pilát Lukáš

KOBRA KLADNO, z.s.

4

.

 místo

Zachař Dominik

SK karate Dragon DDM Neratovice

5

.

 místo

Soběslavský David

SK karate Dragon DDM Neratovice

6

.

 místo

Moravec Daniel

TJ KARATE Praha

7

.

 místo

Gall Viktor

ŠSK karate Karviná

8

.

 místo

Lžičař David

TJ KARATE Praha

9

.

 místo

Plaček David

ŠSK karate Karviná

10

.

 místo

Bubeník Pavel

Karate Klub Chodov

11

.

 místo

Martin Feifič

ŠSK karate Karviná

12

.

 místo

Smutný Filip

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

011 - KATA - Chlapci (11-14 let) hnědý-černý pás

1

.

 místo

Brejcha Daniel

SK karate Dragon DDM Neratovice

2

.

 místo

Štros Dominik

Česká asociace okinawského karate a kobudo

3

.

 místo

Hrazdír Luboš

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

4

.

 místo

Miller Viktor

KOBRA KLADNO, z.s.

5

.

 místo

Zettner Maximilian

Karate Geiger

6

.

 místo

Heigl Lukas

Karate Geiger

012 - KATA - SHOTOKAN - Kadeti (15-20 let) oranžový až černý pás

1

.

 místo

Le David

SK karate Dragon DDM Neratovice

2

.

 místo

Slanař Jakub

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

3

.

 místo

OPLT Daniel

TJ Sokol Mělník

4

.

 místo

Podroužek Libor

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

5

.

 místo

Le Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

6

.

 místo

Janda Filip

SK karate Dragon DDM Neratovice

7

.

 místo

Hořák Jáchym

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

8

.

 místo

Trifunovič Luka

Karate klub-Boda o.s.

9

.

 místo

Kubák David

TJ KARATE Praha

10

.

 místo

Novák Filip

SK karate Dragon DDM Neratovice

10

.

 místo

Pohrom Jakub

ŠSK karate Karviná

12

.

 místo

Franěk Martin

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

014 - KATA - SHOTOKAN - Senioři (21-35 let) oranžový až černý pás

1

.

 místo

Hrách Aleš

KOBRA KLADNO, z.s.

2

.

 místo

Brabec Jaroslav

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

015 - KATA - OSTATNÍ STYLY - Senioři (21-35 let) oranžový až černý pás

1

.

 místo

Černý Jakub

Karate Geiger

2

.

 místo

Blaho Peter

Karate Klub Nováky

016 - KATA - VŠECHNY STYLY - Masters muži - (36-45 let) oranžový až černý pás

1

.

 místo

Frühauf Radek

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

2

.

 místo

Sláma Martin

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

3

.

 místo

Mzetchabuki Makharadze

Georgian Shotokan Karate Do Confederation Team

4

.

 místo

Borgula Jan

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

5

.

 místo

Moravec Jan

TJ KARATE Praha

6

.

 místo

Sirový David

HPZ Karate

017 - KATA - VŠECHNY STYLY - Masters muži - (46 let a starší) oranžový až černý pás

1

.

 místo

Němeček Petr

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

2

.

 místo

Mareš Ladislav

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.

3

.

 místo

Rosín Pavel

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

4

.

 místo

Soukup Josef

USK Slavia Liberec

018 - KATA - Dívky (6-8 let) bílý-žlutý pás

1

.

 místo

Marková Ingrid

KARATE KLUB TOPOĽČANY

2

.

 místo

Hrazdírová Valentýna

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

3

.

 místo

Rajnochová Martina

USK Slavia Liberec

4

.

 místo

Čížková Eliška

TJ KARATE Praha

019 - KATA - Dívky (9-10 let) bílý-žlutý pás

1

.

 místo

MARGARIT ANDREEA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

2

.

 místo

Patai Stella

KARATE KLUB TOPOĽČANY

3

.

 místo

Bohuslavová Veronika

SK karate Dragon DDM Neratovice

4

.

 místo

Štecová Kateřina

Česká asociace okinawského karate a kobudo

5

.

 místo

SABAU LORENA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

6

.

 místo

Soukopová Natálie

Česká asociace okinawského karate a kobudo

7

.

 místo

Losová Jaroslava

SK karate Dragon DDM Neratovice

8

.

 místo

Vašíčková Kristýna

Česká asociace okinawského karate a kobudo

9

.

 místo

Sirová Tereza

HPZ Karate

10

.

 místo

Vodičková Veronika

HPZ Karate

11

.

 místo

Valešová Kristýna

KOBRA KLADNO, z.s.

11

.

 místo

Pocklanová Denisa

Česká asociace okinawského karate a kobudo

13

.

 místo

Typltová Barbora

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

14

.

 místo

Pekárková Sofia

TJ KARATE - H - LIBČICE

020 - KATA - Dívky (11-14 let) bílý-žlutý pás

1

.

 místo

Fidlerová Eliška

SK karate Dragon DDM Neratovice

2

.

 místo

Mihalčatinová Eliška

SK karate Dragon DDM Neratovice

3

.

 místo

Pešanová Elen

Karate Klub Chodov

4

.

 místo

Dušková Adéla

SK karate Dragon DDM Neratovice

4

.

 místo

Hrušková Michaela

SK karate Dragon DDM Neratovice

6

.

 místo

Tekely Zuzana

Česká asociace okinawského karate a kobudo

7

.

 místo

Králová Lucie

DDM Praha 7

7

.

 místo

Grabovská Andrea

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

9

.

 místo

Kerbelová Barbora

Česká asociace okinawského karate a kobudo

10

.

 místo

Čížková Katka

TJ KARATE Praha

11

.

 místo

Votrubová Adéla

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

021 - KATA - Dívky (6-10 let) oranžový-zelený-fialový/modrý pás

1

.

 místo

URIAN CRISTIANA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

2

.

 místo

HARABAGIU DARIA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

3

.

 místo

Hrdličková Lucy

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

4

.

 místo

Šťastná Barbora

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

5

.

 místo

Pokorná Eliška

Česká asociace okinawského karate a kobudo

6

.

 místo

Šimonová Andrea

 KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

7

.

 místo

Hudáčková Natálie

TJ KARATE - H - LIBČICE

022 - KATA - Dívky (11-12 let) oranžový-zelený-fialový/modrý pás

1

.

 místo

Háková Kateřina

USK Slavia Liberec

2

.

 místo

Moravcová veronika

TJ KARATE Praha

023 - KATA - Dívky (13-14 let) oranžový-zelený-fialový/modrý pás

1

.

 místo

Jůzová Veronika

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

2

.

 místo

Boháčková Bára

Česká asociace okinawského karate a kobudo

3

.

 místo

Zdráhalová Alena

Karate Klub Chodov

4

.

 místo

Veselá Daniela

Česká asociace okinawského karate a kobudo

5

.

 místo

Fraňková Adéla

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

025 - KATA - Dívky (11-14 let) hnědý-černý pás

1

.

 místo

MURESAN FLAVIA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

2

.

 místo

Brejchová Denisa

SK karate Dragon DDM Neratovice

3

.

 místo

Urbanová Markéta

Česká asociace okinawského karate a kobudo

4

.

 místo

Schneider Veronika

Karate Geiger

026 - KATA - SHOTOKAN - Kadetky (15-20 let) oranžový až černý pás

1

.

 místo

Jůzová Nikola

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

2

.

 místo

Jaňourová Terezie

KOBRA KLADNO, z.s.

3

.

 místo

Hubková Erika

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

4

.

 místo

TABAC IULIA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

5

.

 místo

Mezzeiová Pavla

Česká asociace okinawského karate a kobudo

6

.

 místo

Skalová Linda

SK karate Dragon DDM Neratovice

7

.

 místo

Dobrovolná Jana

Česká asociace okinawského karate a kobudo

027 - OSTATNÍ STYLY - Kadetky (15-20 let) oranžový až černý pás

1

.

 místo

Jůnová Tereza

Česká asociace okinawského karate a kobudo

2

.

 místo

VINTU LUANA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

3

.

 místo

VODA MARIA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

4

.

 místo

ONUTA MARINA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

5

.

 místo

ANDREI DIANA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

6

.

 místo

Frey Sylvia

Karate Geiger

7

.

 místo

Weinberger Katharina

Karate Geiger

028 - SHOTOKAN - Seniorky (21-35 let) oranžový až černý pás

1

.

 místo

Vašíčková Hanka

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

029 - OSTATNÍ STYLY - Seniorky (21-35 let) oranžový až černý pás

1

.

 místo

TEIR MAGDALENA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

2

.

 místo

Bräu Jennifer

Karate Geiger

030 - VŠECHNY STYLY - Masters ženy - (36 let a starší) oranžový až černý pás

1

.

 místo

KEREKES EVA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

2

.

 místo

Keslová Kateřina

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

3

.

 místo

Hubková Šárka

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

4

.

 místo

Andršová Petra

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

5

.

 místo

Frey Gertrud

Karate Geiger

6

.

 místo

Šimonová Pavla

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

 

 

KUMITE

 

031 - SHOBU NIHON - Chlapci (6-8 let) bílý-žlutý pás

1

.

 místo

ROGOZ TUDOR

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

2

.

 místo

SZABO ADAM

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

3

.

 místo

Pešan Daniel

Karate Klub Chodov

4

.

 místo

Vlk Václav

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

5

.

 místo

Hlavatý Jonáš

DDM Praha 7

032 - SHOBU NIHON - Chlapci (9-10 let) bílý-žlutý pás

1

.

 místo

SZABO DAVID

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

2

.

 místo

Moravec Jan

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

3

.

 místo

Skala Antonín

SK karate Dragon DDM Neratovice

4

.

 místo

Hoffman Samuel

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

5

.

 místo

Koubek Daniel

TJ KARATE - H - LIBČICE

5

.

 místo

Folwarczny Tomáš

TJ KARATE - H - LIBČICE

033 - SHOBU NIHON - Chlapci (11-12 let) bílý-žlutý pás (-150 cm)

1

.

 místo

Fidler Jakub

SK karate Dragon DDM Neratovice

2

.

 místo

Miller Matyáš

SK karate Dragon DDM Neratovice

3

.

 místo

Endršt Jiří

Česká asociace okinawského karate a kobudo

034 - SHOBU NIHON - Chlapci (11-12 let) bílý-žlutý pás (+150 cm)

1

.

 místo

Fafek Vladimír

SK karate Dragon DDM Neratovice

2

.

 místo

Jabůrek David

ŠSK karate Karviná

3

.

 místo

Havlíček Filip

ŠSK karate Karviná

4

.

 místo

Metelec Mikoláš

DDM Praha 7

035 - SHOBU NIHON - Chlapci (13-14 let) bílý-žlutý pás (-165 cm)

1

.

 místo

Lippert Matěj

SK karate Dragon DDM Neratovice

2

.

 místo

Vyčichlo Lukáš

Karate Klub Chodov

036 - SHOBU NIHON - Chlapci (13-14 let) bílý-žlutý pás (+165 cm)

1

.

 místo

Badura Nikolas

ŠSK karate Karviná

2

.

 místo

Lipowski Tomáš

ŠSK karate Karviná

3

.

 místo

Bukovský Jindřich

SK karate Dragon DDM Neratovice

4

.

 místo

Jelínek Adam

SK karate Dragon DDM Neratovice

038 - SHOBU NIHON - Chlapci (9-10 let) oranžový až černý pás

1

.

 místo

Papp Zoltán

Karate klub Slávia UPJŠ Košice

2

.

 místo

Vrba Jiří

Česká asociace okinawského karate a kobudo

3

.

 místo

Usaty Dimitrii

SK Trial - shotokan karate o.s.

4

.

 místo

Grabovski Adam

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

5

.

 místo

Příhoda Matyáš

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

5

.

 místo

Pokorný Alexander

TJ KARATE Praha

5

.

 místo

Ernest Dominik

ŠSK karate Karviná

039 - SHOBU NIHON - Chlapci (11-12 let) oranžový až černý pás (-150 cm)

1

.

 místo

Ruža Kryštof

Karate klub Klatovy

2

.

 místo

Brejcha Daniel

SK karate Dragon DDM Neratovice

3

.

 místo

Smrček David

Sportovní klub karate Most

4

.

 místo

Chačatrjan David

Sportovní klub karate Most

5

.

 místo

Šteinz Jakub

Sportovní klub karate Most

5

.

 místo

Marek Lukáš

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

5

.

 místo

Bubeník Filip

Karate Klub Chodov

5

.

 místo

Andrš Vojtěch

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

040 - SHOBU NIHON - Chlapci (11-12 let) oranžový až černý pás (+150 cm)

1

.

 místo

Eliáš Martin

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

2

.

 místo

Hrazdír Luboš

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

3

.

 místo

Horák Jan

Česká asociace okinawského karate a kobudo

4

.

 místo

Moravec Jaroslav

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

5

.

 místo

Kučera Matěj

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

5

.

 místo

Dunaj Andrej

TJ KARATE Praha

5

.

 místo

PAVLOVSKÝ Viliam

Shotokan karate dó TJ Sadská

041 - SHOBU NIHON - Chlapci (13-14 let) oranžový až černý pás (-165 cm)

1

.

 místo

Eremenko Gleb

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

2

.

 místo

Plaček David

ŠSK karate Karviná

3

.

 místo

Pajkrt Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

4

.

 místo

Lžičař David

TJ KARATE Praha

5

.

 místo

Pilát Lukáš

KOBRA KLADNO, z.s.

5

.

 místo

Bubeník Pavel

Karate Klub Chodov

042 - SHOBU NIHON -Chlapci (13-14 let) oranžový až černý pás (+165 cm)

1

.

 místo

Prokop Jan

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

2

.

 místo

Soběslavský David

SK karate Dragon DDM Neratovice

3

.

 místo

Dědek Marek

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

4

.

 místo

Kočárek Martin

Sportovní klub karate Most

5

.

 místo

Gall Viktor

ŠSK karate Karviná

5

.

 místo

Martin Feifič

ŠSK karate Karviná

5

.

 místo

Miller Viktor

KOBRA KLADNO, z.s.

043 - SHOBU SANBON - Dorostenci (15-17 let) -65 kg - všechny pásy

1

.

 místo

Matejka Ján

Karate Vision

2

.

 místo

Dvořák Daniel

SK Trial - shotokan karate o.s.

3

.

 místo

Kubák David

TJ KARATE Praha

4

.

 místo

Franěk Martin

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

5

.

 místo

Le David

SK karate Dragon DDM Neratovice

5

.

 místo

Altenburg Felix

KOBRA KLADNO, z.s.

044 - SHOBU SANBON - Dorostenci (15-17 let) -70 kg - všechny pásy

1

.

 místo

OSZ EDUARD

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

045 - SHOBU SANBON - Dorostenci (15-17 let) -75 kg - všechny pásy

1

.

 místo

Janda Filip

SK karate Dragon DDM Neratovice

046 - SHOBU SANBON - Dorostenci (15-17 let) +75 kg - všechny pásy

1

.

 místo

Hořák Jáchym

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

2

.

 místo

Jílek Lukáš

Česká asociace okinawského karate a kobudo

047 - SHOBU SANBON - Junioři (18-20 let) -70 kg - všechny pásy

1

.

 místo

Slanař Jakub

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

048 - SHOBU SANBON - Junioři (18-20 let) -75 kg - všechny pásy

1

.

 místo

Novák Filip

SK karate Dragon DDM Neratovice

049 - SHOBU SANBON - Junioři (18-20 let) -80 kg - všechny pásy

1

.

 místo

Galla Michal

Česká asociace okinawského karate a kobudo

051 - SHOBU SANBON - Senioři (21-35 let) -75 kg - všechny pásy

1

.

 místo

Hrách Aleš

KOBRA KLADNO, z.s.

2

.

 místo

Roll Michal

TJ KARATE - H - LIBČICE

3

.

 místo

Braný Karel

SK Trial - shotokan karate o.s.

053 - SHOBU SANBON - Senioři (21-35 let) +80 kg - všechny pásy

1

.

 místo

Boguský Miroslav

Česká asociace okinawského karate a kobudo

2

.

 místo

Hodík Jiří

TJ KARATE - H - LIBČICE

3

.

 místo

Mikulka Daniel

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

4

.

 místo

Brabec Jaroslav

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

054 - SHOBU SANBON - Masters muži (36-45 let) OPEN - všechny pásy

1

.

 místo

Pekuniak Daniel

Česká asociace okinawského karate a kobudo

2

.

 místo

Mzetchabuki Makharadze

Georgian Shotokan Karate Do Confederation Team

3

.

 místo

SZABO ZSOLT

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

4

.

 místo

Moravec Jan

TJ KARATE Praha

5

.

 místo

Pekuniak David

Česká asociace okinawského karate a kobudo

055 - SHOBU SANBON - Masters muži (46 let a starší) OPEN - všechny pásy

1

.

 místo

Kábrt Jiří

SKMP PRAHA

2

.

 místo

Vancák Rudolf

Karate klub Slávia UPJŠ Košice

3

.

 místo

OPLT Rostislav

TJ Sokol Mělník

056 - SHOBU NIHON - Dívky (6-8 let) bílý-žlutý pás

1

.

 místo

Marková Ingrid

KARATE KLUB TOPOĽČANY

2

.

 místo

Hrazdírová Valentýna

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

057 - SHOBU NIHON - Dívky (9-10 let) bílý-žlutý pás

1

.

 místo

Štecová Kateřina

Česká asociace okinawského karate a kobudo

2

.

 místo

Soukopová Natálie

Česká asociace okinawského karate a kobudo

3

.

 místo

Vašíčková Kristýna

Česká asociace okinawského karate a kobudo

4

.

 místo

Patai Stella

KARATE KLUB TOPOĽČANY

5

.

 místo

MARGARIT ANDREEA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

5

.

 místo

Typltová Barbora

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

5

.

 místo

Pekárková Sofia

TJ KARATE - H - LIBČICE

058 - SHOBU NIHON - Dívky (11-12 let) bílý-žlutý pás (-150 cm)

1

.

 místo

Fidlerová Eliška

SK karate Dragon DDM Neratovice

059 - SHOBU NIHON - Dívky (11-12 let) bílý-žlutý pás (+150 cm)

1

.

 místo

Pešanová Elen

Karate Klub Chodov

2

.

 místo

Kerbelová Barbora

Česká asociace okinawského karate a kobudo

3

.

 místo

Mihalčatinová Eliška

SK karate Dragon DDM Neratovice

4

.

 místo

Dušková Adéla

SK karate Dragon DDM Neratovice

060 - SHOBU NIHON - Dívky (13-14 let) bílý-žlutý pás (-165 cm)

1

.

 místo

Hrušková Michaela

SK karate Dragon DDM Neratovice

061 - SHOBU NIHON - Dívky (13-14 let) bílý-žlutý pás (+165 cm)

1

.

 místo

Tekely Zuzana

Česká asociace okinawského karate a kobudo

063 - SHOBU NIHON - Dívky (9-10 let) oranžový až černý pás

1

.

 místo

Pokorná Eliška

Česká asociace okinawského karate a kobudo

2

.

 místo

Hrdličková Lucy

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

3

.

 místo

HARABAGIU DARIA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

4

.

 místo

Šťastná Barbora

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

5

.

 místo

Hudáčková Natálie

TJ KARATE - H - LIBČICE

064 - SHOBU NIHON - Dívky (11-12 let) oranžový až černý pás (-150 cm)

1

.

 místo

Brejchová Denisa

SK karate Dragon DDM Neratovice

065 - SHOBU NIHON - Dívky (11-12 let) oranžový až černý pás (+150 cm)

1

.

 místo

Abbasová Sára

SK Trial - shotokan karate o.s.

066 - SHOBU NIHON - Dívky (13-14 let) oranžový až černý pás (-165 cm)

1

.

 místo

Veselá Daniela

Česká asociace okinawského karate a kobudo

2

.

 místo

Zdráhalová Alena

Karate Klub Chodov

067 - SHOBU NIHON - Dívky (13-14 let) oranžový až černý pás (+165 cm)

1

.

 místo

MURESAN FLAVIA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

2

.

 místo

Fraňková Adéla

KARATE KLUB SPEKTRA PRAHA, z. s.

068 - SHOBU SANBON - Dorostenky (15-17 let) -55 kg - všechny pásy

1

.

 místo

CRACIUN AURA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

2

.

 místo

ONUTA MARINA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

069 - SHOBU SANBON - Dorostenky (15-17 let) +55 kg - všechny pásy

1

.

 místo

Lojdová Anna

Česká asociace okinawského karate a kobudo

2

.

 místo

Budajová Michaela

Česká asociace okinawského karate a kobudo

3

.

 místo

TABAC IULIA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

4

.

 místo

Dobrovolná Jana

Česká asociace okinawského karate a kobudo

5

.

 místo

Hubková Erika

KESL RYU SHOTOKAN z.s.,

5

.

 místo

Jaňourová Terezie

KOBRA KLADNO, z.s.

5

.

 místo

Skalová Linda

SK karate Dragon DDM Neratovice

070 - SHOBU SANBON - Juniorky (18-20 let) -60 kg - všechny pásy

1

.

 místo

Mezzeiová Pavla

Česká asociace okinawského karate a kobudo

072 - SHOBU SANBON - Seniorky (21-35 let) -60 kg - všechny pásy

1

.

 místo

TEIR MAGDALENA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

2

.

 místo

DODOC IULIA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

3

.

 místo

Trnková Lucie

Karate Vision

074 - SHOBU SANBON - Masters ženy (36 let a starší) OPEN - všechny pásy

1

.

 místo

KEREKES EVA

C.S.POLITEHNICA CLUJ NAPOCA

 

 

© 2017 Česká Asociace Budo Karate  |  Webmaster: Jan Jukl